Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, jak dla mnie to te kanały "weszły" już do CYFRY+ w czerwcu br., bo od tego czasu mamy do nich dostęp. :) A że na kanale takim, czy takim to cóż... :roll:

Ja i tak od samego początku mam je ustawione odpowiednio na kanałach "1"i "2", gdyż CYFRĘ+ odbieram na swoim własnym, niezależnym tunerze i nie potrzebuję "łachy" ze strony CYFRY+, aż te, czy inne kanały ustawi na pozycjach takich, na jakich powinny być. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanie czy kanały Zone Reality > CBS Reality Zone Club > CBS Action Zone Romanitica > CBS Drama to zwykła przebudowa programowa czy zastąpienie stacji nowymi :) pytam bo jeśli to będą nowe kanały regulamin się zmieni i wiecie co wtedy wypowiedzenie a bardzo bym chciał to teraz zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę to jednak dziwne, że się nie dołącza kanału, którego jest się współwłaścicielem. Jeżeli Grupa Canal+ (właściciel platformy Cyfra+) objęła mniejszościowe udziały w grupie TVN, która wprowadza na rynek kanał TVN24 HD, to chyba z automatu powinna dostać ten kanał. Ja rozumiem, że połączenie ofert obu platform to jest osobna kwestia i wymaga czasu, ale dołączenie do oferty nowego kanału, nie powinno stanowić żadnego problemu. Warto zwrócić uwagę, że inne kanały TVN w jakości HD są obecne w Cyfrze+ już od pewnego czasu. Byłem przekonany, że TVN24 HD zamelduje się w Cyfrze+ od pierwszego dnia i nadal na to liczę, bo ten pierwszy (oficjalny) dzień, to dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maris

Te inne kanały grupy TVN, które są już obecne w CYFRZE+, też nie weszły do niej od razu w dniu ich startu, tylko najpierw były w n'ce. Z tego, co pamiętam, to chyba nawet Cyfrowy Polsat miał je wcześniej, niż CYFRA+... :/ Do CYFRY+ weszły dopiero na końcu, dopiero kilka miesięcy później.

Obawiam się, że TVN24 HD może u nas zawitać właśnie dopiero w dniu fuzji z n'ką. Wówczas będzie to jeden z atutów fuzji. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Tylko, że zmieniły się okoliczności, o których zresztą wspominam w swoim poście. Otóż, w czasie startu TVN HD, TVN 7 HD, TVN Turbo HD i TVN Style HD Grupa Canal+ nie była mniejszościowym udziałowcem Grupy TVN, więc wówczas, te kanały nie należały im się z urzędu. Natomiast w dniu startu kanału TVN 24 HD, Grupa Canal+ jest współwłaścicielem m. in. tego kanału. Dlatego uważam, że logiczna byłaby jego obecność (od samego początku) zarówno w n jak i w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały CBS Drama, CBS Action, CBS Reality i CBS Europa dostępne będą od 3 grudnia na największych platformach cyfrowych i u operatorów kablowych, m.in. na Cyfrowym Polsacie, w Cyfrze Plus, UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i w sieci Toya.

 

Ps.: Ten cytat znalazłem w internecie

 

Czy to oznacza że kanał CBS Europa zawita do C+ 3 Grudnia ? :) może to nie jedyna nowość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...