Jump to content

Tiesto12

Users
 • Content Count

  724
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-8 Kiepska

About Tiesto12

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 10/12/1981

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków
 1. Tiesto12

  nc+ – opcje dodatkowe

  Żeby uciąć wszelkie spekulacje bo jestem świeżo po kontakcie z konsulami: W ICA macie wspomnianą powyżej opcję włącz HBO i HBO go do końca marca a potem decydujesz co dalej czy jakoś tak...😊 W ICA zamawiacie ta usługę, potem w marcu w dowolnym dniu piszecie przez formularz kontaktowy do nich 1 zdanie: proszę o wyłączenie opcji dodatkowej HBO wraz z HBO go z końcem bezpłatnego okresu promocyjnego tj. dniem 31 marca. I po temacie. zostanie wyłączone wszystko a wy nie poniesiecie opłat.
 2. Tiesto12

  Kanały Eleven Sports

  Ale musicie przyznac ze mimo strat to nawet sie bronią - majac NCplus nadal masz dostęp do najepszych lig piłkarskich w tym LM mimo ze nie sa one w duzej cześci na canal plus. Majstersztyk.
 3. W sprawie przedłużenia umowy nie ma co nawet na ten warszawski numer dzwonić - lepiej do Krakowa. MI się umowa kończy w listopadzie - mam extra z 6 canal plusami i eleveny, jeden dekoder Pace 500 - płace za to 89 zł - teraz proponują za to samo plus mistrzowska piłka 96,90 przy umowie na 2 lata - w dodatku rozmawiałem z jakąś cwaniaczką bezczelną.
 4. Tiesto12

  BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)

  Też tak mialem, przywróciłem fabryczne i pomogło - znikł też szybki start. Niemniej jak znów pojawią sie problemy oddaje tego deka do punktu i nie odejde póki nie dostane innego bo tego już raz wymieniałem i nie zamięnie na ten sam.
 5. Tiesto12

  Kanały Eleven Sports

  Czy skróty meczow w tym magazynie nadal zaczynaja sie od podania wyniku końcowego spotkania?
 6. Za LM w Polsacie abonenci zapłacą z reguły 5,10 zł więcej miesięcznie od nowego roku. Do tego czasu mamy za free. A w Polsacie trzeba aneksowac umowy lub dopłacać żeby mieć LM która podobno Polsat kupił dla siebie. No chyba ze mi powiesz ze abonenci Polsatu dostali te nowe kanały z Liga mistrzów za darmo?
 7. Tiesto12

  Kanały Polsat Sport Premium

  Nie maja, ci co maja pakiet extra mogą Polsaty dokupić za 30 zł.
 8. Tiesto12

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Liga francuska - ja nadal na nią czekam.
 9. Oferta dla mnie; Do tej pory extra z 6 canalami i eleveny za 89 zł. Proponują to samo w tej samej cenie a po nowym roku dopłata 5 zl za Polsaty. Odmówiłem. Nie wysyłałem wypowiedzenia - umowa do listopada. Przedstawiona oferta niezmienna od dłuższego czasu. Na drugiej umowie mam to samo z Multiroom niewiele ponad 80 zł,nie rozumiem czemu za pakiet uboższy mam płacic wiecej.
 10. Umowa do końca lipca, sporo telefonów ale jakoś nie bardzo mi pasowały oferty bo oscylowały w okolicy 100 PLN. Od kilku telefonów jedna i ta sama propozycja którą w końcu zaakceptowałem. Mam extra, canal plusy, eleveny, cinemax multiroom po Cyfrze, jeden dekoder Sagemcom drugi Pace za wszystko niewiele ponad 100 zł. Teraz to samo bez Cinemaxów ale Z Elevenami w tej samej cenie przez cały okres 15 miesięcznej umowy za 84,40. Do tego miesiąc gratis Filmboxy i do końca września HBO. W tej cenie nie da sie wyrwać HBO za darmo. Może z wypowiedzeniem ale nie wysyłałem udało by się wyrwać z 5 zł taniej. PS. Oferty pzredłuzeniowe dla osób z camelonami jeszcze długo będą dostępne, niemniej wymiana kart na nowe postępuje choć będzie to następowało powoli. Ostatnia sprawa: oferty na kanały Polsatu z LM będą dostępne dla ncplus ale będzie ch.drogo. Raczej niewiele taniej niz ma to teraz Ipla. Info zaraz po mundialu 16-19 lipca br.
 11. Propozycja z dzis: 84 złote za extra, 6 canal plus, eleveny, multiroom i 2 dekodery w tym jeden Pace. Oczywiście Cameleonów nie oddam i deków nie zmieniam.. Sporo mniej niż do tej pory bo było ponad 100 zł. HBO tylko w opcji 6 mies za free 6 mies. zobowiązania więc raczej nie wezmę. Umowa 15 mies. Jak myślicie? bez wypowiedzenia. Gdybym przeszedł na nieokreśłony było by około 115.
×