Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat ten zastępuje obecny wątek "Nowe kanały".

Zostają utworzone dwa nowe wątki, jeden poświęcony zapowiedziom i planom, a drugi sytuacji aktualnej, zmianom które już weszły w życie.

 

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi

Temat jest poświęcony zapowiadanym zmianom w ofercie Cyfry+ (kanały TV i radiowe, usługi, sprzęt i inne). Wątek do luźnej dyskusji na temat zapowiedzi ze strony operatora, serwisów informacyjnych, dystrybutorów, itp. Dopuszczalne jest umieszczanie własnych przypuszczeń co do ewentualnych zmian (w granicach rozsądku oczywiście).

 

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny

Temat poświęcony zmianom w ofercie Cyfry+ (kanały TV i radiowe, usługi, sprzęt), które już weszły w życie i są dostępne dla abonentów. W wątku zakazuje się prowadzić dyskusji o zmianach, które jeszcze nie nastąpiły. Wszelkie posty odbiegające od ścisłej tematyki wątku będą usuwane. W przypadku kiedy dla omawianego zagadnienia istnieje osobny wątek, dyskusję należy prowadzić w wątku poświęconemu danemu zagadnieniu (kanał TV, tuner satelitarny, aktualna promocja, itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+HD dobre rozwiazanie tylko wtedy gdy połączymy i zlikwidujem C+film HD i C+Sport HD.

.

Płace 36zł i chciał bym za te 36zł móc obejrzeć Premierę w HD w tym samym czasie a nie kilka godz. później...

Na C+ lecą lepsze filmy niż na C+F/HD i częściej ten kanał oglądam, chciał bym bardzo zobaczeć Transformersy w HD ale się nie da bo tam nie lecą a na głównym czasami są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dvbnews spekulują o dołączeniu Discovery Historia do C+, bo niby na teście tego kanału wskoczyło kodowanie w Seca Mediaguard.

Osobiście jestem za dodaniem jakiegoś kanału historycznego, ale jednak zdecydowanie wolałbym History lub/i Viasat History

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mialem o tym napisac bo na forum polsatu znalazlem cos takiego

Nie jest na wyłączność, TVN się wycofał a już wczoraj pojawiło się kodowanie SECA dla C+, więc lada moment dołączy do Cyfry+ .Byc moze cos z tgo bedzie .ale kurcze ja czekam tvp hd i discovery hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak marudzicie za tym TVP HD w Cyfrze+. Jak na razie ten kanał nie jest aż tak atrakcyjny, aby było warto dołaczyć go do oferty. Poza tym ciekawe ile tam faktycznie jest nadawanego materiału w HD :>

Może mają długiego dziennego czasu emisji ale i tak jest tam więcej programów w HD niz np. w TVNie HD. Ja też czekam na ten kanał, głównie ze względu na relacje sportowe (których nie nadaje Eurosport) oraz polskie seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE dla TVP HD. Mecze nawet jeśli w HD, to mnie nie interesują poza tym jest już i tak wystarczająco dużo kanałów sportowych w Cyfrze :> . Seriale, które tam lecą są powtarzane z innych kanałów TVP jak np. "Na Dobre i na złe". Także moim zdaniem nie warto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE dla TVP HD. Mecze nawet jeśli w HD, to mnie nie interesują poza tym jest już i tak wystarczająco dużo kanałów sportowych w Cyfrze :> . Seriale, które tam lecą są powtarzane z innych kanałów TVP jak np. "Na Dobre i na złe". Także moim zdaniem nie warto :>

O Boże! W takim razie nigdy nie zobaczymy TVP HD na Cyfrze, ponieważ ~Bloo411 jest na nie , bo zawartość tego kanału go nie interesuje... Czyli wychodzi na to że możemy sobie pomarzyć, no chyba że kolega ~Bloo411 zmieni zdanie, wtedy ludzie z Cyfry zrobią wszystko żeby mieć ten kanał w swojej ofercie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509, kolego chyba nie zrozumiałeś. Od nas abonentów nic nie zależy. To szefostwo Cyfry podejmie decyzję czy warto czy też nie dołączyć ten kanał do oferty. Moim zdaniem nie warto, a przynajmniej na razie, gdyż kanał jest słaby. Jednakże nie którzy są za dołączeniem wszystkiego, co ma w logu napis HD :> . Uważam, że skoro w Cyfrze brak TVP HD to znak, że na razie szefostwo nie jest zainteresowane tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Ty nie zrozumiałeś ironii. Chciałem Ci tylko uświadomić, że robisz nie w porządku podając jako główny argument 'przeciw' to, że Ciebie ten kanał nie interesuje. Ja np. jestem kibicem polskiej reprezentacji w piłce nożnej i chciałbym zobaczyć ich zmagania w jak najwyżej jakości, dlatego kanał TVP HD byłby dla mnie interesujący. Jak już wcześniej ktoś powiedział Ty nic na tym nie stracisz, jeśli kanał wejdzie do oferty Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dodać TVP HD , niedługo będą grać reprezentacje to byłaby fajna niespodzianka . A poza tym uważam , że są jeszcze ciekawe programy sportowe i muzyczne , które chciałbym żeby znalazły się w ofercie Cyfry . Co do kanałów filmowych to nie widzę sensownego kanału , który możnaby dodać . Już jest ich dużo a do oglądania nadaje się tylko Canal+ , Canal+ Film , Hbo HD , Hbo 2 i czasami Filmbox HD . Kosztem reszty kanałów filmów można dodać coś fajnego , i tak nieduża strata bo na tych kanałach nic ciekawego nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały misterny plan w p**du, że tak zacytuję Rewińskiego z Kilerów 2.

Znowu się zaczynają dyskusje o wyższości Świąt Wielkiejnocy na Swiętami Bożego Narodzenia :>

 

Czy to tak trudno przyjąć do wiadomości, że każdy człowiek jest inny i ma inne upodobania ? Przekonywanie ogółu do swojego światopoglądu nic nie wnosi, a wprowadza jedynie bałagan w wątku. Wszak de gustibus non disputantum est

 

Czyżby moderatorowi zagięła się czasoprzestrzeń w weekend ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że wkrótce Discovery Travel & Living dla Cyfry zmieni częstotliwość i będzie pobierany z transpondera Globecastu:

http://www.dvbnews.pl/news/2703/discove ... _dla_cyfry

 

+ zwolni sie trochę miejsca na 10796 V

- brak opcjonalnej angielskiej ścieżki audio w przekazie z transpondera Globecastu

- znając życie na nowym przekazie (transponder nie należący do Cyfry) nie będzie działała funkcja Pilot (to się robi powoli wkurzające, że Pilot nie działa na co drugim kanale lub nie ma programu w EPG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...