Jump to content

Tiesto12

Users
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Kiepska

About Tiesto12

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 10/12/1981

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli akceptujesz 6xC+, to do ugrania jest 25zł mniej. Extra+ z 6C+ 69.99zł, MP 0zł, Eleveny 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy. Pozostałe gratisy bez zmian.
 2. Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad. A więc: Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN. Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej. Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.
 3. Ja go wymieniam co 2-3 miesiące czasem rzadziej. Wyłącza sie tak po prostu, nie nagrywa, zawiesza. Pomaga reste z pradu. Myslałem wyrzucic go pzrez okno i kupić jakąś Arive na wolnym rynku ale nie wiem czy jest sens skoro niedługo nagrodzą nas parowanymi dekami.
 4. Nie wiem po co się spinasz chłoptasiu po prostu piszę jak obecnie wyglądają propozycję. Ludzie czytaja, po to jest ten dział by byli na bieżąco. Tyle.
 5. Extra + 10 Canal Plus, Eleveny oraz Mistrzowska Piłka - multiroom po Cyfrze, HBO na 5 miesiecy, 1 miesiąc Filmbox, Kolekcje FOX I Nat Geo - za wszystko 101,89 (24 mies.) To samo tylko 6 zamiast 10 Canal Plusów kosztuje 91,89. Jest opcja ugrania wiecej? - niby w opcji Extra + 10 C+ jest za 79,90 ale nie ma w niej darmowej Mistrzowskiej piłki. Nie wysyłałem wypowiedzenia, waham sie. Zależy mi żeby urwać 10 zł by zejść poniżej 100 za ten pakiet o którym wspomniałem na poczatku.
 6. Dziś przeszli samych siebie: Do tej pory od czerwca proponowali za to 91zł dziś już 106 złotych. Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska piłka, multiroom po Cyfrze, 5 miesięcy HBO, miesiąc Filmbox. Umowa do końca października. Szaleństwo.
 7. Mimo zmiany nazwy propozycje te same od czerwca - mam umowę do końca października. A więc: Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska Piłka, HBO na 5 miesięcy, Multiroom po Cyfrze ( Pace 500) i Sagemcom) - umowa 2 lata za 91 PLN z groszami. Oczywiście kolekcja Fox play i inne zapychacze gratis. Gdybym chciał mieć w tym wszystkie 10 Canal Plus to dopłata 10 złotych. Superpremium z Mistrzowską Piłka i Elevenami koszt około 120 złotych. Oczywiście cały czas namawiają na przejście na Multiroom nowy co się wiąże z wymianą dekoderów i kart.
 8. Standardowe negocjacje cenowe - na pewno Canal Plus z Elevenami złożą wspólną ofertę.
 9. Mam ten sam sprzet co ty - to samo proponowali mi za 101 złotych - gdybym chcial tylko 6 canal plusów to za 91.
 10. Propozycje przedłużenia umowy wyglądają następująco, nie wysyłałem wypowiedzenia. Extra razem z 6 canal plus, mistrzowska piłką, elevenami, HBO na 5 miesięcy, kolekcja Fox i NatGeo za 91,89. Jak chcesz do tego 8 canal plus dopłata 10 PLN . Jak chcesz mieć do tego HBO na całą umowę dopłata 20 PLN. Oferta ta jest niezmienna od miesiąca.
 11. Umowa koniec października - 2 telefony z Warszawy. Mam Extra - 6 Canal plusów, Eleveny, multiroom po starej Cyfrze, Pace 500 i Sagemcom. To wszystko za 84 zł. Proponują to samo oraz dokładają Mistrzowska piłkę oraz na 5 mies. HBO za wszystko 91 zł z groszami. 2 te same propozycje, nie składałem wypowiedzenia. Poczekam do października - moze sie do tegu uda wyrwac jakies Cinemax albo któraś z płatnych kolekcji - ba na dołożenie HBO na cała umowe na 2 lata zeby rachunki miesieczne nie pzrekraczały 100 pln to sie nie nastawiam
 12. Żeby uciąć wszelkie spekulacje bo jestem świeżo po kontakcie z konsulami: W ICA macie wspomnianą powyżej opcję włącz HBO i HBO go do końca marca a potem decydujesz co dalej czy jakoś tak...😊 W ICA zamawiacie ta usługę, potem w marcu w dowolnym dniu piszecie przez formularz kontaktowy do nich 1 zdanie: proszę o wyłączenie opcji dodatkowej HBO wraz z HBO go z końcem bezpłatnego okresu promocyjnego tj. dniem 31 marca. I po temacie. zostanie wyłączone wszystko a wy nie poniesiecie opłat.
 13. Ale musicie przyznac ze mimo strat to nawet sie bronią - majac NCplus nadal masz dostęp do najepszych lig piłkarskich w tym LM mimo ze nie sa one w duzej cześci na canal plus. Majstersztyk.
×
×
 • Create New...