Jump to content

puszczyk

Users
 • Content Count

  1708
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About puszczyk

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. puszczyk

  BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)

  DSI87 przy każdym uruchomieniu zachowuje się tak, jakby robił to pierwszy raz (wyszukiwanie kanałów itd.) Po wszystkim działa normalnie, ale jak się go wyłączy to przy kolejnym uruchomieniu jest to samo. Trup i wymieniać, czy da się to jakoś wyeliminować?
 2. puszczyk

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Ale już magazyn ekstraligi o 20:45 spokojnie mogłaby prowadzić. Poza tym na wakacjach raczej nie będzie tego programu w czasie przerwy w ligowej piłce, podobnie jak teraz zimą.
 3. puszczyk

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  To ja od razu dodam, że pracować przy żużlu w nc+ nie będzie już Daria Kabała - Malarz, co jest ogromną stratą... EDIT: Jej brak nie ma nic wspólnego z ciążą, to nie była jej decyzja...
 4. puszczyk

  nc+ – opcje dodatkowe

  Trwa to jeszcze od czasów cyfry+ i NIGDY nie słyszałem, żeby komuś coś doliczyli za niepełny miesiąc. Pewnym wyjątkiem jest opcja Mistrzowska Piłka, gdzie doliczą w sytuacji gdy ktoś zleci wyłączenie przed upływem 14 dni. Ale po co ktoś miałby tak robić?
 5. puszczyk

  Kanały Eleven Sports

  To ironia czy prawda? Jeżeli to drugie, to... 🤣🤣🤣
 6. Dzięki wielkie, jest Pierwotnie wchodziłem w jego profil, ale tam nie znalazłem tego typu opcji. W końcu korzystanie z tego forum będzie przyjemniejsze
 7. Z czego 90% napisanych przez kingofsouth. W związku z tym pytanie. Czy na tym forum mogę całkowicie zablokować jakiegoś użytkownika, żeby nie widzieć nic co on piszę? Jeżeli tak to proszę o instrukcje.
 8. puszczyk

  Kanały Polsat Sport Premium

  Oglądając mecz w tv przez satelitę też masz opóźnienie. Tak naprawdę tylko będąc na stadionie masz spotkanie na żywo. Co do powiadomień z np. flash score to ja ustawiam tylko te mecze których nie oglądam. Jak mi coś przyjdzie, to wtedy zmieniał kanał i oglądam gola. Ustawienie powiadomień na oglądany mecz jest według mnie bez sensu. A wszystko tak naprawdę i tak sprowadza się do braku multiligi...
 9. puszczyk

  Kanały Eleven Sports

  I tak hitem była opowieść, że Mirosławki był na meczu Szwecja - Anglia, podczas którego Zlatan strzelił gola przewrotką Co zwykłego widza obchodzi, na jakim meczu był ich szef?
 10. puszczyk

  Kanały Eleven Sports

  @kocik89 Z drugiej strony jako pierwsi pojechali i pokazywali mecze z Dyneburga. Wcześniej polskie stacje omijały Łotwę szerokim łukiem.
 11. puszczyk

  nc+ – opcje dodatkowe

  Przedłużyli darmowy okres do końca stycznia.
 12. puszczyk

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  W drugiej rundzie pokazują już hity ;) A co do pierwszej to pamiętajmy, że wpływ na wybór ma Marcin Majewski...
 13. puszczyk

  Kanały Polsat Sport Premium

  Włączyłem wczoraj na kilkadziesiąt minut mecz Atleti - Monaco. Główny komentujący robił to co do niego należało. Bez fajerwerków, ale też i bez gadania zbędnych głupot. Natomiast ten drugi gość, który miał robić za eksperta, to jakiś dramat totalny. Gość raz na kilka minut rzucał po 2-3 słowa i to wszystko! W dodatku nie były to jakieś sensowe uwagi, tylko hasła typu "Ależ uderzenie w poprzeczkę". Jaki jej sens zapraszania takiego gościa do komentowania, skoro on nie jest w stanie nic powiedzieć? Według rozpiski był to Jacek Ziober, ale nie jestem pewny po głosie czy to on. Mecz włączyłem około 70 min.
 14. puszczyk

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Tak, będzie m.in. 1 grudnia "Więzień labiryntu: Lek na śmierć" 15 grudnia "Suburbicon" 22 grudnia "Kształt wody", "Nowe oblicze Greya" 23 grudnia "Żegnaj Christopher Robin”, "Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta”, 24 grudnia "Król rozrywki”, 25 grudnia "Kumple z dżungli”, "Morderstwo w Orient Expressie”, 26 grudnia "Luis i obcy”, "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”.
 15. puszczyk

  Kanały Polsat Sport Premium

  Może przy następnej rundzie meczów szydełkowanie w studio? A na serio, to mam bardzo podobne odczucia jak @NobelM i również nie spędzam już całego wieczoru z LM. Brak multiligi, studio z gotowaniem, problemy z dźwiękiem, wyciszone trybuny, tragiczna Chylewska, słabi w większości przypadków komentatorzy. Ogólnie dramat. Co jakiś czas będę oczywiście sprawdzał czy się coś w końcu na lepsze nie zmieniło, ale na ten moment takie opakowanie LM odbiera mi chęć do oglądania tych rozgrywek.
×