Jump to content

TomPure

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About TomPure

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Posiadam wzmacniacz NAD c350 bez wejścia optycznego. Jaki przetwornik/konwerter DAC polecacie, aby przesłać dźwięk bezpośrednio z dekodera na wzmacniacz (toslink-2rca lub toslink audio miniJack)? Jeżeli się powtarzam to przepraszam, ale pełno tego na rynku, a sprzedawcy rzadko odpowiadają na pytania co do zgodności z ultrabox. Wiem że jest z tym problem i nie wszystko działa z tym dekoderem. Dzięki z góry za pomoc.
 2. Nawet jeśli ten kanał nadaje jeszcze miesiąc to mam prawo wypowiedzieć umowę z powodu tej zmiany ze skutkiem natychmiastowym. Zaniosłem o 17.00 wypowiedzenie do punkt, a już o 18:00 dzwonili z DUK, że zarejestrowali pismo i czy mogą jakoś zachęcić do wycofania i pozostania w CP
 3. Przepraszam a skąd to poruszenie? Był jakiś oficjalny komunikat czy dostaliście indywidualne info od CP?
 4. @Nowy 123 Teraz już zaskoczyłem z tym zapisem. Dzięki za odpowiedź. Nie upieram się przy wypowiedzeniu, analizuję tylko korespondencję. W temacie Polsat News 2: też mam go jako gwarantowany. Jakoś z tego wybrną na swoje.
 5. @Nowy 123 będąc dokładnym: "Oświadczenie o wypowiedzeniu powinno zostać złożone w terminie 30 dni od dnia otrzymania niniejszego zawiadomienia, ale nie krótszym niż do 12 grudnia 2018." Znaczenie ma to takie, że czytam pisma, które mi przedstawiają wszelkie podmioty, zanim się na coś zgodzę. Druga sprawa: mając np. miesiąc do zakończenia umowy, mogę ją zerwać ponosząc karę umowną, w moim przypadku 62 zł.
 6. Dokładnie w ciągu 30dni od otrzymania ale do 12.12.2018. Czyli tzw. pełen profesjonalizm prawniczego "bełkotu"
 7. W dniu dzisiejszym otrzymałem pismo w sprawie zmian w Prawie Telekomunikacyjnym. Wiem, że jak zmiany wynikają z legislacji to nie można bezkarnie zerwać umowy, aczkolwiek co zrobić w sytuacji gdy: 1. Zmiany weszły w życie 12.12.2018. 2. Pismo z informacją otrzymałem w dniu dzisiejszym tj. 02.01.2019. 3. Pismo ma datę wystawienia i wysłania 22.12.2018, czyli po dacie wejścia w życie ustawy. 3. Mogę złożyć wypowiedzenie, ale muszę je złożyć do dnia wejścia w życie ustawy tzn. do 12.12.2018. Lekka paranoja. Czy ktoś z Was też otrzymał taki mętlik i zwrócił na to uwagę? To chyba dobra sprawa do Praw Konsumenta. CP z góry założył, że nie będę chciał wypowiadać umowy toteż wysłali pismo po terminie. Czy dobrze to rozumiem?
×
×
 • Create New...