Jump to content

Z-G

Users
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About Z-G

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kilka dni temu odebrałem tel. z NC+. Pani poinformowała mnie, że mogę pójść do salonu i odebrać dekoder bez dodatkowych opłat.Pytam dlaczego? Pani poinformowała mnie, że mam tylko jeden dekoder i moduł C+ a więc mogę wziąć dodatkowy dekoder.Modułu nie muszę zwracać. W salonie dekodera nie dali.Kazali przynieść na wymianę.
 2. audib6, czy obraz i dźwięk jest przekazywany z opóźnieniem i czy można oglądać na obu TV inne stacje>
 3. Kolego tail. Jaka jest gwarancja, że oscam będzie skuteczny przez najbliższe 2 lata?Jak można podzielić sygnał w jednym mieszkaniu z tunera z E2?
 4. Odniosłem tuner Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) do wymiany, bo nie reagował na robienie głośności i często się resetował i zacinał.Podłączyłem nowy Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) i znowu to samo ;(.Dalej się zacina.
 5. A może ktoś kupił taki, dobrej klasy kabel i podzieli się doświadczeniami? Ja zastanawiam się nad przewodem Triset Profi klasa A++.
 6. Witam. Panowie, który kabel kupić aby dobrze tłumił zakłócenia? Wart wydać pieniądze na przewód klasy A++?
 7. Posiadam moduł Cyfry+ z Cameleonem i zastanawiam się, czy warto kupić tuner VU+ aby bez zacięć i resetów oglądać TV.Ten zestaw będzie obsługiwać osoba w podeszłym wieku.Myślicie, że ma to sens? Tuner od NC+ tak często się zawiesza, że wierzyć się nie chce? Jak starsze osoby mają się w tym odnaleźć?
 8. Panowie, czy moduły od Cyfry+ i NC+ będą działać w tunerach np VU+?
 9. Panowie posiadam moduł Cyfry+ jest jeszcze zainteresowanie tym modułem, czy już bezużyteczny? Działa na nim Cameleon.
 10. Panowie, korzystam z tunera sat z TV i modułu Cyfra+. Czy można wybrać listę kanałów oferowaną przez NC+? Mam do wyboru: Cyfra+, Cyfrowy Polsat, N.
×
×
 • Create New...