Jump to content

Taz

Users
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Taz

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Hobby
  test

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miło czytać, że PROGRAM TV komuś się przydaje. Niestety Polsatu 2 na razie nie będzie. Ale TVN24 już wczoraj zadebiutował.
 2. TVN24 nie ma z przyczyn technicznych, pisząc w skrócie. Ale wygląda na to, że nie ma wyjścia i TVN24 będzie musiał zadebiutować w PROGRAMIE TV.
 3. Nie będzie jeszcze większego dostępu do archiwum ramówek telewizyjnych.
 4. W PROGRAMIE TV jest wdrażany lifting front-endu. Proszę więc nie dziwić się, że niektóre strony wyglądają inaczej. Docelowo wszystkie będę wyglądały tak samo. Przykład: https://programtv.naziemna.info/program/osoba/Martin+Balsam
 5. Emisje do 15 maja już wyleciały, więc być może nadawca wykorzystuje Ostoję jako "zaślepkę", dopóki do ramówki nie wprowadzi docelowej audycji albo jest to po prostu błąd, który jest stopniowo eliminowany. Ale to tylko takie zagadywanie. Trzeba też mieć na uwadze, że PROGRAM TV nie tworzy a tylko wyświetla ramówki.
 6. Jeśli dobrze patrzę to magazyn ma być emitowany dopiero od 8 maja, więc nie rozumiem na czym polega problem.
 7. Noe: Wybrany przez Boga w Netflixie. Liczyłem na troszkę więcej akcji.
 8. Nie chcę poruszać kwestii programu tv.naziemna.info w merytorycznych wątkach, ale muszę sprostować, że brak aktualizacji dla STARS.TV na pewno nie wynikał z tego, że komuś się nie chciało.
 9. Na stronie głównej PROGRAMU TV zaszła drobna, ale być może dla niektórych istotna zmiana. Od dziś na stronie głównej wyświetlają się wszystkie ogólnopolskie kanały (dla których są ramówki) NTC z bezpłatnych multipleksów.
 10. Taz

  MUX VIII

  W decyzji rezerwacyjnej jest mowa o programach a nie o przekazach, a przecież TVP Sport i TVP Sport HD nadają na podstawie tej samej koncesji.
 11. Dziś do PROGRAMU TV serwisu naziemna.info dołączył kanał Polsat Games. Ramówka jest dostępna od 29 października: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatgames=2018-10-29
 12. Gdyby kogoś interesowało to od 26 października na stronie kanału BBC HD kryje się ramówka kanału BBC First: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/bbchd=2018-10-26 Dodam, że w odpowiednim momencie strona BBC HD w PROGRAMIE TV też przejdzie rebranding.
 13. Do PROGRAMU TV dołączyły kanały Polsat Sport Premium. Tu ramówka dla kanału Polsat Sport Premium 1: https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatsportpremium1
 14. Temat założony za zgodą administratora forum.satkurier.pl Zapraszam do odwiedzin i testowania nowego PROGRAMU TV (przewodnik telewizyjny) na polskim rynku internetowym/telewizyjnym, który jest częścią serwisu www.naziemna.info. PROGRAM TV jest cały czas rozwijany (planowane są nowe funkcje i stacje). Aktualnie można w nim znaleźć ramówki dla wszystkich stacji dostępnych w ofercie bezpłatnych multipleksów ogólnopolskich oraz TVP Seriale, TVP Sport i TVP HD. http://programtv.naziemna.info/ Wspomniany PROGRAM TV na tle innych wyróżnia się m.in. elastycznym filtrem godzin (możemy ustawić dowolny zakres godzin w zakresie od 5:00 rano do 5:59 rano dnia następnego) oraz udostępnianiem ramówek na długo do przodu. W przypadku wybranych stacji jest to nawet 1,5 miesiąca - wystarczy wejść na stronę danej stacji i nawigować strzałkami. Bardzo cenne będą wszelkie uwagi i sugestie, które można wysyłać do administracji PROGRAMU TV m.in. za pomocą ankiety.
×
×
 • Create New...