Jump to content

Taz

Users
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Taz

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Hobby
  test

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polsat jest do 26 kwietnia, a TVP1 i TVP2 są aktualizowane na dotychczasowych zasadach. Poza tym, ramówki dostępne na 4 tygodnie do przodu to raczej nie dramat.
 2. Tam był jeszcze jeden pasek, wyżej, na którym była mowa o Orange TV.
 3. Technicznie to wszystko jest możliwe, ale zgodę na jakiekolwiek zmiany musiałaby wydać KRRiT.
 4. Jeśli dobrze się orientuję to od jutra są zmiany w ramówce NTL.
 5. Multipleks nie tyle jest podzielony procentowo, a slotowo. Na chwilę obecną każdy nadawcy ma po dwa sloty.
 6. A co to były za konieczności? Bo właściwie na co dzień mam styczność z około dziesięcioletnim telewizorem i on cały czas radzi sobie z odbiorem NTC.
 7. Za standard nadawania czy jego zmianę odpowiada operator multipleksu, a nie obecne na nim stacje.
 8. Dziś o 22:00 powtórka Telekamer.
 9. 1 lutego Water Planet zmienia profil z filmów dokumentalnych na fabularne.
 10. W przypadku Esek nie mogę napisać nic wiążącego. Być może zostaną usunięte z listy razem z NTL, ale to nie będzie zmieniało ich sytuacji.
 11. Tak żeby zmienić temat to pozwolę sobie wspomnieć o dwóch nowościach w PROGRAMIE TV. Pierwsza to dołączenie stacji CANAL+ SPORT3 i SPORT4. Druga to lekkie ożywienie PROGRAMU TV poprzez dodanie grafik. Np.: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Planeta+singli Grafiki towarzyszą wybranej puli filmów, która ma sukcesywnie rosnąć.
 12. Niestety dostawca serwera ma potężną awarię, co skutkowało tym, że treść strony nie wyświetlała się. Kilkanaście minut temu udało się przywrócić wyświetlanie treści, ale dostawca nie usunął jeszcze awarii, więc strona nadal może mieć problemy ze stabilnym działaniem.
 13. Miło czytać, że PROGRAM TV komuś się przydaje. Niestety Polsatu 2 na razie nie będzie. Ale TVN24 już wczoraj zadebiutował.
 14. TVN24 nie ma z przyczyn technicznych, pisząc w skrócie. Ale wygląda na to, że nie ma wyjścia i TVN24 będzie musiał zadebiutować w PROGRAMIE TV.
×
×
 • Create New...