Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby dopiero 5 kwietnia start NC+ ?

 

Zakończenie nadawania przez te stacje jest konsekwencją powstania platformy nc+, powstałej w wyniku fuzji platform n i CYFRA+. Prawie pewnym od dawna wydawało się, że 4 kanały nPremium, które były w platformie n całkowicie znikną. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaną zastąpione markowymi stacjami CANAL+ Premium, a za to otrzymają solidniejsze wsparcie w lepszej ofercie filmowej z oferty wszystkich wytwórni jakie będzie miała do dyspozycji nc+. Czas pokaże po oficjalnym starcie nc+.

 

Źródło:

https://satkurier.pl/news/83301/koniec-kanalow-npremium-hd-oraz-wojna-i-pokoj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać doszło kodowanie C+ do nowych kanałów Nickelodeon i Nick Jr.? Znowu trzeba żebrać o te kanały wysyłając email? I czy przedłużający umowę znowu dostaję juz 4 kanały do testowania? Zaczynają mnie wku****ć z tą polityką... zostanę przy dvb-t i po ptokach będzie i tak normalny człowiek ogląda wieczorem coś i idzie spać... a zwykle to oscyluje w tvp, polsat i tvn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci każe żebrać? Trzeba zaczekać aż będzie oficjalna oferta i tyle, a nie gorączkować się jak małe dzieci, kiedy ojciec nie chce kupić lizaka.

 

To niech dodadzą test na swoim tp a nie do kanałów które sa oficjalne w innych plaformach...jak mgm, nsport, nick jr..... itp itd. i jednym daja a innym nie jest to kiepskie zagranie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, to ze doszlo kodowanie to nie znaczy ze kanaly maja byc wlaczone :/

Sorry ale teraz to ty nie pitol głupot.

Wytłumacz mi po co C+ dawałby "swój" sprzęt do kodowania innemu nadawcy? Dla zabawy? Nudzi się im?

To tylko sygnał jakie dwa kanały będą w nowej ofercie Nic więcej. Równie dobrze może też znaczyć np że docelowo z rynku zniknie CC Family (i tak to jest twór tymczasowy).

Niektórzy nadawcy mogą mieć klauzulę w umowach na ile przed uruchomieniem muszą otrzymać sprzęt itd. Musi być czas by sprawdzić czy to działą poprawnie u innego nadawcy.

 

A tu proszę - nowa fala telefonów, postów - chcę Nick Jr..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co pisało tutaj wiele ludzi. Po dwóch meilach konsultant skontaktował się z właścicielem dekodera i już Nsport HD świeci. W pierwszym pytanie o te kanały, odpowiedź, że kanały są dla przedłużających umowę bla bla bla, moja odpowiedź, że kocham sport i to nie fair i zdązyłem obejrzeć 5 ostatnich minut wczorajszego hitu MU-Sreal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby przyśpieszyć aktywację karty lub jeżeli karta nie jest świeżo po zakupie a straciła uprawnienia, możesz zadzwonić do Automatycznego Centrum Obsługi Abonenta pod numerem:

22 310 45 45 i wybrać w automatycznym menu 1 -> 3 i podać numer karty, potwiedzić wciskając 1.

Następnie procedura wygląda tak jak powyżej napisał @lecho.

TVP 1 lub TVP Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych którzy chcą dostać nsport i MGM hd.

Nie odpuszczajcie po pierwszym mailu - ja do nich napisałem tak normalnie że chciałbym te kanały, mam u nich 2 umowy dużo płacę itd.

Dostałem odpowiedź ze się nie da, że to dedykowane tylko dla niektórych abonentów itd.

Odpisałem im co o tym myślę w trochę mocniejszym tonie ale powiem wam że nie liczyłem na nic, w międzyczasie zadzwoniłem też do nich w sprawie tych kanałów oczywiscie powiedziano mi że sie nie da itd.

A tu niespodzianka - wieczorem zadzwonił pan z Biura obsługi i włączył mi te kanały bez targowania na obie umowy - tak wiec nie dajcie sie zbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...