Jump to content

booboo

Users
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About booboo

 • Rank
  Rozpisany
 1. Tak na szybko, to u mnie jak daje pełny ekran, to zamraża obraz, jak wrócę z powrotem do widoku okna, to obraz normalnie odbiera. Moja karta to SkyStar HD2, system Windows 7. Też dołączam się do podziękowań za taki prezent na nowy rok od autora Altxro i Mr. Orbita za wkład do tej wersji.
 2. Więc dlatego nigdzie na żadnym Polsat-owskim kanale nie ma AC3 5.1. Tyle lat na rynku i dalej jechać w stereo.
 3. Faktycznie nie ma już nigdzie miejsca, na dwóch tp mają po ok. 8-9Mbps wolnego, a na reszcie ścisk niemiłosierny. Oba nowe Canal+ 3,4 wzięły po 9-10Mbps, więc nie ma co liczyć na tymczasowy dodatkowy kanał 4K. A wydawało mi się, że jeszcze gdzieś mieli tego miejsca, a nie ma, trudno, trzeba cieszyć się tym co jest.
 4. Cudują, kombinują, jak tylko da się, a mogliby uruchomić przy nakładających się transmisjach drugi tymczasowy kanał 4K, a tak, to są po prostu jaja, ludzie pokupowali telewizory 4K, do tego mają dekodery 4K i co na tym mają oglądać, Ekstraklasę 🤣
 5. Marzy mi się takie ich pierwsze logo jako wizerunek "Platformy Canal+".
 6. Polsat nie ma żadnego swojego kanału z dźwiękiem AC3 (5.1 lub tylko 2.0 ), więc nie wiem czego oczekujecie od nich. Dlaczego tak jest, tego nie mogę pojąć, w czym mają problem, żeby takie coś włączyć ? Wysoki bitrate ok. 460 kbps mają: BBC First, Filmbox Premium HD, TVN HD Na Polsat Sport Premium Super HD 1-2 bitrate dźwięku wynosi ok. 400 kbps, więc tragedii nie ma, tylko że to leci w stereo.
 7. Polsat Sport Premium 1 Super HD, dźwięk wyprzedza obraz, czy tylko u mnie tak jest ? O widzę, że nie jestem sam.
 8. W przypadku nakładania się takich transmisji, powinni uruchamiać tymczasowo dodatkowy kanał 4K, miejsce mają przecież gdy nadawali TVP 4K.
×
×
 • Create New...