Jump to content

booboo

Users
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About booboo

 • Rank
  Rozpisany
 1. Więc dlatego nigdzie na żadnym Polsat-owskim kanale nie ma AC3 5.1. Tyle lat na rynku i dalej jechać w stereo.
 2. Faktycznie nie ma już nigdzie miejsca, na dwóch tp mają po ok. 8-9Mbps wolnego, a na reszcie ścisk niemiłosierny. Oba nowe Canal+ 3,4 wzięły po 9-10Mbps, więc nie ma co liczyć na tymczasowy dodatkowy kanał 4K. A wydawało mi się, że jeszcze gdzieś mieli tego miejsca, a nie ma, trudno, trzeba cieszyć się tym co jest.
 3. Cudują, kombinują, jak tylko da się, a mogliby uruchomić przy nakładających się transmisjach drugi tymczasowy kanał 4K, a tak, to są po prostu jaja, ludzie pokupowali telewizory 4K, do tego mają dekodery 4K i co na tym mają oglądać, Ekstraklasę 🤣
 4. booboo

  nc+ – dyskusja ogólna

  Marzy mi się takie ich pierwsze logo jako wizerunek "Platformy Canal+".
 5. Polsat nie ma żadnego swojego kanału z dźwiękiem AC3 (5.1 lub tylko 2.0 ), więc nie wiem czego oczekujecie od nich. Dlaczego tak jest, tego nie mogę pojąć, w czym mają problem, żeby takie coś włączyć ? Wysoki bitrate ok. 460 kbps mają: BBC First, Filmbox Premium HD, TVN HD Na Polsat Sport Premium Super HD 1-2 bitrate dźwięku wynosi ok. 400 kbps, więc tragedii nie ma, tylko że to leci w stereo.
 6. I to na wszystkich 4 kanałach takie cyrki są/były.
 7. Polsat Sport Premium 1 Super HD, dźwięk wyprzedza obraz, czy tylko u mnie tak jest ? O widzę, że nie jestem sam.
 8. W przypadku nakładania się takich transmisji, powinni uruchamiać tymczasowo dodatkowy kanał 4K, miejsce mają przecież gdy nadawali TVP 4K.
 9. Gdzie w ogóle jest napisane jakie niby systemy kodowania mają być zostawione, jakie wyłączone itp..... ? Na stronie NC+ jest "unifikacji systemu kodowania" i nic więcej. Mogą zrobić co im się podoba, wszystko tylko zależne od pieniędzy przeznaczonych na to działanie. Za rok zobaczymy, co wyniknie z tego, na tą chwilę bawią się cameleonami.
 10. Canal+ Sport HD, Canal+ Sport 2 HD – bitrate 6-8 Mbps.
 11. Niech uruchomią tylko jak coś się nakłada Canal+ Now 4K, bo to zaczyna być śmieszne, co oni wyczyniają.
 12. Przez właśnie takie cuda w studiu, to ja sobie włączam tylko jak zaczyna się mecz, później po przerwie to samo, a jak jest koniec meczu, to po prostu przełączam na inny kanał. Tak wygląda u mnie Liga Mistrzów transmitowana przez Polsat.
 13. Masakra i jak tu oglądać mecz w HD, jak jest takie przesunięcie dźwięku.
 14. Obraz Super HD - jest OK, bardzo ładnie to wygląda Dźwięk stereo - porażka na tą chwilę całkowita, mogliby dać jedną ścieżkę MPEG stereo, a drugą AC3 5.1
×
×
 • Create New...