Jump to content

Artur

Users
 • Content Count

  815
 • Joined

Community Reputation

11 Neutralna

About Artur

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Hobby
  muzyka rozrywkowa, media i wszystko co mi się podoba
 1. Kasacja programu: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/doniesienia-nowy-program-playera-rezygnacja Szkoda.
 2. Czy ktoś ma jakieś informacje kiedy UPC zacznie świadczyć swoje usługi w Poznaniu. Łącza od Ineii czy Orange miały być już uwolnione?!
 3. Może kiedyś. Dzisiaj to wróżenie z fusów, które i tak nic nie zmienia pod względem oferty kanału.
 4. Ale się tak nie pchajcie z pomocą😂
 5. Posiadam Pakiet Familijny Max HD wraz z Multiroomem. Łącznie płacę 59,99zł. Planuję dobrać dekoder IPTV do innego lokalu. W związku z tym mam 2 pytanka: 1. Czy istnieje w salonach bądź infolinii opcja pakietu Familijnego HD (bez Maxa), gdyż na stronie internetowej jest niedostępna? 2. Czy będzie mi się należała za drugą umowę jakaś zniżka SmartDom? Z góry dzięki za pomoc
 6. Napisałem poprzez ICOK. 15 minut i podjęli sprawę. Jestem w pozytywnym szoku😁
 7. Mam problem. Wczoraj gdy logowałem się przez Firefoxa pojawił się komunikat o przekroczeniu liczby urządzeń. Oczywiście poprzez icok usunąłem jedno urządzenie i zalogowałem się bez problemu. Dziś musiałem jednak ponownie na nowo zainstalować przeglądarkę na swoim laptopie i jak się loguję do CP GO, to ponownie pojawia się informacja o przekroczeniu liczby urządzeń. Teraz icok blokuje modyfikację urządzeń do 25.05. Jakieś pomysły lub rozwiązanie?
 8. Pytanie do maruderów. Opłacacie Netflix? Wiecie o tym, że subskrypcja nie jest obowiązkowa? Nikt Was nie zmusza do korzystania z tej platformy streamingowej. Rozwiążecie ten problem sami, a sam Netflix sobie poradzi w Polsce bez Was.
 9. Co się dziwicie? Pandemia jeszcze się nie skończyła.
 10. Okno otwarte na pakiet komfortowy zostało zakończone.
 11. I pewnie dlatego całkowicie o nim zapomniałem😂
 12. A co ma się zmienić. Na świecie jest pandemia, więc jakość została obniżona by nie przeciążać sieci internetowej.
 13. To jak czytają, to niech pomyślą o odkodowaniu ATM Rozrywka, który jest dostępny za darmo w naziemnej a w Orange trudno dostępny. Już nie wspominam, że kanały Stars.tv, Eska TV oraz WP powinnu być dawno w HD.
 14. Działa Wam ipla na Smart TV? Próbuje odtworzyć jakikolwiek program/serial i pojawia się komunikat "Nieznany błąd [...]" u dołu ekranu. Resetowałem router, który jest podłączony po kablu do TV i nie pomogło. Może jakiś problem globalny?
×
×
 • Create New...