Jump to content

torre24

Users
 • Content Count

  1546
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About torre24

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Equipment

 • Receiver
  WiFi Premiumbox
 • Pay TV Operator
  nc+
 • Package
  Extra, 6C+, Eleven

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. torre24

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ja mam C+ VOD przy takiej konfiguracji.
 2. Dekoder i MR mam za 0 zł (tak mam od początku). Pod krakowskim numerem też nie miałem takiej oferty. Dostałem ja po kontakcie ze zwykłym BOK. W nc+ jestem od początku (zaczynałem od dekodera z kluczykiem) z dwuletnią przerwą.
 3. Poszukaj mojego ostatniego posta. Przedłużyłem z E z 6C+ za 69,99 zł, C+ Discovery i Seriale za 5 zł (cena na pół roku ale nie ma problemów z przedłużeniem promocji na te kanały w tej cenie), 11 za 7,95 zł na 12 mies. Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca kontraktu. Do tego HBO na prawie 6 mies. Czyli niecałe 83 zł za to co Cię interesuje.
 4. Ja chciałem umowę na 24 mies. Ale do dziś tylko za 79,99 zł z 8xC+. Dopiero dziś drugi konsultant ogarnął temat. W związku z tym, że przedłużyli umowę na Premiership to dwa lata mi teraz nie straszne. A następny aneks wezmę krótszy jeśli kolejny przetarg nie będzie rozstrzygnięty.
 5. Zadzwoniłem dziś do Krakowa (jak czynię co miesiąc) z ciekawości i... w tym miesiącu znalazła się oferta - to co mam (Extra, 6 C+) za 72,50 zł na 15 miesięcy, ale już nie ma Eleven za 50% ceny na 12 miesięcy, HBO na 5 miesięcy, darmowych miesięcy, a dekoder 4K za 15 zł i 49 zł aktywacji... Co ciekawe nie mogę wziąć tego pakietu za 69,99 zł na 24 miesiące. Rzeczywiście nie oferują HBO od stycznia? Na tych dodatkach (poza Eleven - tu mogę się bawić we włącz/wyłącz) szczególnie mi nie zależy ale jeśli dają to dlaczego akurat ja mam nie dostać. Konsultantka, już chyba z automatu, mało uprzejma. Zatem do usłyszenia w lutym! Update. Zadzwoniłem włączyć Eleveny na zwykłą infolinię. Dwa przekierowania i mam to co chciałem bez darmowych miesięcy (pozostało zbyt dużo czasu do końca umowy) plus do tego dwa dodatkowe C+ i C+ VOD za 5 zł/6 mies. (no ale to oferta standardowa).
 6. Ja się wcale nie spieszę. Cel to 69,99 zł za Extra z 6xC+ i mistrzowską piłką.
 7. Na to się właśnie powołałem. Nie ma takiej oferty, było tylko 129 zł plus opłata za Eleven.
 8. Mi tego nie zaproponowano, mimo podniesienia miesięcznej opłaty o prawie 40 zł.
 9. A ja chcę E z C+ (6) za 69,99 zł, a wciskają mi tylko z 8 C+ za dychę więcej. A mam teraz za 72,50 zł na 15 mies.
 10. torre24

  Pakiet Darmowy HD

  U mnie TVN 7 w Darmowym HD nie działa.
 11. Zdzwoniłem dzisiaj, żeby przedłużyć umowę wg propozycji z listopada (Extra, C+ Live za 69,99 zł, HBO 6 miesięcy za 0 zł, LM 0 zł i do tego Eleven za pół ceny na rok). Oferty takiej oczywiście nie ma (i nie było!). Konsultant jak zwykle mega nieuprzejmy - co się tam z nimi dzieje? Zaczynają mnie już drażnić swoim, nie waham się użyć tego słowa, c h a m s t w e m.
 12. Na Czarny Piątek nie mają nic dla mnie (zadzwoniłem z ciekawości). W kwestii abo podwyżka, oferty jak dla nowych nie ma, dekoder 4K za 15 zł plus 50 zł aktywacji. Nieuprzejmość konsultanta - high level.
×