Jump to content

Tiesto12

Users
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-6 Kiepska

About Tiesto12

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 10/12/1981

Informacje o profilu

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżeli akceptujesz 6xC+, to do ugrania jest 25zł mniej. Extra+ z 6C+ 69.99zł, MP 0zł, Eleveny 7.95zł na 12m lub 11.90zł na cały okres umowy. Pozostałe gratisy bez zmian.
 2. Umowa przedłużana. Kończyła się w tym miesiącu. Propozycja taka sama od czerwca. NIE pomogło wypowiedzenie - przedłużyłem ją dziś z dwóch powodów - nie miałem mistrzowskiej piłki a dziś jest kolejna kolejka to raz , dwa dają na 5 miesięcy HBO przy czym miesiac uruchomienia jest gratis czyli cały październik za free. Podobnie cały miesiac Filmbox za darmo bo policzą gratisowy miesiac dopiero listopad. A więc: Extra+ wszystkie Canal Plusy, Eleveny i Mistrzowska piłka, kolekcja Nat Geo i Fox, HBO na 5 miesięcy, 1 miesiąc Filmboxów. To wszystko 101,98 PLN. Jeśli chciałbym tylko 6 Canal Plusów to 10 złotych mniej. Skoro nie pomogło wypowiedzenie to odpuściłem - może i do ugrania jest 10 złotych mniej dla mnie ale innej opcji widzę nie ma a zależało mi na LM.
 3. Ja go wymieniam co 2-3 miesiące czasem rzadziej. Wyłącza sie tak po prostu, nie nagrywa, zawiesza. Pomaga reste z pradu. Myslałem wyrzucic go pzrez okno i kupić jakąś Arive na wolnym rynku ale nie wiem czy jest sens skoro niedługo nagrodzą nas parowanymi dekami.
 4. Extra + 10 Canal Plus, Eleveny oraz Mistrzowska Piłka - multiroom po Cyfrze, HBO na 5 miesiecy, 1 miesiąc Filmbox, Kolekcje FOX I Nat Geo - za wszystko 101,89 (24 mies.) To samo tylko 6 zamiast 10 Canal Plusów kosztuje 91,89. Jest opcja ugrania wiecej? - niby w opcji Extra + 10 C+ jest za 79,90 ale nie ma w niej darmowej Mistrzowskiej piłki. Nie wysyłałem wypowiedzenia, waham sie. Zależy mi żeby urwać 10 zł by zejść poniżej 100 za ten pakiet o którym wspomniałem na poczatku.
 5. Dziś przeszli samych siebie: Do tej pory od czerwca proponowali za to 91zł dziś już 106 złotych. Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska piłka, multiroom po Cyfrze, 5 miesięcy HBO, miesiąc Filmbox. Umowa do końca października. Szaleństwo.
 6. Mimo zmiany nazwy propozycje te same od czerwca - mam umowę do końca października. A więc: Extra, 6 Canal Plus, Eleveny, Mistrzowska Piłka, HBO na 5 miesięcy, Multiroom po Cyfrze ( Pace 500) i Sagemcom) - umowa 2 lata za 91 PLN z groszami. Oczywiście kolekcja Fox play i inne zapychacze gratis. Gdybym chciał mieć w tym wszystkie 10 Canal Plus to dopłata 10 złotych. Superpremium z Mistrzowską Piłka i Elevenami koszt około 120 złotych. Oczywiście cały czas namawiają na przejście na Multiroom nowy co się wiąże z wymianą dekoderów i kart.
 7. Standardowe negocjacje cenowe - na pewno Canal Plus z Elevenami złożą wspólną ofertę.
 8. Mam ten sam sprzet co ty - to samo proponowali mi za 101 złotych - gdybym chcial tylko 6 canal plusów to za 91.
 9. Propozycje przedłużenia umowy wyglądają następująco, nie wysyłałem wypowiedzenia. Extra razem z 6 canal plus, mistrzowska piłką, elevenami, HBO na 5 miesięcy, kolekcja Fox i NatGeo za 91,89. Jak chcesz do tego 8 canal plus dopłata 10 PLN . Jak chcesz mieć do tego HBO na całą umowę dopłata 20 PLN. Oferta ta jest niezmienna od miesiąca.
 10. Umowa koniec października - 2 telefony z Warszawy. Mam Extra - 6 Canal plusów, Eleveny, multiroom po starej Cyfrze, Pace 500 i Sagemcom. To wszystko za 84 zł. Proponują to samo oraz dokładają Mistrzowska piłkę oraz na 5 mies. HBO za wszystko 91 zł z groszami. 2 te same propozycje, nie składałem wypowiedzenia. Poczekam do października - moze sie do tegu uda wyrwac jakies Cinemax albo któraś z płatnych kolekcji - ba na dołożenie HBO na cała umowe na 2 lata zeby rachunki miesieczne nie pzrekraczały 100 pln to sie nie nastawiam
 11. Żeby uciąć wszelkie spekulacje bo jestem świeżo po kontakcie z konsulami: W ICA macie wspomnianą powyżej opcję włącz HBO i HBO go do końca marca a potem decydujesz co dalej czy jakoś tak...😊 W ICA zamawiacie ta usługę, potem w marcu w dowolnym dniu piszecie przez formularz kontaktowy do nich 1 zdanie: proszę o wyłączenie opcji dodatkowej HBO wraz z HBO go z końcem bezpłatnego okresu promocyjnego tj. dniem 31 marca. I po temacie. zostanie wyłączone wszystko a wy nie poniesiecie opłat.
 12. Ale musicie przyznac ze mimo strat to nawet sie bronią - majac NCplus nadal masz dostęp do najepszych lig piłkarskich w tym LM mimo ze nie sa one w duzej cześci na canal plus. Majstersztyk.
×
×
 • Create New...