Jump to content

wojtmen

Users
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About wojtmen

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jest dla mnie szczytem marzeń ale nie będę narzekał na coś co mi dodają do oglądania bez opłaty.. to nielogiczne..
 2. Tylko głupek będzie narzekał, że nc+ pokaże dodatkową ligę, wam to nigdy nie dogodzi. Ubędzie Wam coś przez to? Przeżywacie to jak stonka wykopki...Zawsze narzekanie a że mało praw źle a że więcej źle... typowi Polacy.
 3. Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały? Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.
 4. Ja to rozumiem tak, że zostaną udostępnione tym co korzystaja z pakietów telewizyjnych nc+ czyli nie tylko tym co maja paczkę 8C+. Kluczowe tu jest słowo lub chyba, że ja inaczej rozumiem.
 5. Umowa podpisana na kolejne dwa lata. Extra+, 6C+ - 69,99 Canal+ 4k - 0 zł 24m Mistrzowska piłka 0 zł 24m Ultrabox 4k- 10 zł HBO z HBO GO na 5 miesięcy -0 zł (do końca stycznia) Kolekcja Fox Play 0 zł 24m Kolekcja National Geo Play 0 zł 24m Filmbox -1 mc 0 zł Razem: 79,99 zł Bardzo konkretny Pan z DUK Kraków, którego pozdrawiam Poprosiłem o włączenie HBO i reszty promocyjnych opcji dopiero od września bo wtedy startuje Liga Mistrzów a zależy mi na HBO abym miał jak najdłużej bo w Play obecnie do listopada posiadam. Opcje Eleven tez włączę dopiero we wrześniu jak ruszą wszystkie ligi.
 6. Mam: Extra+, 6xC+ - 69,99 Canal+ 4k- 0 zł, dekoder 4k - 15 zł najem 84,99 zł umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone wczoraj i dzisiaj już telefon z Krakowa z taka oto propozycją: Extra+, 6C+ - 69,99 Canal+ 4k - 0 zł Mistrzowska piłka 0 zł Eleveny 11,90 Ultrabox 4k- 10 zł HBO z HBO GO na 5 miesięcy -0 zł Razem: 91,89 Umowa na 2 lata Myślę tak jak zrezygnuje z opcji Eleven to w zabawie włącz wyłącz oszczędzę 5 zł czyli 79,99+ 7,95= 87,94 zł Nie jest źle ale postaram się jeszcze uszczknąć na najmie coś może z 5 zł i wtedy oferta 83 zł będzie chyba ok. Jutro jestem umówiony na rozmowę z gościem bo dałem sobie dobę na zastanowienie.
 7. Nie znalazłem podobnego tematu. Mam możliwość podglądania jak wygląda EPG w Cyfrowym Polsacie i muszę przyznać, że u nich to wygląda o niebo lepiej, niż w nc+. EPG Cyfrowego Polsatu jest bardziej rozbudowane i daje więcej informacji, jak np. czy dany program to powtórka, czy leci na żywo, czego ewidentnie brakuje w nc+. Kto jest odpowiedzialny za takie EPG i czy można coś ewentualnie w przyszłości zmienić?
×
×
 • Create New...