Jump to content

puszczyk

Users
 • Content Count

  1722
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by puszczyk

 1. Jeden konkretny telefon od konsula i umowa przedłużona. Nie wiem czy mógłbym coś jeszcze zejść z ceny, ale pasowały mi warunki więc przedłużyłem: Superpremium+ 4K Eleveny Canal+ 4K Mistrzowska Piłka HBO z HBO GO Filmboxy Kolekcje Nat Geo i Fox Multiroom standard na dwóch niezależnych tunerach: Ultrabox+ 4K z dyskiem (bez opłaty aktywacyjnej) Pace PVR z dyskiem Całość za 114,99 zł. przez 24 miesiące. Do zobaczenia za dwa lata
 2. Pięknie można było wczoraj powspominać. Canal+Sport pokazał magazyn Liga+ z marca 2000 roku. W studio Paweł Zarzeczny i Andrzej Twarowski. Do tego stare jingle 🤩 Dzisiaj z kolei mają pokazać mecze Liverpool - Man United i Chelsea - Tottenham z sezonu 1993/1994. Oraz ponownie magazyn Liga+.
 3. Było okno otwarte na rozdanie nagród filmowych Orły 2020.
 4. U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Nie miałem tej promocji walentynkowej, ale jak tylko włączyłem Mistrzowską Piłkę to się pojawiła.
 5. Tak się składa, że często bywam na meczach ligi angielskiej i hiszpańskiej, więc strzał z kanapowcem to pudło z Twojej strony. Najczęściej bywam właśnie na Bernabeu, ponieważ kibicuje Realowi. Jak więc pewnie się domyślasz oglądam prawie wszystkie ich mecze w tv, więc mam doskonałe porównanie. Dźwięk na polsatach podczas LM jest tragiczny.
 6. @Piotrek198201 W jaki sposób wiedziałeś, że miały "nalatane" 1000 dni?
 7. Porównaj sobie mecz z tego samego stadionu (np. mecz z Bernabeu w La Liga w Canal+ i mecz z Bernabeu w LM w polsacie), a później opowiadaj głupoty o problemach ze słuchem. To jest dziadostwo polsatowskie, a nie problemy ze słuchem.
 8. Ja w przeciągu miesiąca już dwa razy wymieniałem ten tuner. I za każdym razem to samo. Za pierwszym razem dostałem sam tuner, zasilacz mi został. We wtorek dostałem wszystko nowe w pudełku i dalej to samo. Jeszcze raz pójdę wymienić i jak nic się nie zmieni to zgłaszam sprawę do UOKiK. Od miesiąca nie mogę normalnie korzystać z tego za co płacę.
 9. Problemem tego meczu był również dźwięk. Totalnie wyciszony stadion, a podkręceni "komentatorzy". Do tego przegadany najpierw hymn Realu, a później Ligi Mistrzów. Oby męki z LM na polsacie trwały tylko 3 sezony...
×
×
 • Create New...