Jump to content

Piotrek1982

Users
 • Content Count

  1071
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Piotrek1982

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 1. Z podanych objawów to wolałbym refabrykowany, w pełni działający model. Wymień go. Może one nie są nowe ale wyglądają jak nowe.
 2. Fatalna jest ta zmiana. Przed aktualizacją tuner sprawiał dobre wrażenie, teraz jest nie do zniesienia. Udało im się popsuć dobry dekoder oprogramowaniem.
 3. Dzięki za info bo już wiem czego to wina. Muszę przyznać że nie podoba mi się ten "efekt". Wolałem przez ułamek sekundy dłużej widzieć czarny obraz niż zatrzymany.
 4. Była ostatnio jakaś aktualizacja ICU 100? Teraz jak przełączam kanał to dźwięk jest natychmiast a obraz jest zatrzymany i po ok. sekundzie zaczyna działać. Dzieje się tak na wszystkich kanałach. Przywracanie ustawień fabrycznych nic nie daje.
 5. To nie patrz na wskaźniki, tylko ustaw antenę na miernik.
 6. Nie ma się co przejmować tymi wskaźnikami skoro Wifi Premiumbox na jakości 35% działa bez problemów. To czy ma 60% czy 80% jest kompletnie bez znaczenia.
 7. Jak wyłączam dekoder, to zmienia się dioda na czerwoną a obraz i dźwięk jest normalnie jeszcze przez dobre 5 sekund. Problem pojawił się po wyłączeniu funkcji timeshift w ustawieniach nagrywania. Ten typ tak ma czy tylko mój egzemplarz?
 8. Czy to nie jest podejrzane że te pejsy z wymian są tak samo albo i gorzej wadliwe od poprzednich? Jak dla mnie, to oni takim działaniem chcą "zachęcić " abonentów do przechodzenia na nowszy sprzęt. To że się dostanie sprawnego pejsa z wymiany graniczy z cudem.
 9. Czyli jeżeli komuś nie zależy na 4k to zmiana mocno dyskusyjna. Przy obsłudze nc+go tv i vod dysk w zasadzie większego znaczenia nie ma, bo się mniej nagrywa niż kiedyś. Co do szybkości to WPB+ jest moim zdaniem wystarczająco szybki.
 10. Wymieniał ktoś Wifi Premiumboxa na Ultraboxa 4k? W czym jest lepszy ten drugi (nie licząc obsługi 4k i unicable)?
 11. Mam Premiumbox i jakość na TVN-ach nie przekracza 40% przy sile sygnału 95%, pasek jakości nie jest zielony tylko żółty. Moim zdaniem to o niczym nie świadczy, a tylko potwierdza, że to jedynie liczby i w przypadku ADB są mocno zaniżone. Przy słabej głowicy miałbym problemy z odbiorem a nic złego się nie dzieje.
 12. Potwierdzam że istnieje taka możliwość, tylko trzeba dzwonić na infolinię żeby wystawili zlecenie wymiany. Wtedy ono się pojawia na naszym koncie i widzą to w punkcie obsługi. Niestety wiążę się to z opłatą miesięczną za dekoder. Jaka to opłata, to zależy od tego co zaproponują i jaki to będzie dekoder.
 13. Ale obok Pace może stać własny sprzęt do którego można przełożyć cameleona w razie potrzeby. Jak juz zmieniać na caymana to razem z dekoderem na taki który jest 3 razy szybszy i ma dostęp do vod. Jakie plusy daje cayman w Pace?
 14. Przecież Pejsa trzyma się tylko po to żeby mieć karty cameleon.
×
×
 • Create New...