Jump to content

fmac

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About fmac

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki Panowie, na Was zawsze można liczyć 🤣 W każdym razie poprawy nie będzie ponieważ: "informuję, ze opisane działanie nie jest błędem, a celowym elementem oprogramowania. Kanały erotyczne niezależnie od spersonalizowanych ustawień dekodera zawsze są chronione kodem PIN. Każde przełączenie między kanałami zawsze wymusza jego wprowadzenie celem uzyskania dostępu." Także tego, to Platforma Canal+ decyduję co i w jakiej formie abonent może oglądać, tak jakby się nie dało dodać opcji włącz/wyłącz w menu ustawień zabezpieczonej kodem PIN. P.S. Że też się taki bug ostał w mediaboxie tyle lat 🤣
 2. Ma ktoś jakieś rozwiązanie na blokadę na m.in kanałach XXX, w mediaboxie wystarczyło wpisać PIN raz, dekoder zapamiętywał i do wyłączenia dekodera nie trzeba było wpisywać ponownie, w ultraboxie każde przełączenie kanału skutkuje pytaniem o PIN, jest to dość uciążliwe (blokada rodzicielska wyłączona).
 3. A jak z funkcjonalnością? Pełna tak jak z dyskiem "oryginalnym", czy dodatkowe opcje są wycięte (np. VOD), a dysk spełnia tylko rolę PVR i timeshift?
×
×
 • Create New...