Jump to content

booboo

Users
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About booboo

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK, to coś mi się pomieszało, przepraszam. No to faktycznie, jak można używać w sprzęcie operatora, to każdemu odbiera, to za co płaci. Czyli zostali tylko ci, którzy mają tylko kartę bez sprzętu operatora, ciekawe ile takich osób jest. Więc czekamy na dalszy rozwój sytuacji.
 2. Ciekawe czy do piątku wyłączą wszystkie kanały, bo to oczywiście koniec lipca ?
 3. Kino Polska HD - 10892 - bitrate 4,25Mpbs - 11488 - bitrate 4,10Mbps FilmBox Premium HD - 10892 - bitrate 4,25Mpbs - 10796 - bitrate 4,10Mbps
 4. Takie coś jest w ofercie "Telewizja na kartę moduł CI+" oferta w Hollexie. UWAGA:CANAL+ 4K Ultra HD od września 2018 r. jest dodatkowo płatny (10 zł/mies. przez 12 miesięcy, potem 20 zł/mies. do końca umowy).Więcej informacji tylko w BOK Platformy CANAL+. CANAL+ 4K Ultra HD od 1 lipca nie będzie gwarantowany na tym module. Na umowę operator preferuje wymianę na nowy moduł. Jeśli ktoś nie potrzebuje CANAL+ 4K, bo nie ma odbiornika lub telewizora 4K to można ten moduł kupić. Więc coś tam będą kombinować, aby na niebieskim module znikł CANAL+ 4K Ultra HD. Dlatego kto ma niebies
 5. Takimi [beep]ołami zajmują się, dali by dźwięk AC3 5.1 z lektorem, bo to co teraz jest, to jest masakra. Logo na kanałach premium w ogóle nie powinno być w trakcie nadawania filmu. To mają być kanały premium.
 6. Dziwne jest to, że podana jest oficjalnie data 1 lipca 2020 na uszczelnienie zabezpieczeń. A do tej daty zostało ponad 1,5 miesiąca, a tu ogólnie nic się nie dzieje. Wątpię, że w tak krótkim czasie co pozostał uda im się cokolwiek zrobić. Pewnie znowu przesuną to na koniec roku. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce.
 7. Taka zmiana nazwy byłaby czymś oczywistym wtedy, gdyby wróciły prawie wszystkie wytwórnie filmowe do Canal+. Tak jak, to było dawno, dawno temu......, teraz to nic nie zmieni, dalej będzie nam serwowane to, co do tej pory.
 8. Czyli co, np kupują LM i puszczają ją tylko w streamie i nigdzie indziej ? A jak by wykupili to wszystko, to co @shevchenko1987 napisał, co by wtedy leciało na takich kanałach jak Canal+ Sport, czy Eleven ?
 9. I tutaj właśnie brakuje dodatkowej ścieżki dźwiękowej bez komentarza. By sobie człowiek włączył i byłby spokój ze słuchaniem takiego czegoś.
 10. Tak na szybko, to u mnie jak daje pełny ekran, to zamraża obraz, jak wrócę z powrotem do widoku okna, to obraz normalnie odbiera. Moja karta to SkyStar HD2, system Windows 7. Też dołączam się do podziękowań za taki prezent na nowy rok od autora Altxro i Mr. Orbita za wkład do tej wersji.
×
×
 • Create New...