Jump to content

3zenek

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 3zenek

 1. Kupiłem lepszy kabel i znowu na nim jak podłaczyłem TV na strychu to smiga jak wczesniej pisałem, ale jak już podłączę do kabla schodzacego w dół to na dole nic.. Może kwestia instalacji rozprowadzonej po domu, że jest za długa? Bo generalnie ten kabel ma iść na 5 gniazd (3 na parterze, 2 na 1 pietrze).
 2. A myślicie, że lepiej wymienić antenę? Bo zawsze mogę oddać do Leroy Jakiś konkretny model z allegro?
 3. Przy próbie na jednym kierunku odbierałem mux 1 2 3. a na innym (troszke przekreciłem antene) nie było mux 3, ale za to mux 8. Wzgórze jest i las Wolski w Krakowie.
 4. W Krakowie ul. Jantarowa, bez wzmacniacza jest. To jakaś inna antena godna polecenia?
 5. Witam serdecznie. Zakupiłem taką antenę kierunkową https://www.leroymerlin.pl/elektrycznosc/osprzet-rtv-telefoniczny-i-komputerowy/anteny-tv-zewnetrzne/antena-tv-evoout63-174-evology,p457605,l1077.html , bo taką mi polecono. Musiałem jednak zrobić przedłużenie kabla wypuszczonego z parteru na strych. Przedłużenie zrobiłem na strychu, żeby móc antenę wystawić na dach, jednakże sygnału brak, mimo, że na odcinku dach-strych mozna bylo cos ogladać. Dodatkowo z punktu gdzie ustawilem antene roznica między nadajnikami Krzemionki a Chorągwica to doslownie pare cm.. czy nie da sie tego zebrac jakos jedną anteną? Wymienić na siatkową?
×
×
 • Create New...