Jump to content

Taz

Users
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Taz

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Hobby
  test

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Część filmów już ma opisy. Trzeba tylko wejść na stronę danego filmu: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Chłopiec+z+burzy
 2. Polsat jest do 26 kwietnia, a TVP1 i TVP2 są aktualizowane na dotychczasowych zasadach. Poza tym, ramówki dostępne na 4 tygodnie do przodu, a to raczej nie dramat.
 3. Tam był jeszcze jeden pasek, wyżej, na którym była mowa o Orange TV.
 4. Technicznie to wszystko jest możliwe, ale zgodę na jakiekolwiek zmiany musiałaby wydać KRRiT.
 5. Jeśli dobrze się orientuję to od jutra są zmiany w ramówce NTL.
 6. Multipleks nie tyle jest podzielony procentowo, a slotowo. Na chwilę obecną każdy nadawcy ma po dwa sloty.
 7. A co to były za konieczności? Bo właściwie na co dzień mam styczność z około dziesięcioletnim telewizorem i on cały czas radzi sobie z odbiorem NTC.
 8. Za standard nadawania czy jego zmianę odpowiada operator multipleksu, a nie obecne na nim stacje.
 9. Dziś o 22:00 powtórka Telekamer.
 10. 1 lutego Water Planet zmienia profil z filmów dokumentalnych na fabularne.
 11. W przypadku Esek nie mogę napisać nic wiążącego. Być może zostaną usunięte z listy razem z NTL, ale to nie będzie zmieniało ich sytuacji.
 12. Tak żeby zmienić temat to pozwolę sobie wspomnieć o dwóch nowościach w PROGRAMIE TV. Pierwsza to dołączenie stacji CANAL+ SPORT3 i SPORT4. Druga to lekkie ożywienie PROGRAMU TV poprzez dodanie grafik. Np.: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Planeta+singli Grafiki towarzyszą wybranej puli filmów, która ma sukcesywnie rosnąć.
 13. Niestety dostawca serwera ma potężną awarię, co skutkowało tym, że treść strony nie wyświetlała się. Kilkanaście minut temu udało się przywrócić wyświetlanie treści, ale dostawca nie usunął jeszcze awarii, więc strona nadal może mieć problemy ze stabilnym działaniem.
 14. Temat założony za zgodą administratora forum.satkurier.pl Zapraszam do odwiedzin i testowania nowego PROGRAMU TV (przewodnik telewizyjny) na polskim rynku internetowym/telewizyjnym, który jest częścią serwisu www.naziemna.info. PROGRAM TV jest cały czas rozwijany (planowane są nowe funkcje i stacje). Aktualnie można w nim znaleźć ramówki dla wszystkich stacji dostępnych w ofercie bezpłatnych multipleksów ogólnopolskich oraz TVP Seriale, TVP Sport i TVP HD. http://programtv.naziemna.info/ Wspomniany PROGRAM TV na tle innych wyróżnia się m.in. elastycznym filtrem godzin (możemy ustawić dowolny zakres godzin w zakresie od 5:00 rano do 5:59 rano dnia następnego) oraz udostępnianiem ramówek na długo do przodu. W przypadku wybranych stacji jest to nawet 1,5 miesiąca - wystarczy wejść na stronę danej stacji i nawigować strzałkami. Bardzo cenne będą wszelkie uwagi i sugestie, które można wysyłać do administracji PROGRAMU TV m.in. za pomocą ankiety.
×
×
 • Create New...