Jump to content

rafpolsat

Users
 • Content Count

  1783
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Dobra

About rafpolsat

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/16/1997

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sportklub owszem, pochwalił się transmisjami NASCAR. Z tym, że oni kupili prawa do drugiej w hierarchii serii (Xfinity Series), a Motowizja ma główną serię pucharową. Więc to nie jest koniec Motowizji
 2. rafpolsat

  TVP INFO

  Pokazano Korwina tylko dlatego, że było dzisiaj losowanie numerów list. Pewnie w następnych dniach sytuacja wróci do normy.
 3. rafpolsat

  TVP 2

  To jest kolejna odsłona "wojny na piki". Oni zaczynają 7:30? Dobra, my zaczniemy 7:15. Tak będzie za każdym razem. Trochę jak sąsiedzi - on ma Passata, to ja muszę mieć lepszego Passata. Tylko zobaczymy, czy nadawcy zdołają wypełnić ten dodatkowy czas. A jeśli nie, to kiedy powrócą do dawnych godzin startu emisji.
 4. Trochę tandetnie wygląda ten spot. Muzyka jakby nagrywali jakiś spot do telewizji z pierwszej dekady XXI wieku. Ale może to wygląda tak, bo nagrywali telefonami sporą część spotu. Panu Grzelewskiemu chyba nic się nie nagrało, bo nie ma żadnego ujęcia z jego telefonu. Pan Jankowski...nie będę insynuował, ale wyglądał dziwnie Zobaczymy, czy ten "Super News" im się sprawdzi, czy bedą mieli oczekiwane rezultaty, czy pojawią się widzowie, którzy "zaangażują się" w tworzenie Superstacji.
 5. Polsat tak robi jak zerwie połączenie, często też jak są przerwy z powodu deszczu na tenisie, wtedy leci na dole ekranu pasek z informacją o powrocie do transmisji, jak pogoda się poprawi.
 6. rafpolsat

  Wiadomości

  Skoro napisali, że będzie za trzy tygodnie, to będzie za trzy tygodnie 😂😂 Tylko pytanie, ile tych okresów trzytygodniowych jeszcze będzie xD Może mają jakiś problem techniczny z tym studiem (wątpie, bo było nagranie z listopada na Instagramie - ktoś na sąsiednim forum wrzucał, jak testowano kran) albo z grafiką ekranową. Mogło być tak, że robota PI została odesłana do poprawek.
 7. rafpolsat

  TVP Sport

  Jutro wylatują dwa półfinały WTA w Indian Wells w premierze z ramówki TVP Sport. Więc sprawa się trochę rypie i może jednak mogliby tam w TVP pomyśleć o drugim kanale.
 8. rafpolsat

  TVP Sport

  Nie tylko Były również inne wyścigi Formuły 1 w TP w latach 80 np. GP Monako. Transmisja wyścigu od 45 minuty to dziwne rozwiązanie, ale jeżeli faktycznie taki był warunek dealu z Eleven Sports, to lepszy rydz niż nic. Zawsze mogliby puszczać godzinne skróty wyścigu albo weekendu. Mam tylko taką nadzieję, że w momencie, gdy wejdą na antenę, pokażą widzom, co się stało w trakcie ostatnich 45 minut, kiedy Maciej Kurzajewski radośnie rozmawiał ze swoimi gośćmi, a także oglądaliśmy reklamy.
×
×
 • Create New...