Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Polecam zajrzeć do strefy C+. Dziś włączyłem opcje C+ 4K i Multi Man Pack za 0 zł do końca maja. Bez zobowiązania. Co więcej - w regulaminie obu promocji jest 0 zł do końca czerwca :)

 

Jest jeszcze Mezzo i Eleven z tym samym "niedopatrzeniem" w regulaminie.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, maniek357 napisał:

Polecam zajrzeć do strefy C+. Dziś włączyłem opcje C+ 4K.... do końca maja

Canal+4K , kiedy tam nic nie ma ciekawego od dłuższego czasu ?

No ale o tym trzeba przekonać się samemu.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, czerstwy napisał:

...MMP też brak bo wyłączyłem z końcem kwietnia ale za to jest H i H2  Mezzo też widzę.

Też wyłączyłem MMP z końcem kwietnia ale pojawił się ponownie, więc ponownie załączyłem. Tym samym zniknęła możliwość włączenia H I H2 bo również miałem dostępne. Z "darmowych" mam Mezzo dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się "+" w maju:

 

CANAL+ 0 zł 1 m i 40 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Okres gwarantowanego korzystania:

- miesiąc skorzystania z Promocji - bez zmian 0 zł miesięcznie
- 1 miesiąc po miesiącu skorzystania z Promocji - 0 zł
 

Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie
gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej CANAL+.

 

Czyli do końca czerwca za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP miałem już dostępne w kwietniu mimo załączonej opcji.Przez kilka dni była dostępna.Później zniknęła.Myślałem więc, że coś naprawiono.Ale dzisiaj zaglądam z ciekawości a tu znowu jest. Co prawda z błędnym opisem do końca maja gratis ale jest tzn. była do czasu aktywacji.

@czerstwy możesz spróbować włączyć Mezzo.Mnie po takiej aktywacji rozwiązal się worek z promocjami (pisałem kilka miesięcy temu). A jak się nie pojawi to nic nie ryzykujesz.Wyłączysz Mezzo w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu dokładnie 1 kwietnia odpaliłem opcje multi Man pac, zleciłem wyłączenie z koncem okresu darmowego i dziś już nie działa. Na i folii powiesił że jak bym aktywowałem drugiego dnia miesiąca to był by do maja a tak kwiecień liczył się jako pełny miesiąc, tak to działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też tak miałem, w opcjach dodatkowych było napisane, że do końca maja, ale w pliku pdf do końca czerwca, a to co w pliku jest wiążące, po aktywacji pakietu pisało mi, że okres promocyjny zakończy się z końcem maja, dopiero w trakcie rozmowy z konsultantem uświadomiłem go co jest zapisane w pdf bo na początku twierdził, że do końca maja. Teraz jest ok.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 23:33, piotrekj66 napisał:

W kwietniu dokładnie 1 kwietnia odpaliłem opcje multi Man pac, zleciłem wyłączenie z koncem okresu darmowego i dziś już nie działa. Na i folii powiesił że jak bym aktywowałem drugiego dnia miesiąca to był by do maja a tak kwiecień liczył się jako pełny miesiąc, tak to działa? 

Gadał bzdury. W regulaminie nie ma takiego wpisu.

16451ae70791e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2020 o 15:26, connor07 napisał:

Masz napisane od 01/08/2020 do czasu dezaktywacji usługi. Sierpień nie jest już gwarantowany, możesz wyłączyć z końcem lipca. W zasadzie to już możesz zlecić wyłączenie z końcem lipca.

Suma summarum wyszło na to że tej konkretnej oferty na C+ nie można wyłączyć przed upływem okresu oznaczonego umowy. Także zostałem z całą paczką do końca umowy. Mój błąd, piszę to w ramach ostrzeżenia. Czytajcie uważnie tabele nr1. 

W mojej okres gwarantowany był od 4miesiaca do końca okresu oznaczonego umowy. Przy opcjach wyłączenia też był zapis że ze skutkiem na koniec okresu gwarantowanego...który jest do końca okresu oznaczonego.

Oferta C+ 3x0zł, a potem 30zł.

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...