Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czarek007, to, że sobie ktoś tam coś napisał, to nie znaczy, że jest wiadomość prawdziwa i zgodna z prawdą. Poza tym nie widziałem nigdzie, aby Cyfra+ lub Chello Zone podało informację o rozszerzeniu zasięgu CBS Europa o platformę Cyfry+. Ja też sobie mogę napisać, że od jutra w Cyfrze+ kanały nPremium HD. I też uznasz to za wiadomość oficjalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji załatwiając swoją sprawę w BOK Cyfry zapytałem się o CBS Action o konsultantka powiedziała mi iż ma to być kanał w HD.Trochę się zdziwiłem.Nie wiem jak ich szkolą w tej cyfrze :] jeżeli chodzi o Zone romantice to wydaje mi się że ten kanał ma sporą oglądalność.Wszystkie babcie to oglądają...Więc może jeszcze zastanawiają się nad wyłączeniem tego kanału.Jak Cyfra śpi to dobry znak.Pewnie niedługo coś konkretnego zapodadzą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi posługuje się błędną logiką DVB-S2=HD

W kwestii rodzaju dekodera do odbioru ta logika jest jak najbardziej słuszna. Chcesz odbierać program z transpondera DVB-S2, musisz mieć dekoder HD. Można więc powiedzieć "skrótowo" że dany program nadaje w HD, jeśli do odbioru potrzebny jest dekoder HD. Myślę że przeciętny konsultant (ani jego przeciętny rozmówca) nie potrzebują głębszej wiedzy technicznej w tym temacie :D bo kto tę wiedzę posiada to i tak będzie wiedział (bo posiada wiedzę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! tez dzwonilem do Cyfry+ zapytac o ten CBS Action ,mam opcje Superpremium -powiedziano mi ze na razie maja kłopoty z problemem kodowania tego kanalu ze moze to potrwac kilka dni ,ale w mojej opcji powinien byc .W sumie to nic z tego nie rozumiem .tvn 24 HD tez by mogli dołączyc jako ,ze fuzja przypieczętowana ,ale gdzie tam! na razie to pomarzyc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...