Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Broda - jak pracujesz w Cyfrze to nie opowiadaj głupot bo po moich 3 emailach nie włączyliście bo jestem w okresie przedłużenia umowy...nie jestem wyjątkiem w tej sprawie

To jest całkiem możliwe, bo nie zawsze dział mail'ingu odpowiada pozytywnie. Przeciwnie jest z przedluzaniem umow przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem również w sprawie MGM i nSport. Mam pakiet PRESTIŻ HD, ale pomimo tak wysokiego pakietu nie włączyli mi tych kanałów. Pisałem, że chcę się z tymi kanałami zapoznać przed rezygnacją z wypowiedzenia (miały mnie te kanały zachęcić do przedłużenia) Bez odzewu pozytywnego z ich strony. My jesteśmy dla nich, a nie oni dla nas. Z końcem maja się żegnam - nie będę im płacił, skoro tak traktują długoletnich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem 4 razy i dopiero teraz czekam na odpowiedż poprzednie to były same regółki że nie można uaktywnić ale tym razem napisałem twardo że jeśli odmówią to bedzie dowód na to ze nie traktóją wszystkich jednakowo i że nie przedłużę umowy jeśli mi nie dadzą testować tych kanałów no i czekam zobaczymy co odpiszą ponoć przekazali do odpowiedniego działu zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka dostalem odpowiedz i zastanawiam sie co im odeslac

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
taka dostalem odpowiedz i zastanawiam sie co im odeslac

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniamy, iż kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt. "

 

Dostałem taką samą odpowiedź od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonią z propozycją przedłużenia umowy. Tylko po przedłużeniu umowy, i tylko wtedy, uruchomią nSport HD i MGM HD.

Skoro piszesz, że tylko po przedłużeniu to jest to wierutna bzdura.

Do końca umowy mam 5 miechów, wczoraj kanały po 2 mailu i rozmowie telefonicznej świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...