Jump to content

booboo

Users
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by booboo

 1. Ciekawe czy do piątku wyłączą wszystkie kanały, bo to oczywiście koniec lipca ?
 2. Kino Polska HD - 10892 - bitrate 4,25Mpbs - 11488 - bitrate 4,10Mbps FilmBox Premium HD - 10892 - bitrate 4,25Mpbs - 10796 - bitrate 4,10Mbps
 3. Takie coś jest w ofercie "Telewizja na kartę moduł CI+" oferta w Hollexie. UWAGA:CANAL+ 4K Ultra HD od września 2018 r. jest dodatkowo płatny (10 zł/mies. przez 12 miesięcy, potem 20 zł/mies. do końca umowy).Więcej informacji tylko w BOK Platformy CANAL+. CANAL+ 4K Ultra HD od 1 lipca nie będzie gwarantowany na tym module. Na umowę operator preferuje wymianę na nowy moduł. Jeśli ktoś nie potrzebuje CANAL+ 4K, bo nie ma odbiornika lub telewizora 4K to można ten moduł kupić. Więc coś tam będą kombinować, aby na niebieskim module znikł CANAL+ 4K Ultra HD. Dlatego kto ma niebieskiego, to będzie na przegranej pozycji.
 4. Takimi [beep]ołami zajmują się, dali by dźwięk AC3 5.1 z lektorem, bo to co teraz jest, to jest masakra. Logo na kanałach premium w ogóle nie powinno być w trakcie nadawania filmu. To mają być kanały premium.
 5. Dziwne jest to, że podana jest oficjalnie data 1 lipca 2020 na uszczelnienie zabezpieczeń. A do tej daty zostało ponad 1,5 miesiąca, a tu ogólnie nic się nie dzieje. Wątpię, że w tak krótkim czasie co pozostał uda im się cokolwiek zrobić. Pewnie znowu przesuną to na koniec roku. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce.
 6. Taka zmiana nazwy byłaby czymś oczywistym wtedy, gdyby wróciły prawie wszystkie wytwórnie filmowe do Canal+. Tak jak, to było dawno, dawno temu......, teraz to nic nie zmieni, dalej będzie nam serwowane to, co do tej pory.
 7. Czyli co, np kupują LM i puszczają ją tylko w streamie i nigdzie indziej ? A jak by wykupili to wszystko, to co @shevchenko1987 napisał, co by wtedy leciało na takich kanałach jak Canal+ Sport, czy Eleven ?
 8. I tutaj właśnie brakuje dodatkowej ścieżki dźwiękowej bez komentarza. By sobie człowiek włączył i byłby spokój ze słuchaniem takiego czegoś.
 9. Tak na szybko, to u mnie jak daje pełny ekran, to zamraża obraz, jak wrócę z powrotem do widoku okna, to obraz normalnie odbiera. Moja karta to SkyStar HD2, system Windows 7. Też dołączam się do podziękowań za taki prezent na nowy rok od autora Altxro i Mr. Orbita za wkład do tej wersji.
×
×
 • Create New...