Jump to content

andi12

Friends
 • Content Count

  13938
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

About andi12

 • Rank
  Sport Typer Arbiter
 • Birthday 10/28/1986

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Jasionka koło Rzeszowa
 • Hobby
  sport, historia, technika satelitarna

Metody kontaktu

 • GG
  9832611

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. andi12

  Pogoda

  U mnie przez cały dzień padał deszcz, aktualnie nadal pada deszcz, zachmurzenie całkowite, na termometrze 14 stopni, wiatr słaby wschodni.
 2. andi12

  Pogoda

  U mnie ciepły i słoneczny dzień, aktualnie zachmurzenie małe, na termometrze 19 kresek, wiatr slaby z południowego-wschodu.
 3. andi12

  Pogoda

  U mnie do południa było słonecznie, teraz jednak niebo mocno zachmurzone, pada deszcz i nadchodzi burza, zachmurzenie całkowite, na termometrze 23 stopnie.
 4. andi12

  Żużel

  Duńczyk Leon Madsen wygrał Grand Prix Polski rozegraną wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie. po starcie pewnie prowadził Fredrik Lindgren jednak na drugim okrążeniu popełnił błąd, wpadł w koleinę i Duńczyk wykorzystał ten błąd i wygrał. Trzeci był Patryk Dudek który został liderem cyklu. Bardzo dobrze spisał się Bartosz Smektała który w fazie zasadniczej wygrał trzy wyścigi i jeździł bardzo widowiskowo i skutecznie, w półfinale był jednak bezradny. Bartosz Zmarzlik również odpadł w półfinale po kapitalnym boju z Madsenem. Janusz Kołodziej z czterema punktami zajął 14 miejsce. Warto zwrócić uwagę na dobrze przygotowany tor, praktycznie w każdym wyścigu była walka i mijanki. O komentatorach Canal+ nie będę się wypowiadała to kompromitacja, oni nadal tego nie wiedzą, że komentują żużel a nie piłkę nożną. Na BT Sport wygląda to dużo lepiej, no i Scott Nicholls w studiu to duża zaleta, uwielbiam go słuchać.
 5. andi12

  Biegi narciarskie i biathlon

  Nowym trenerem naszych biathlonistek został Niemiec Michael Greis, świetny przed laty biathlonista, zastąpił na tym stanowisku Nadię Biełową która zrezygnowała z powodów zdrowotnych. Umowa została podpisana do IO w Pekinie. Nowym trenerem kadry biegaczy narciarskich został Czech Lukas Bauer jedna z legend tego sportu, to świetna wiadomość jak dla mnie.
 6. andi12

  Pogoda

  U mnie dziś dzień słoneczny i bardzo ciepły, na termometrze 23 stopnie, wiatr słaby wschodni, zachmurzenie małe.
 7. andi12

  Pogoda

  U mnie dziś dzień pełen słońca, aktualnie zachmurzenie małe, na niebie kilka niegroźnych chmurek, na termometrze 20 stopni, wiatr słaby wschodni.
 8. andi12

  Pogoda

  U mnie dziś pochmurny, jednak bez opadów, aktualnie zachmurzenie duże, 17 stopni na termometrze, wiatr słaby wschodni.
 9. andi12

  Pogoda

  U mnie dzień pochmurny, deszczu spadł niewiele w porównaniu z dniem wczorajszym, zachmurzenie całkowite, aktualnie pada mżawka, na termometrze 13 stopni, wiatr słaby z północnego-zachodu.
 10. andi12

  Pogoda

  U mnie dziś dzień deszczowy, opady nie były intensywne, raczej o natężeniu umiarkowanym, aktualnie zachmurzenie całkowite, pada deszcz, wiatr słaby północny, na termometrze 8 stopni.
 11. andi12

  Pogoda

  U mnie dzisiejszy dzień pochmurny, zachmurzenie duże, brak opadów, na termometrze 9 stopni, wiatr słaby z północnego-zachodu.
 12. andi12

  Pogoda

  U mnie poranek jest słoneczny i bardzo ciepły bo na termometrze jest już 16 stopni, zachmurzenie małe wiatr słaby wschodni.
 13. andi12

  Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019

  Grand Prix Hiszpanii : 1. V. Bottas 2. S. Vettel 3 .L. Hamilton 4. M. Verstappen 5. Ch. Leclerc 6. P. Gasly 7. K. Magnussen 8. R. Grosjean 9. D. Ricciardo 10. D. Kwiat 18. R. Kubica
 14. andi12

  Pogoda

  U mnie od rana słonecznie, zachmurzenie jest małe, na niebie kilka niegroźnych chmur, na termometrze 13 kresek, wiatr słaby zachodni.
 15. andi12

  Pogoda

  U mnie dzień pochmurny z nielicznymi przejaśnieniami, aktualnie zachmurzenie duże, wiatr słaby z południowego-wschodu, na termometrze 14 stopni.
×