Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzisiaj zadzwonił jakiś konsultant z Panelu Konsumentów (czy jakoś tak:) ) i zamęczał mnie pytaniami odnośnie aktualnie posiadanej TV. Po chwili rozmowy i pytaniach typu TAK/NIE dot. oferty sportowej C+ zapytał się mnie czy:

1. Zgodziłbym się na dodatkową opłatę w wysokości 5 pln za Premier League

2. Zgodziłbym się za oglądanie poprzez Cyfr Plus Online jednego meczu Premier League za 3 PLN

3. Pozostał bym przy C+, gdyby usunięto PL a dodano Champions League i Europa League

i jeszcze parę pytań, o których teraz nie pamiętam. Cała rozmowa trwała około 15 min. bez podawania danych osobowych.

 

Wydaje mi się, że C+ sonduje rynek i robi to pod kątem nC+ ponieważ konsultant zapytał się czy będę jeszcze abonentem w ciągu kolejnych 3 miesięcy (z tego, co mówią ludzie :D około kwietnia dojdzie do fuzji...).

 

Wątpie, czy przy takim rozwiązaniu (ligi europejskie płatne osobno - w zamian w pakiecie CL i EL) zostanę z tą platformą. Oczywiście wszystko zależałoby od wysokości ABO, ale myślę, że wtedy nastapiłby podział między abonentami 50/50 (tych, co zostają - tych, co odchodzą).

 

Co o tym myślicie? Też ktoś do Was dzwonił?

 

PS. Dodam, że rozmowa dotyczyła tylko i wyłącznie oferty sportowej (nie było mowy o filmie - Pan mi odpowiedział, że mają za zadanie wysondować tylko "potrzeby" sportowe).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie tez dzwoili:) szkoda ze nie mozna zrobic tak ze np: byly by pakiety tematyczne, i np kazdy podzielony na PLN, i kategorie, sport,film,przyroda,muzyka/rozrywka,podstawa i kazdy placi za to co lubi ogladac, przykladowo ja teraz praktycznie ogladam tylko sport, . czasami ewentualnie jakis muzyczny, a musze placic za calosc,;/ ale wiem ze to by bylo wcale nie oplacalne ze strony platform tv,i w czegos takiego nie zobaczymy predko;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu w USA ruszyła TV przez Internet gdzie płacisz od kanału za sztukę, więc wszystko jest możliwe... ja nie oglądam sportu nawet przez minutę i chętnie z tej racji bym płacił na oko 20-30zł mniej. Powinien być każdy kanał wyceniony i bierzesz co chcesz, oni też większość negocjują z nadawcami każdego kanału osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgodziłbym się na dodatkową opłatę w wysokości 5 pln za Premier League

2. Zgodziłbym się za oglądanie poprzez Cyfr Plus Online jednego meczu Premier League za 3 PLN

3. Pozostał bym przy C+, gdyby usunięto PL a dodano Champions League i Europa League

 

Chyba sobie jaja robią, mam nadzieję, ze nikt nie powiedział "Tak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko napisać, że była to ankieta niezależnego instytutu badawczego. Kto był jej zleceniodawcą pewnie możecie się domyślić :)

C+ i N starają się dopasować nową ofertę. Badają np. brak jakich lig wpłynąłby na rezygnację z dotychczasowej oferty.

No jak już wspomnieli poprzednicy, sporo podpytują o rożne warianty z premier league tj. całkowite pozbycie sie praw, wprowadzenie 5zł, 7 zł lub wyższej opłaty miesięcznej za samo Premier League oraz o możliwość oglądania jednego wybranego meczu w necie za 3 zł.

Pytają również na ile zaakcentowałbyś brak premier league a w zamian Champions League.

 

To tylko ankieta, ale coś jest na rzeczy z tą Premier League, inaczej by nie pytali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego rodzaju badania i ankiety są przeprowadzane od 17 lat… Nie należy wyciągać z tego absolutnie żadnych wniosków. Prawdę mówiąc w ostatnim czasie w ogóle nie były na szerszą skalę przeprowadzane jakiekolwiek ankiety. Zaś nowa oferta sportowa jest w trakcie przygotowywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Wkrotce powinnismy poznac rezultat przetargu. Premier League powinna byc nadal w canal+, ale pytanie za jaka cene i czy czasem nie bedzie to dodatkowo platne, bo Angole sie mocno cenia. Alternatywy raczej Anglicy tez nie maja i chcac zarobic powinni sie dogadac z NC+. Nie wyobrazam sobie, aby w ogole nie bylo Premier League w Polsce. Polsat raczej wiekszej kasy od NC+ nie, chyba, ze beda chcieli wszystkich zaskoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze nie beda przeplacac, ale najczarniejszy scenariusz dla fanow Premier League, ktorzy byliby w stanie dodatkowo placic to cos w stylu PPV. Na pewno kluczowy bedzie rachunek $. Ile mozemy dac za prawa, aby wyjsc na +, bo dokladac do interesu nikt nie bedzie, a oferta sportowa i tak jest bogata, a bedzie jeszcze bogatsza bo niemal pewne jest, ze Ekstraliga zuzlowa bedzie na nowej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś (w niedzielę! z numeru zastrzeżonego) dzwonił do mnie konsultant z propozycją zawarcia kolejnej umowy z pakietem zastępującym DVB-T. Przy okazji powiedział, że oferta nc+ będzie znana na przełomie lutego i marca i co najważniejsze, że cały sport z n trafi do Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...