Jump to content

Taz

Users
 • Content Count

  425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Taz

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Hobby
  test

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1 lutego Water Planet zmienia profil z filmów dokumentalnych na fabularne.
 2. W przypadku Esek nie mogę napisać nic wiążącego. Być może zostaną usunięte z listy razem z NTL, ale to nie będzie zmieniało ich sytuacji.
 3. Tak żeby zmienić temat to pozwolę sobie wspomnieć o dwóch nowościach w PROGRAMIE TV. Pierwsza to dołączenie stacji CANAL+ SPORT3 i SPORT4. Druga to lekkie ożywienie PROGRAMU TV poprzez dodanie grafik. Np.: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Planeta+singli Grafiki towarzyszą wybranej puli filmów, która ma sukcesywnie rosnąć.
 4. Niestety dostawca serwera ma potężną awarię, co skutkowało tym, że treść strony nie wyświetlała się. Kilkanaście minut temu udało się przywrócić wyświetlanie treści, ale dostawca nie usunął jeszcze awarii, więc strona nadal może mieć problemy ze stabilnym działaniem.
 5. Miło czytać, że PROGRAM TV komuś się przydaje. Niestety Polsatu 2 na razie nie będzie. Ale TVN24 już wczoraj zadebiutował.
 6. TVN24 nie ma z przyczyn technicznych, pisząc w skrócie. Ale wygląda na to, że nie ma wyjścia i TVN24 będzie musiał zadebiutować w PROGRAMIE TV.
 7. Nie będzie jeszcze większego dostępu do archiwum ramówek telewizyjnych.
 8. W PROGRAMIE TV jest wdrażany lifting front-endu. Proszę więc nie dziwić się, że niektóre strony wyglądają inaczej. Docelowo wszystkie będę wyglądały tak samo. Przykład: https://programtv.naziemna.info/program/osoba/Martin+Balsam
 9. Emisje do 15 maja już wyleciały, więc być może nadawca wykorzystuje Ostoję jako "zaślepkę", dopóki do ramówki nie wprowadzi docelowej audycji albo jest to po prostu błąd, który jest stopniowo eliminowany. Ale to tylko takie zagadywanie. Trzeba też mieć na uwadze, że PROGRAM TV nie tworzy a tylko wyświetla ramówki.
 10. Jeśli dobrze patrzę to magazyn ma być emitowany dopiero od 8 maja, więc nie rozumiem na czym polega problem.
 11. Noe: Wybrany przez Boga w Netflixie. Liczyłem na troszkę więcej akcji.
 12. Nie chcę poruszać kwestii programu tv.naziemna.info w merytorycznych wątkach, ale muszę sprostować, że brak aktualizacji dla STARS.TV na pewno nie wynikał z tego, że komuś się nie chciało.
 13. Temat założony za zgodą administratora forum.satkurier.pl Zapraszam do odwiedzin i testowania nowego PROGRAMU TV (przewodnik telewizyjny) na polskim rynku internetowym/telewizyjnym, który jest częścią serwisu www.naziemna.info. PROGRAM TV jest cały czas rozwijany (planowane są nowe funkcje i stacje). Aktualnie można w nim znaleźć ramówki dla wszystkich stacji dostępnych w ofercie bezpłatnych multipleksów ogólnopolskich oraz TVP Seriale, TVP Sport i TVP HD. http://programtv.naziemna.info/ Wspomniany PROGRAM TV na tle innych wyróżnia się m.in. elastycznym filtrem godzin (możemy ustawić dowolny zakres godzin w zakresie od 5:00 rano do 5:59 rano dnia następnego) oraz udostępnianiem ramówek na długo do przodu. W przypadku wybranych stacji jest to nawet 1,5 miesiąca - wystarczy wejść na stronę danej stacji i nawigować strzałkami. Bardzo cenne będą wszelkie uwagi i sugestie, które można wysyłać do administracji PROGRAMU TV m.in. za pomocą ankiety.
×
×
 • Create New...