Jump to content

Tiesto12

Users
 • Content Count

  737
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Kiepska

About Tiesto12

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 10/12/1981

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Canal Plus/HBO równorzędne - sporo fajnych filmów - do tego maja własne produkcje serialowe. 2. Cinemax - filmy które czasem są pokazywane tez na HBO - poza tym sporo fajnych filmów nie przerywanych reklamami. 3. TNT,TVN Fabuła/Ale kino - sporo ciekawych produkcji które maja juz swoje premiery za sobą ale czasem trafi sie jakieś perełki szczególnie i bardziej ambitne filmy nie amerykańskie są na Ale kino gdzie nie ma reklam w przerwie filmu. 4. Polsat Film, Paramount Channel, Puls - jak powyżej tylko jednak słabsze filmy. 5. Filmbox, AXN, Fox, Stopklatka - rzadko coś fajnego niemniej czasem sie trafi. 6. Reszta kanałów filmowych typu AMC, 13 Ulica Puls2 to już totalne [...].
 2. Canal plus sport 3 i 4 emitują te same mecze które lecą na Canal Plus Sport/2 e ew. Nsport. Potem na tych kanałach lecą powtórki tych meczy, magazynów. Ja je dobrałem bo nie zawsze mam okazje oglądać mecz live a powtórka na Canal plus/Nsport leci często na drugi dzień w południe a tak odpalam Canal Plus Sport 3/4 i mam ten mecz jeszcze tego samego dnia. Co do oferty cena nie jest zła - będzie trudno zejść Ci niżej - ewentualnie spróbuj wysłać wypowiedzenia tylko 6 Canal Plusów są szanse na negocjacje ale małe.
 3. Jeżeli akceptujesz 6xC+, to do ugrania jest 25zł mniej. Extra+ z 6C+ 69.99zł, MP 0zł, Eleveny 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy. Pozostałe gratisy bez zmian.
 4. Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad. A więc: Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN. Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej. Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.
 5. Ja go wymieniam co 2-3 miesiące czasem rzadziej. Wyłącza sie tak po prostu, nie nagrywa, zawiesza. Pomaga reste z pradu. Myslałem wyrzucic go pzrez okno i kupić jakąś Arive na wolnym rynku ale nie wiem czy jest sens skoro niedługo nagrodzą nas parowanymi dekami.
 6. Extra + 10 Canal Plus, Eleveny oraz Mistrzowska Piłka - multiroom po Cyfrze, HBO na 5 miesiecy, 1 miesiąc Filmbox, Kolekcje FOX I Nat Geo - za wszystko 101,89 (24 mies.) To samo tylko 6 zamiast 10 Canal Plusów kosztuje 91,89. Jest opcja ugrania wiecej? - niby w opcji Extra + 10 C+ jest za 79,90 ale nie ma w niej darmowej Mistrzowskiej piłki. Nie wysyłałem wypowiedzenia, waham sie. Zależy mi żeby urwać 10 zł by zejść poniżej 100 za ten pakiet o którym wspomniałem na poczatku.
 7. Dziś przeszli samych siebie: Do tej pory od czerwca proponowali za to 91zł dziś już 106 złotych. Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska piłka, multiroom po Cyfrze, 5 miesięcy HBO, miesiąc Filmbox. Umowa do końca października. Szaleństwo.
 8. Mimo zmiany nazwy propozycje te same od czerwca - mam umowę do końca października. A więc: Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska Piłka, HBO na 5 miesięcy, Multiroom po Cyfrze ( Pace 500) i Sagemcom) - umowa 2 lata za 91 PLN z groszami. Oczywiście kolekcja Fox play i inne zapychacze gratis. Gdybym chciał mieć w tym wszystkie 10 Canal Plus to dopłata 10 złotych. Superpremium z Mistrzowską Piłka i Elevenami koszt około 120 złotych. Oczywiście cały czas namawiają na przejście na Multiroom nowy co się wiąże z wymianą dekoderów i kart.
 9. Standardowe negocjacje cenowe - na pewno Canal Plus z Elevenami złożą wspólną ofertę.
 10. Mam ten sam sprzet co ty - to samo proponowali mi za 101 złotych - gdybym chcial tylko 6 canal plusów to za 91.
 11. Propozycje przedłużenia umowy wyglądają następująco, nie wysyłałem wypowiedzenia. Extra razem z 6 canal plus, mistrzowska piłką, elevenami, HBO na 5 miesięcy, kolekcja Fox i NatGeo za 91,89. Jak chcesz do tego 8 canal plus dopłata 10 PLN . Jak chcesz mieć do tego HBO na całą umowę dopłata 20 PLN. Oferta ta jest niezmienna od miesiąca.
 12. Umowa koniec października - 2 telefony z Warszawy. Mam Extra - 6 Canal plusów, Eleveny, multiroom po starej Cyfrze, Pace 500 i Sagemcom. To wszystko za 84 zł. Proponują to samo oraz dokładają Mistrzowska piłkę oraz na 5 mies. HBO za wszystko 91 zł z groszami. 2 te same propozycje, nie składałem wypowiedzenia. Poczekam do października - moze sie do tegu uda wyrwac jakies Cinemax albo któraś z płatnych kolekcji - ba na dołożenie HBO na cała umowe na 2 lata zeby rachunki miesieczne nie pzrekraczały 100 pln to sie nie nastawiam
×
×
 • Create New...