Jump to content

simi

Users
 • Content Count

  74
 • Joined

Community Reputation

10 Neutralna

About simi

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  Górny Śląsk

Recent Profile Visitors

354 profile views
 1. Ja wczoraj włączyłem 10xc+ i mmp za 0zł do 30.06.2020 potem możliwość wyłączenia (już zleciłem), mam jeszcze dostępne mezzo na tych samych zasadach.
 2. Również miałem w listopadzie i teraz też poszło bez problemu. Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 3. Czy wypowiedzenie można wysłać w formie skanu przez Strefę Canal+, czy tylko poczta lub w punkcie?
 4. Witam Czy dwa ultraboxy będą działały po podpięciu do jednego złącza konwertera unicable, wersja z 4 częstotliwościami, będzie po dwie częstotliwości dla każdego dekodera? Do złącz typu lagacy chciałbym podpiąć dekodery multiroom.
 5. Składając wypowiedzenie w związku z usunięciem CBS action, umowa zostaje rozwiązana z końcem okresu rozliczeniowego w którym wypowiedzenie zostalo złożone, np skadajac jutro kończysz umowę 23 grudnia, składając 2 stycznia kończysz 23 stycznia. To nie jest bardzo skomplikowane. Oczywiście kanał musi być gwarantowany.
 6. Pisałem już o tym wtedy[emoji3]. Niestety niektórzy nie potrafią czytać przepisów i wprowadzają w błąd a nawet straszą karami innych userów.
 7. Reset robiłem wczoraj, dzisiaj problemu z dźwiękiem nie było. Zobaczę co będzie jutro.
 8. W związku z problemami z dźwiękiem dolby po aktualizacji, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Po resecie brakuje logotypów programów przy przełączaniu kanałów (osobiście mi to nie przeszkadza ). Ciekawe czy to "wada" nowego softu.
 9. Mam drobny problem z dźwiękiem DD. Po ustawieniu w menu opcji dźwięk DD na NIE wszystko działa, niestety po jakim czasie znowu dźwięk DD w menu ustawia się automatycznie na TAK. Co może być przyczyną?
 10. Zastanawia mnie oferowany pakiet 6 c+. Nie spotkałem się z taką ofertą jako dodatek do umowy (w jej trakcie). Przy przedłużaniu to inna sprawa. Dwa lata mnie nie było w nc+, dlatego pytam.
 11. Ja mam umowę na zasadach które były do 2.12. Mnie proponują 6c+ za 15 miesięcznie, po miesiącach darmowych (czyli od 7m lub 8 umowy). Czy to jest realne?
 12. Witam Podpisałem nową umowę w zeszłym tygodniu na pakiet extra+ 6m 0 zł 18m za 59,99 plus 1 mr + dek 4k . Dzisiaj przy innej sprawie konsul przedstawił propozycję dobrania c+. Na 6m paczkę 10 c+ za 25 zł, później wyłączenie. Po 6m propozycja dodania do umowy 6c+ do końca umowy (bez przedłużania umowy), cena łączna za pakiet extra + 6c+ to 74,99 zł + mr i dzierżawa dekodera, . Czy ta propozycja jest możliwa??Czy może mi "ściemniał"?
 13. Nie będę więcej komentował Twoich teorii, tkwij w swojej nieświadomości. Pozdrawiam
 14. Dlaczego wprowadzasz użytkowników w błąd? Prawo daje możliwość wypowiedzenia umowy od dnia otrzymania informacji o planowanej zmianie, minimum do dnia wprowadzenia zmiany. Polsat w regulaminie "dorzucił" dodatkowe 30 dni. Fragment ustawy prawo telekomunikacyjne: .......z wyprzedzeniem co najmniej miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie. Okres ten może być krótszy, jeżeli publikacja aktu prawnego, z którego wynika konieczność wprowadzenia zmian, następuje z wyprzedzeniem krótszym niż miesiąc przed jego wejściem w życie lub okres taki wynika z decyzji Prezesa UKE. Jednocześni
×
×
 • Create New...