Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jutro będzie dostępna to włączysz.

Ja w tamtym miesiącu aktywowałem, teraz znów pojawiła mi się taka możliwość, po zatwierdzeniu oferty w zestawieniu ofert status widnieje jako: Błąd przy akceptacji, po około godzinie cofnęli to i znów pojawiła się możliwość włączenia oferty i znów ten sam błąd, będę musiał jutro do nich zadzwonić. Ma ktoś podobny problem?

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, connor07 napisał:

Teraz miałem możliwość tylko MMP.

To jest ewidentnie jakiś błąd na Twoim koncie skoro masz ponownie dostępną promocję już wcześniej aktywowaną. Dlatego pewnie system nie przepuszcza tego dalej. Zleć wyłączenie i wtedy próbuj aktywować jeśli będzie taka możliwość.

12 minut temu, robertokot25 napisał:

...od listopada praktycznie te dodatkowe paczki za free z małymi przerwami : MMP, paczka c+, hbo

 

Na moim koncie tylko MMP się powtórzył. Nie miałem możliwości ponownej aktywacji darmowego HBO.

 

 

Teraz tak patrzę na swoje konto w ICA i też mam możliwość ponownej aktywacji MMP. Na BF też było takie zamieszanie z ofertami promocyjnymi  ale wtedy tłumaczyli to błędami systemu.

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Ja dzisiaj sobie wynalazłem na swoim koncie abonenta promocję na Canal+ - do 2 miesięcy za 0zł, potem wyłączenie, albo 40zł/mies. :D Pięknie. :)

 

Jak zadzwonisz na infolinię NC+ to masz 10 x C+ za 25 zł na 6 miesięcy - później bez problemu da się mieć do końca umowy za 25 zł miesięcznie.

 

4 minuty temu, torre24 napisał:

Okres gwarantowanego korzystania to czas, w którym nie mogę wyłączyć danej opcji?

 

Dokładnie tak jest.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tweed77 napisał:

 

Jak zadzwonisz na infolinię NC+ to masz 10 x C+ za 25 zł na 6 miesięcy - później bez problemu da się mieć do końca umowy za 25 zł miesięcznie.

 

I po co mi to? Miałem przez ostatnie 6 miesięcy za 25zł/mies. Teraz mam, można policzyć, trzy miesiące gratis przed sobą. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ezequiel93 napisał:

I po co mi to? Miałem przez ostatnie 6 miesięcy za 25zł/mies. Teraz mam, można policzyć, trzy miesiące gratis przed sobą. ;) 

A canal + tez jest za 0zł z możliwością wył

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...