Jump to content

torre24

Users
 • Content Count

  1646
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by torre24

 1. Mój Cameleon ma na pewno zarazę dlatego kupiłem Technisata jako drugi dekoder.
 2. Kupiłem tego Technisata za 5 dyszek na allegro w zeszły czwartek. Czekam na paczkę
 3. Mam dwie karty TnK SD jak mniemam (te z małą kartą do wyłamania). Co mogę z nimi zrobić czyli jaka ofertę uruchomić, jeśli to oczywiście możliwe?
 4. W którym regulaminie stoi, że to dobra wola CP?
 5. Rodzinny dają w przedłużeniu za 5 zł i tyle jest on wart. Tak więc PSP lub HBO ze zgrzewką piwa akurat dopełniłoby wartości tego pakietu do 2 dyszek. [emoji41]
 6. Mam Eleven za 7,95 zł do końca stycznia. Zadzwoniłem do nich i krótka rozmowa: - kończy mi się Eleven za 7,95 zł, przedłuży Pan promocję na kolejne 12 miesięcy? - nie, nie da się, to cena tylko przy przedłużeniu umów, 13,90 zł ewentualnie dla stałych klientów 11,90 zł, - nie, dziękuję, proszę wyłączyć, - Pan chwilę poczeka, konsultacja z kierownikiem, Eleven za 7,95 zł na 12 mies. Kurtyna [emoji41]
 7. Faktura zawiera abonament na kolejny miesiąc więc już bez rabatu.
 8. To, że wypowiedzenie będzie skuteczne na koniec stycznia to ja dobrze wiem. Pytanie tylko takie - czy jeżeli, po wypowiedzeniu, utrzymam opłatę za pakiet na poziomie 57,50 zł to czy nie przywalą aktywacji za dekodery po stówie i 10-15 zł za ultraboxa 4k?
 9. Negocjuję bratu umowę. Ma Comfort za 22,50 zł, dopełnienie do Extra za 10 zł, Canal+ za 25 zł, Turbobox za 0 zł. Wczoraj na zwykłej infolinii zaproponowali to samo z dobraniem MR za 10 zł bez opłaty aktywacyjnej. Dziś oczywiście tej oferty już nie ma (nie przedłużyłem bo potrzebowałem kilka minut na konsultację z abonentem). Za to zaproponowano: Extra 47,50 zł (za nic nie chcą zejść na 44,90 zł), Canal+ 25 zł, MR 10 zł (0 zł aktywacja), dekoder 4K 5 zł (0 zł aktywacja) i HBO 5 mies. 0 zł. Umowa nie jest wypowiedziana, okres minimalny kończy się 31.12. Czy wypowiadając umowę mogę jeszcze urwać trochę z opłaty za pakiety ale utrzymać darmowe aktywacje i ceny za dekodery? Czy jak urwę na pakietach to np. nie będą chcieli znieść opłat za aktywację?
 10. Nie pytam, to moje pobożne życzenie. Uważam że w Połacie Smoku się marnuje, bardzo mało go na wizji, a w C+, wraz z Twaro, stanowił najlepszy duet prowadzących audycje piłkarskie.
 11. Może być umowa że zwykłym pakietem (w regularnej cenie) ale niewiele przed końcem okresu minimalnego. Wypowiem i przedłużę za 5 PLN albo rozwiążę. Oczywiście jeśli przejdzie cesja. Spróbować można.
 12. Ja chciałem dziś włączyć HBO i MMP na umowie, która kończy się z końcem grudnia. Jest na niej Comfort z dopełnieniem do Extra i C+ za 57,50 zł. Od stycznia 61,50 zł. Jako że tych dodatków nie chcieli mi włączyć ponieważ "do końca umowy jest zbyt mało czasu by skorzystać z takiej promocji" poprosiłem o przełączenie do DUK. I tu dowiedziałem się, że takiego pakietu nie ma (!), potem że nie powinno być, 69,99 zł za to samo to max co wyjątkowo nieuprzejmy konsultant "mógł" zaproponować. Umowa nie jest wypowiedziana. I na przedłużenie szczególnego parcia nie ma.
 13. O te artefakty mi właśnie chodzi. Na Ipli to dramat w apce na Android TV.
 14. Jak to tak naprawdę działa? Tak jak Ipla? Chodzi mi o jakość przede wszystkim Polsatów sportowych. W Ipli da się to oglądać dopóki jest studio, jak już piłka w grze to jakość podła (mam światłowód 100 Mbps, żeby nie było).
 15. Mam T-HD 1000 po umowie, chętnie się go pozbędę jakby ktoś chciał. PW.
 16. "Aktualna lista" to zapalny punkt Twojego wywodu. Na liście mogą się znaleźć w każdej chwili dekodery PC+, które kiedyś sprzedawano i czapa, regulamin nie do ruszenia.
 17. Jakiś miesiąc temu był Rodzinny HD na 12 mies. 1 gratis, aktywacja 99 zł. Propozycja z infolinii sprzedażowej. Czy jest teraz - nie wiem.
 18. Ja mam 36% i nie mam żadnych problemów. Instalacja nie ruszana od kilku lat. Antena 115 cm przysłoniona nieco przez wysokie drzewo.
 19. "To najdłuższy termin na jaki możemy nadać pakiet Darmowy HD". Całe wyjaśnienie na dokładnie tak samo postawione pytanie.
 20. Dzięki Panowie ale sprawa już załatwiona. Napisałem wczoraj reklamację, wysłałem mailem, a dziś zadzwoniłem jeszcze raz dopytać o kilka szczegółów i okazało się, że mam aktywowany pakiet na kolejne dwa lata.
 21. Już wiem co się dzieje. Napisałem to w wątku o pakiecie Darmowym HD.
 22. Właśnie się dowiedziałem, że na moim module nie da się nadać uprawnień do pakietu Darmowy HD, który mam od 3 lat (zadzwoniłem bo karta ponownie zgubiła uprawnienia). Nie da się, ponieważ mi go włączono poprzez "błąd konsultanta" - taką dostałem odpowiedź na partyline!. Jestem na 100% pewien, że miałem go zagwarantowanego w umowie, której niestety znaleźć nie mogę. Dwa pytania: czy mogę wystąpić do CP z prośbą o przesłanie kopii umowy? I po drugie czy wyłączenie pakietu Darmowego bez mojego wniosku jest możliwe? Bardzo proszę, żeby w tej sprawie wypowiedział się przede wszystkim Specjalista Cyfrowy Polsat. W uzupełnieniu dodam, że zadzwoniłem raz jeszcze aby poinformowano mnie o podstawie tego, że nie ma możliwości nadania pakietu Darmowego HD. Rozmowa z konsultantami to dramat - babeczka mi wmawiała, że nie złożyłem jakiegoś wniosku o uruchomienie tego pakietu i go nie mogłem odbierać, a działał tylko ponad 3 lata! Padła też informacja, że Darmowy HD jest wygaszany i najtańszy pakiet to 15 zł (!). Warunków umowy oczywiście "Cyfrowy Polsat nie ma obowiązku ponownie Panu przesłać" i generalnie nie włączymy Panu tego pakietu BO NIE. Pełen dramat, zero podejścia do klienta. Oczywiście to nie tak, że przyszedł jakiś Janusz i chce darmówkę - chciałem włączyć Rodzinny HD jakiś czas temu i też nie było możliwości podpisania umowy. Grupo Cyfrowy Polsat - żegnaj. Jeszcze tylko wyprowadzę trzy numery telefonu i koniec, tak traktować się nie pozwolę.
 23. Chciałbym zapytać posiadaczy tego modułu (CI+) jak z przechodzeniem uprawnień ostatnimi czasy? U mnie już trzeci miesiąc z rzędu brak uprawnień na początku okresu rozliczeniowego. Jako, że nie mam modułu w ICOK (ciągle specjaliści z CP nie mogą sobie z tym poradzić) muszę dzwonić i wisieć na infolinii. Mam taką teorię spiskową, że chcą mnie mocno zniechęcić do Darmowego HD, a wyższego nie chcą mi dać bo moduł jest moją własnością...
 24. Ja kupiłem "Konwerter SPDIF Optical na Coaxial (RCA) Toslink" za 45 zł, działa bardzo dobrze.
×
×
 • Create New...