Jump to content

torre24

Users
 • Content Count

  1652
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

1 Follower

About torre24

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Equipment

 • Receiver
  Ultrabox+ 4K
 • Pay TV Operator
  nc+
 • Package
  Extra, 8C+, Eleven, Polsat Sport Premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Canal+ Now 4K - co to za kanał? Planowane jest uruchomienie takiego? BTW. Dlaczego mój poprzedni post z tym zdjęciem został usunięty?
 2. W swojej dobrej woli już dawno stracili we mnie płacącego klienta.
 3. Po pół godzinie z tym tunerem i przejściu z WiFi Box-a jestem zachwycony. Szybki, własna lista, działające EPG, całkiem przyzwoita grafika ekranowa (bez wejścia do menu, tu juz trochę trąci myszką). Jedyne co mi się nie podoba to czcionka napisów DVB. Ale cameleon śmiga bez zająknięcia!
 4. czestwy, ciągle nad tym myślę ale zieleń ze mnie bije w sprawie E2. Nie chciałem, aby żona za każdym razem mnie wołała, żebym jej TV włączył, no i nie wiadomo, co od lipca z Cameleonem. Ale nie wykluczam w najbliższej przyszłości pudełka z Enigmą. I jestem bliski Zgemmy H9 Twin.
 5. Mój Cameleon ma na pewno zarazę dlatego kupiłem Technisata jako drugi dekoder.
 6. Kupiłem tego Technisata za 5 dyszek na allegro w zeszły czwartek. Czekam na paczkę
 7. Mam dwie karty TnK SD jak mniemam (te z małą kartą do wyłamania). Co mogę z nimi zrobić czyli jaka ofertę uruchomić, jeśli to oczywiście możliwe?
 8. W którym regulaminie stoi, że to dobra wola CP?
 9. Rodzinny dają w przedłużeniu za 5 zł i tyle jest on wart. Tak więc PSP lub HBO ze zgrzewką piwa akurat dopełniłoby wartości tego pakietu do 2 dyszek. [emoji41]
 10. Mam Eleven za 7,95 zł do końca stycznia. Zadzwoniłem do nich i krótka rozmowa: - kończy mi się Eleven za 7,95 zł, przedłuży Pan promocję na kolejne 12 miesięcy? - nie, nie da się, to cena tylko przy przedłużeniu umów, 13,90 zł ewentualnie dla stałych klientów 11,90 zł, - nie, dziękuję, proszę wyłączyć, - Pan chwilę poczeka, konsultacja z kierownikiem, Eleven za 7,95 zł na 12 mies. Kurtyna [emoji41]
 11. Faktura zawiera abonament na kolejny miesiąc więc już bez rabatu.
 12. To, że wypowiedzenie będzie skuteczne na koniec stycznia to ja dobrze wiem. Pytanie tylko takie - czy jeżeli, po wypowiedzeniu, utrzymam opłatę za pakiet na poziomie 57,50 zł to czy nie przywalą aktywacji za dekodery po stówie i 10-15 zł za ultraboxa 4k?
 13. Negocjuję bratu umowę. Ma Comfort za 22,50 zł, dopełnienie do Extra za 10 zł, Canal+ za 25 zł, Turbobox za 0 zł. Wczoraj na zwykłej infolinii zaproponowali to samo z dobraniem MR za 10 zł bez opłaty aktywacyjnej. Dziś oczywiście tej oferty już nie ma (nie przedłużyłem bo potrzebowałem kilka minut na konsultację z abonentem). Za to zaproponowano: Extra 47,50 zł (za nic nie chcą zejść na 44,90 zł), Canal+ 25 zł, MR 10 zł (0 zł aktywacja), dekoder 4K 5 zł (0 zł aktywacja) i HBO 5 mies. 0 zł. Umowa nie jest wypowiedziana, okres minimalny kończy się 31.12. Czy wypowiadając umowę mogę jeszcze urwać trochę z opłaty za pakiety ale utrzymać darmowe aktywacje i ceny za dekodery? Czy jak urwę na pakietach to np. nie będą chcieli znieść opłat za aktywację?
×
×
 • Create New...