Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP 1 w kwietniu 2012 roku:

Miłość na wybiegu / Pod Słońcem Toskanii / Mój brat niedźwiedź 2 / Miłość może zabijać / American Pie 2 / Ten jedyny / Kadet Winslow / Hotel Rwanda / Dramatyczny lot (2-cz.) / Wielkanocna opowieść / Pogromca smoków / Źródło młodości / Alicja w Krainie Czarów (2010) / Oszukana / Z podniesionym czołem / Wyprawa po świąteczne pisanki / Gwiezdne Wojny (2008) / Kapitan Ron / Sky Kids / Superpies / Narzeczony mimo woli / Czysta karta / Tarzan 2: Początek legendy / Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze / Nie wierzcie bliźniaczkom / Auta / Piraci z Karaibów: Na krańcu świata / Tombstone / Zamiana ról / Billy Bathgate / Ostatni pociąg do Auschwitz / Flintstonowie / Hollywoodland / Dyplomata (2-cz.) / Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert - The Best of Both Worlds / Rocket Man / Na pewno, być może / Con Air - Lot skazańców / Ślepy tor / Muszkieterka (2-cz.) / Serralonga (2-cz.) / Wariat na wolności / Vince niepokonany / Ja, ty, oni / Elegia / Flintstonowie: Niech żyje Las Vegas / Kolor magii (2-cz.) / High School Musical 3: Ostatnia klasa / Miłość to spełnione marzenie / Wanted - Ścigani / Barwy nocy / Miasto nadziei / Śnieżne psy / Przebudzenie / Koniec romansu / 3.10 do Yumy / Spadaj / W imię zasad / Rodzinka Robinsonów / Wypadek / Taxi 2 / Adrenalina 2: Pod napięciem / Sieć pożądania / Powiedz tak.

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 8 i/lub 9 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, każdemu się może zdarzyć wcisnąć zły guzik, chociaż nawet sam Sebastian Szczęsny był zaskoczony :D .

 

Ja kilka dni temu zaobserwowałem coś ciekawszego, tzn. w trakcie napisów końcowych jednego z odcinków "Klanu" zamiast znanego głosu lektora odezwał się jakiś inny, dużo starszy, który odliczał (ciekawe kto to był :D???) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu zaobserwowałem coś ciekawszego, tzn. w trakcie napisów końcowych jednego z odcinków "Klanu" zamiast znanego głosu lektora odezwał się jakiś inny, dużo starszy, który odliczał (ciekawe kto to był :D???) :D .

Ja także "to" usłyszałem. Był to test skandalicznego zakłócania końcówki "Klanu" (zresztą innych audycji także) zabronioną (ustawą medialną) autopromocją. Więcej na ten temat w temacie: Nowa ustawa medialna, a przestrzeganie zapisów przez stacje.

Ale KRRiT nie upomina TVP, bo przecież ma ważniejsze cele - zastrasza ludzi, którzy nie płacą abonamentu na coraz to bardziej komercyjną telewizję, jaką staje się TVP. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważyłem to o czym piszesz, ale zastanawiam się co można z tym zrobić, skoro żadna ustawa jak widać nie pomaga...

 

Jedyne wyjście jakie widzę, to przesyłanie zgłoszeń na ten temat do "KRRiT", z tymże udokumentowanych datą, dokładną godziną kiedy miało to miejsce i dodatkowo plikiem filmowym z nagraniem.

 

Wtedy "KRRiT" nie miałaby raczej wyjścia i musiałaby się tym zająć, tylko pytanie czy do "KRRiT" da się przesyłać pliki filmowe, a poza tym czy jeżeli prześlemy im taki filmik nie zostaniemy czasem sami oskarżeni o złamanie praw autorskich "TVP", bo przecież to nagraliśmy i rozpowszechniamy (i tak źle i tak nie dobrze...)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TVP i KRRiT warto napisać (bez wysyłania pliku filmowego), choć pojedyncze skargi pewnie niewiele dadzą. TVP liczy na to, że ludzie nie wiedzą o ustawie, więc ilość skarg będzie znikoma. Zrobili swego rodzaju cichy test na "Galerii", nie było afery - zatem hulaj dusza.

Najbardziej pomogłoby tutaj nagłośnienie sprawy przez jakiś serwis medialny (np. właśnie SAT Kurier). O ustawie pisano, więc o braku przestrzegania jej zapisów przez niektóre stacje także powinna być wzmianka.

Ciekawe gdyby tak jakaś stacja zaprzestała emitowania oznakowania wiekowego. Pewnie wtedy byłoby szumu co nie miara, a KRRiT natychmiast odebrałaby koncesję tej stacji. Chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nagana dla TVP za dzisiejszą transmisję skoków. Znowu dźwięk wyprzedzał obraz i zanim skoczek wylądował już było wiadomo ile skoczył. Strasznie to niekomfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi czasami transmisja skoków potrafi podnieść ciśnienie :) Dzisiaj ,,Galeria" zaczęła się o 17:43, a powinna o 17:30.

 

W pt (23 marca) Jedynka wyemituje bardzo, ale to bardzo długi dramat pt. ,,Dawno temu w Ameryce", który trwa 220 min. (dłuży od dramatu pt. ,,Malcolm X", który trwa 193 min.). Emisja: pt, godz. 01:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to po prostu dramat sentence... Nie musisz oglądać Galerii w TV,możesz w Ipli ,na stronie tvp.pl kiedy chcesz i ile chcesz. Natomiast gdyby nie dokończyli transmisji skoków to byłby to po prostu skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś również mieli jakieś kłopoty w transmisji skoków podczas przerw między poszczególnymi seriami było widać piksele (możliwe że jakieś delikatne kłopoty z przekazem ) i dźwięk nie nadążał z wizją jak dzień wcześniej.Szkoda że Szaranowicz nie komentował bo Sebastian Szczęsny strasznie sie myli ( oglądam skoki od początku ery Małysza i niestety muszę powiedzieć że on nie nadaje się do komentowania skoków komentuje od sezonu 2007/2008 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety komentowanie skoków w TVP od lat jest coraz gorsze. Pan Krzysztof Miklas komentował świetnie, podobnie jak Stanisław Snopek, który relacjonuje tylko ze dwa konkursy na rok, głównie te o nietypowych porach. Włodzimierz Szaranowicz to także klasa sama w sobie, ale od kiedy został szefem TVP Sport, to komentuje tylko najważniejsze konkursy (IO, MŚ). Sebastian Szczęsny to po prostu katastrofa. Piszczy jak jakieś dziecko, nie "czuje" skoków i bardzo często się myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimoch komentował je w radiu,żeby była jasność. Teraz Radio nie transmituje konkursów PŚ, na początku Małyszomanii były relacje ze wszystkich konkursów. Zdecydowały pewnie względy finansowe.Szkoda,bo bywają sytuacje,że nie można skoków obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...