Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tiesto12 tak myślisz że zadzwonią?

wihajster za pierwszym razem taką samą odpowież dostałem ciśnij bardziej a może ci się uda ja też jeszcze nadziei nie traze no cóż może nawet dziś zadzwonią tak jak pisał Tiesto12

 

Zadzwonią z propozycją przedłużenia umowy. Tylko po przedłużeniu umowy, i tylko wtedy, uruchomią nSport HD i MGM HD.

 

bzdura. Mam nSport i MGM od poniedzialku. Pierwszego maila dostalem identycznego jak kolega kilka postow wyzej. Napisalem drugiego o nierownym traktowaniu abo i po kilkunastu minutach zadzwonili. I nagle dalo sie wlaczyc kanaly bez problemu. Umowe mam jeszcze przez 10 miesiecy. Zadnej umowy nie musialem przedluzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie ale jak wiecie dziś rano zacząłem walke o swoje czyli uruchomienie Nsport i MGM.Wystarczyły 2 maile i juz cieszę sie z działających kanałów mimo,że nie przedłużałem umowy która jest do lipca. A więc walczcie o swoje :)

To podaj tresci tych swoich maili to i ja je wysle

@azzu treść nie jest tu najważniejsza,po prostu jednym dają drugim nie dają,chociaż jakby nie patrzeć większość chętnych jednak te programy dostaje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają tylko nikt nie chce napisać co tam piszą w tych mailach albo potwierdzić że kanały świecą wklejając fote.

 

Mi na drugiego maila odpisali że zgłoszenie przyjęte do realizacji i że w najbliższym czasie ma się odezwać konsultant. Czekam na telefon od wczoraj rano i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają tylko nikt nie chce napisać co tam piszą w tych mailach albo potwierdzić że kanały świecą wklejając fote.

 

Mi na drugiego maila odpisali że zgłoszenie przyjęte do realizacji i że w najbliższym czasie ma się odezwać konsultant. Czekam na telefon od wczoraj rano i nic.

A dostałeś telefon nieznanym numerem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz swoje prywatne wiadomości. A wracając do tematu czyli nowości na platformie Cyfra+-zapowiedzi, ja mam tylko nadzieje że zmiany w paczce kanałów Canal+ nie spowodują że mój dostęp do oferty sportowej bez migracji do NC+ sie uszczupli

Z tego co wiadomo jeśli nie będziesz chciał przejść do nc+ zostajesz nadal na c+ na tych samych zasadach co podpisałeś na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają tylko nikt nie chce napisać co tam piszą w tych mailach albo potwierdzić że kanały świecą wklejając fote.

 

Mi na drugiego maila odpisali że zgłoszenie przyjęte do realizacji i że w najbliższym czasie ma się odezwać konsultant. Czekam na telefon od wczoraj rano i nic.

Chyba na 10 stronach pisze co trzeba napisać a Ty nie wiesz nadal. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają tylko nikt nie chce napisać co tam piszą w tych mailach albo potwierdzić że kanały świecą wklejając fote.

 

Mi na drugiego maila odpisali że zgłoszenie przyjęte do realizacji i że w najbliższym czasie ma się odezwać konsultant. Czekam na telefon od wczoraj rano i nic.

A dostałeś telefon nieznanym numerem??

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugim mailu dostałem taką odp:

"

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że z uwagi na dotychczasową oraz przyszłą pozytywną współpracę, została Panu przyznana możliwość skorzystania z kanałów MGM i nSport.

 

W celu dołączenia ww. programów, proszę o podanie dogodnego terminu, w którym można się z Panem kontaktować telefonicznie.

 

Na podstawie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej, będzie istniała możliwość skorzystania z propozycji.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

 

Łączę wyrazy szacunku, "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że odbiór kanałów MGM i nSport możliwy jest przy warunkach Umowy dopuszczających niestandardową modyfikację oferty programowej.

 

Przeprowadzenie wspomnianej modyfikacji możliwe jest dla kontraktów zawartych po 5 lutego 2012 roku lub przedłużonych po 1 lutego 2012 roku.

 

Wobec powyższego, oferta pozwalająca na zmianę programową w zakresie nowych kanałów będzie dla Pana dostępna od 1 listopada 2013 roku.

 

W razie pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dają tylko nikt nie chce napisać co tam piszą w tych mailach albo potwierdzić że kanały świecą wklejając fote.

 

Mi na drugiego maila odpisali że zgłoszenie przyjęte do realizacji i że w najbliższym czasie ma się odezwać konsultant. Czekam na telefon od wczoraj rano i nic.

A dostałeś telefon nieznanym numerem??

nie

To odpisz mail na tą odpowiedź żeby zadzwonili do Ciebie między godzinami np 15-20 to może przypomną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zabijacie o te dwa kanały, że czytając można odnieść wrażenie, że to jakieś super premium, które bije na głowę Canal+ i HBO razem wzięte ;)

Tymczasem nSport niedługo się skończy, a MGM będzie dostępny dla każdego też już niedługo w nowej ofercie nc+, na którą wedle zapowiedzi każdy będzie mógł przejść.

Czy faktycznie jest sens tak się spinać i marudzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dowiedziałem przy wymienianiu zajechanego Philipsa PVR na PACE, że Philipsy już nie są odnawiane od jakiegoś czasu, tylko idą na utylizację. Resztę dekoderów Cyfry po naturalnym wygaśnięciu ostatnich umów zawieranych z Cyfrą też to czeka. No chyba, że faktycznie te lepsze jak PACE PVR dadzą ludziom do wykupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie włączyli mi te kanały, na 6 mcy bez mozliwosci kontynuacji. Tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie bedzie to kolidowac z ewentualnym rozszerzeniem oferty po starcie nowej platformy.

Dlaczego ma kolidować? To dotyczy tylko abonentów Cyfry+. Im po 6 miesiącach kanały zgasną i tyle. Ale będą one częścią nowej platformy, więc jak ktoś przejdzie to będą mu oczywiście działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...