Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Kolejny beznadziejny kanał dołączy do oferty Cyfry+

http://media2.pl/media/96233-Kosmica-TV ... yplus.html

Przecież ten kanał nadaje FTA, on został tylko dodany do listy, a Ty się podniecasz...

Za ten kanał nie płacisz, tak jak za FTA włoskie czy arabskie... to jest tzw. gratis do pakietów płatnych (stacji kodowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na dołączanie kanałów FTA do oferty. Wręcz przeciwnie.

Moim zdaniem każdy polskojęzyczny kanał FTA powinien być przez platformy dodawany do listy - niezależnie od tego co nadaje.

Nie rozumiem tylko dlaczego na liście nie ma wciąż kanałów HOT TV i Novela TV, które przecież w przeciwieństwie do Kosmica TV nadają już od dawna oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gagu gadu a na forum n-ki odezwał się nasz "guru"Lucius/który jakoś od dawna zamilkł/z takim postem

-"Jesienią zostanie przedstawiona oferta programowa nowej platformy po decyzji UOKiK. Czyli, to co zostanie zaoferowane klientom połączonych platform.

Prawdopodobnie do końca tego sezonu, wszystko zostanie po staremu jeśli chodzi o kanały sportowe. Żadnych wiążących decyzji nie ma obecnie."-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przenieśli na kanał 1 i 2 z 250 i 251 a mi przysłali meila że 2 nowe kanały TVP1 HD i TVP2 HD ja nie rozumiem czy oni [beep] z ludzi robią czy ja jestem taki ułomny i nie zrozumiałem treści :D

Heh, dokładnie! Ja dzisiaj również otrzymałem od CYFRY+ maila, który zawiera, hmm, nazwijmy to "elektroniczny plakat" ;), na którym wielkim literami jest, że TVP1 HD i TVP2HD są już w CYFRZE+. :shock: Przecież te kanały w CYFRZE+ nie są od dziś, tylko od kilku już miesięcy... :crazy: Najwyraźniej mają swoich abonentów za idiotów... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba mylicie pojecia troszke

nie przypominam sobie faktu gdy uruchomiono tvp1-2 HD w czerwcu to aby CYFRA oficjalnie je potwierdzila i poinformowala i dodala OFICJALNIE do oferty

dodano je TESTOWO bo bylo to wymuszone jakobuy na operatorze stad na tak odleglych pozycjach

stad wtedy i moje oburzenia ze taak daleko ja dekoderach je wlaczono

 

w momencie gdy nadawca "uporal" sie technicznie z tymi wersjami kanalow( tak sie tlumaczyli) dodal je OFICJALNIE do oferty i w odpowiednie pozycje 1 i 2

dodal je w swoim programie tv na stronie internetowej na pozycji 1 i 2

 

stad MAILING do abonentow ze OFICJALNIE a juz w cyfrze wspomniane kanaly :)

 

rozczarowni ??? chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...