Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ciekawostkę podam, że wszystkie dekodery z dyskiem ze stajni C+ za jakiś rok, a może szybciej, będą sprzedawane.

a nie wiadomo co z dekoderami SD?? tez bd sprzedawali? bo mam umowę do grudnia i pewnie z racji nc+ pewnie w grudniu bd musial oddac sprzet , a dekoder sd mi zaginal przy przeprowadzce wiec kare bd musiał zapłacić 200 zl;/ a jakby sprzedawali to moze cos taniej za starego pace sd by chieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma się to nijak to tego tematu, ale widzę że wpisy takie się pojawiały. No więc ja również napisałem do cyfry w sprawie podłączenia nSport HD i MGM HD. Dostałem negatywną odpowiedź, napisałem im stosowną odpowiedź o nierównym i nie sprawiedliwym traktowaniu abonentów oraz o zakończeniu dalszej współpracy w przypadku niepodłączenia mi tych programów. Dziś telefon od pani konsultantki z pytaniem czy chcę odbierać w.w programy oczywiście za 0zł na 6 miesięcy w formie testowej, oczywiście odpowiedziałem że TAK. Jak zaczną świecić to wstawię foto w celu wiarygodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma się to nijak to tego tematu, ale widzę że wpisy takie się pojawiały. No więc ja również napisałem do cyfry w sprawie podłączenia nSport HD i MGM HD. Dostałem negatywną odpowiedź, napisałem im stosowną odpowiedź o nierównym i nie sprawiedliwym traktowaniu abonentów oraz o zakończeniu dalszej współpracy w przypadku niepodłączenia mi tych programów. Dziś telefon od pani konsultantki z pytaniem czy chcę odbierać w.w programy oczywiście za 0zł na 6 miesięcy w formie testowej, oczywiście odpowiedziałem że TAK. Jak zaczną świecić to wstawię foto w celu wiarygodności.

a ja właśnie z chęcią bym zobaczył te zdjęcia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wierzycie to łapcie .. :)

 

photo0012uy.jpg

 

photo0013cm.jpg

 

Nie wiem, coś jeszcze dla dowodu ?

Widzę że ciężko jest was przekonać, to chyba przez tych trolli z działu nc+. :D

A i w zdjęciu drugim nie ma włączonego "pilota" bo byście nie uwierzyli znów, bo logo zasłonięte by było... :mrgreen:

Dla dowodu poszukajcie sobie w moich postach kiedy przedłużałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Puszczykiem. :) Wczoraj napisałem e-mail do Cyfry odpisali mi, że te kanały są tylko i wyłącznie dla grupy specjalnej, którzy przedłużają umowę. Postanowiłem napisać kolejnego i od dziś jestem posiadaczem tych kanałów przez 6 miesięcy za darmo po pół roku zostaną one wyłączone. :)

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż mając na uwadze dotychczasową, pomyślną współpracę, CYFRA+ umożliwiła Panu dostęp do kanałów MGM i nSport.

 

Aktywowanie ww. programów jest możliwe po zaakceptowaniu przez Pana odczytanego oświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colsman123 - nie wyłapałeś chyba ironii. Wszyscy tutaj doskonale wiemy, że od już od dawna można te kanały uzyskać bez przedłużania umowy.

powiem wam ja tu czegoś nie rozumie z cyfra jestem 5 rok zawsze mam najwyższy pakiet napisałem chyba 8 maili dostałem odpowiedz na reklamacje związaną z tymi kanałami ze tych kanałów nie ma jest czarny obraz potwierdza to centrum w moim mieście oraz 3 telefony na infolinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy nie wieżą że można mieć mgm i nsport??? u mnie 2 maile i od razu telefon od nich i włączyli. A jestem z nimi dopiero rok... poprostu trzeba mieć dar przekonywania:D zresztą wierzcie czy nie ja mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ich mam od 1999 roku (jeszcze WizjaTV), a od 2005 (2007?) roku najwyższy pakiet i na "testy" też się nie załapałem, ale nie mam zamiaru płaszczyć się przed nimi i błagać o te "super extra" kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Canal + od 18 lat i też nie włączyli mi nSportu i MGM, a oto treść wiadomości e-mail:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że warunki promocyjne, w ramach których Umowa została przedłużona nie dają technicznych możliwości skorzystania z dostępu do programów MGM i nSport.

 

Wyjaśniam, że dzięki ofercie, która znajduje się obecnie na kontrakcie, nie objęła Pana zmiana cen, wprowadzona 1 marca 2012 roku. Za pakiet CANAL+ Optimum płaci Pan starą stawkę 99 zł, podczas, gdy standardowa opłata za taki zestaw aktualnie wynosi 107 zł.

 

Jeśli propozycja dotycząca odbioru wyżej wymienionych programów będzie dedykowana wszystkim Abonentom CYFRY+, taka informacja zostanie przekazana.

 

I kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...