Jump to content

wacek4

Users
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About wacek4

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @support458 Zgodnie z obietnicą wyslalem w PW filmiki przedstawiające problem. Na wszystkich problematycznych kanałach, sytuacja wyglada identycznie. Na starym dekoderze również wyglądało to tak samo - przetestowane w punkcie cp na ich sprzecie (tylko dekoder był mój)
 2. @support458 1-2 sek. Często artefakty widoczne są zaraz po przełączeniu na "felerny" kanał.
 3. @support458 Nie ma mnie teraz w domu żeby policzyć dokładnie ale conajmniej raz na minutę. Jutro postaram sie nagrać filmik i przesle Ci go na PW
 4. @support458 juz pisalem to wczesniejsiła 94%, jakość 70%, SNR 13.4. Podczas artefaktów te wartości się nie zmieniają. W punkcie polsatu, na wcześniejszym dekoderze działo sie to samo (myślę, że akurat oni maja antene ustawioną perfekcyjnie)
 5. 1. Disney Junior 88 2. Nick jr. 93 3. Cbeebies 94 4. HBO HD 27 Te tak na szybko (ale jest ich wiecej) Na niektorych kanałavh artefakty wystepuja w krótszych odstępach czasowych a na niektórych trzeba trochę poczekac
 6. W punkcie CP, mój stary dekoder stwarzał takie same problemy na ich telewizorze (artefakty) wiec bez problemu wymieniono mi go na nowym. Właśnie dotarłem do domu, podłączyłem nowy dekoder i.... znowu to samo - te same artefakty na tych samych kanałach Więc to nie wina sprzętu tylko softu (albo co gorsza jakaś ogólna wada konstrukcyjna tego modelu) @Specjalista Cyfrowy Polsat Uzyskamy jakieś oficjalne stanowisko CP? Kiedy ten problem zostanie rozwiązany?
 7. Klatkuje wam nadal miedzy innymi 88 (Disney Junior) i 94 (CBeebies)? Bo u mnie artefakty co kilkadziesiąt sekund (opisywałem swoj problem wcześniej). Niektorzy wspominali, że u nich sie uspokoiło - u mnie bez zmian (sprawdzane ten dekoder na 3 tv)
 8. Właśnie mam to samo na Nick Jr. "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", a w tle kanał jest dostępny (zasłania go w/w plansza).
 9. @support458 siła 94%, jakość 70%, SNR 13.4. Podczas artefaktów te wartości się nie zmieniają. Wyłączyłem całkowicie router, przywracalem dekoder do ustawień fabrycznych, wymieniłem kable HDMI, odpinałem inne urządzenia od TV - artefakty na niektórych kanałach (np. 94 i 93) nadal występują. Przeniosłem dekoder do innego pokoju (gdzie mam EVOBOX LITE) i tam również występują artefakty (w tym miejscu LITE po aktualizacji nie stwarza żadnych problemów)
 10. Dzisiaj na Cbeebies artefakty jak zazwyczaj. Moje dzieci uwielbiają ten kanał, a mnie szlag trafia, jak patrzę na tę czkawkę co kilkadziesiąt sekund.
 11. @jaszek Mialem to samo - Polsat cały czas coś kombinuję ale bez zmiany softu chyba tego nie ogarna.
 12. @Specjalista Cyfrowy Polsat Wiadomo, kiedy wyjdzie nowy soft? Artefakty na wybranych kanałach (np. 93 i 94) nadal występują. Teraz zaobserwowałem je również na kanale 27 (HBO). Sygnał jest silny i stabilny. P.S. Na dekoderach LITE ten problem już nie występuje (nowa wersja softu to naprawiła).
 13. Na kanałach 93 i 94, pomimo stabilnego sygnału, nadal występują artefakty co kilkadziesiąt sekund (na LITE po update juz tego nie ma). W wolnej chwili sprawdze resztę kanałów
 14. Wiadomo kiedy poprawiony soft dla EVOBOX HD?
 15. Poczytajcie kilka stron wstecz - ja, sebul73 i inni użytkownicy maja identyczne problemy na tych kanałach. U mnie po odlaczeniu internetu (obojętnie czy jest to LAN czy WLAN). Problem częściowo ustępuje @OlafS Tak z ciekawości - posiadasz MR (Evobox Lite)? Bo wydaje mi się że problemy pojawiają się przy połączeniu EVOBOX HD+ EVOBOX LITE MR
×
×
 • Create New...