Jump to content

torre24

Users
 • Content Count

  1678
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by torre24

 1. Mam Mi TV Stick i jest tak jak u Ciebie. Szarpanie, zatrzymywanie obrazu, generalnie nie do oglądania.
 2. @Robert03 Kiedyś jeden Canal+ z Eutelsata 16°E był lepszy niż dziś cała platforma. Cyfra+ na początku też byla niczego sobie mimo, że miała ok. 30 kanałów. A teraz kanałów 200 i nie ma co ogladać. Takie czasy.
 3. @maks27 Technicolor. @tweed77 Widziałem ten film zaraz jak wymieniłem dekoder. Od razu spróbowałem, zawsze jednak Cameleon nie odpalał.
 4. Sprawdzałem kilka razy już sporo czasu temu - Cameleon nigdy nie zadziałał w Ultrabox-ie. Uściślę wypowiedź - sprawdziłem na dwóch kartach - szaro-czerwonej i szarej z kolorowymi kwadracikami. Na obydwu to samo - nie przechodzę ekranu aktywacyjnego.
 5. U mnie Cameleon w Ultrabox-ie 4K nie działa. Stoi na ekranie aktywacyjnym.
 6. Spróbuj znaleźć chętnego na cesję na olx. Może to być ciężkie ale jeśli masz niezłą ofertę to powinno się udać.
 7. Dzień dobry. Pytanie dla pewności - przedłużając umowę uprawniającą w Smart Dom, którą jest telewizja, w opcji 24/6 bez obniżenia pakietu i ceny, rabat na kolejne usługi zostaje zachowany?
 8. Ja mam Darmowy HD, nic nie mogę zmienić.
 9. Mój CAM jest niewidoczny w ICOK od lat, a Polsat nie umie sobie z tym poradzić.
 10. Napisz, czy Ci się udało. Ja nie mogę tego zrobić.
 11. Sprawdzałem tylko raz jak wymieniłem dekoder główny. Ale teraz, na potrzeby forum, też włożyłem kartę Cameleon i stoi na ekranie aktywacyjnym, tak więc nic się nie zmieniło.
 12. Tobie dali, a mnie nie mogą bo płacę ileś tam u konkurencji? Co Ty wypisujesz?
 13. Nie mam. Moduł własnościowy został mi po umowie, w której miałem zagwarantowany Darmowy HD po zakończeniu okresu podstawowego. Umowę wypowiedziałem, Rodzinnego za piątkę jeszcze wtedy nie było. Potem próbowałem go kilka razy uzyskać, łącznie z wypowiedzeniem Darmowego, ale zawsze ta sama śpiewka - nie ma żadnej oferty. Ale nie ma tego złego - dziś znalazłem wreszcie osobę, która scedowała na mnie kartę Platformy Canal+ z pakietem Start HD za 9,99 zł. Nie chciał Polsat, weźmie Canal+.
 14. Już to kiedyś zrobiłem. Nie było możliwości uruchomienia żadnego pakietu płatnego więc wycofałem wypowiedzenie.
 15. Ja chętnie wezmę Rodzinny za 5 zł. Ale za 20 zł już nie. A jako że nie chcą mi go dać za piątaka to niech się bujają. Zostaję przy Darmowym.
 16. A teraz na C+ Jurassic Park, na C+ Film Braveheart... co tu jest do kodowania?
 17. Ja niestety nie mam tej promocji, a też do wczoraj miałem MMP za 0 zł na 2 mies.
 18. Okres gwarantowanego korzystania to czas, w którym nie mogę wyłączyć danej opcji?
 19. https://satkurier.pl/news/190188/sky-umozliwia-zawieszenie-subskrypcji-sky-sports.html Można? Można.
 20. Akurat w przypadku tych kanałów to pytanie nie jest bezzasadne. Od początku reklamuje się je jako jedyne, które mają LM i LE (i w zasadzie tylko to), a ludzie płacą aby puchary oglądać i ...
 21. Z tym kuszeniem to też jest coś nie tak - dla mnie od dłuższego czasu nie ma żadnej oferty bo sprzęt jest własnościowy. A przy okazji - w Darmowym działa u mnie C+ Sport 3 i 4.
 22. Ja dostałem chyba w grudniu. Konsultant nie chciał dać więc 7,95 więc poprosiłem o wyłączenie. I wtedy już nie było problemów. I tak jak w Twoim przypadku kończył się pierwszy rok umowy. Ale do końca było ponad 12 mies.
×
×
 • Create New...