Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam 2 umowy. Przy ostatnich negocjacjach mieli to gdzieś. Tak samo staż mają gdzieś.

Potwierdzam, dwie umowy, pakiety prawie na maxa, staż jakieś 14/15 lat.... nic nie liczy się, dlatego ja również przestałem liczyć się z nimi i wypowiedzenia leżą u nich od ponad miesiąca mimo że umowy są do końca września, dzwonili z utrzymania klienta ale wyśmiałem ich super promocyjne oferty, mają dzwonić pod koniec września z dużo, dużo lepszą ofertą..... zobaczymy co zaoferują, jak jakaś lipa to rozstaniemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, do tej pory ignorowałem każdy telefon ze strony nc+.

 

W końcu odebrałem i taka oferta:

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Multiroom (Cameleon)  + dekodery

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

 

Cena: 84,99zł

 

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

 

ja za tyle brałbym bez wahania... Obecnie mam podobnie ale bez HBO w cenie 79,90 (Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR), umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane ale telefon miałem tylko jeden w tym miesiącu. Koniecznie chcieli "zabrać" mi cameleony i wymienić dek na wifi Premiumbox+ - propozycja 84,99... wtedy odmówiłem bo nie chciałem pozbywać się cameleonów ale teraz nie wiem czy jednak nie pójść w nowy dek.

Edytowane przez davids80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam goły Extra za 49,99 zł, dekoder własnościowy na conaxie.

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane dwa dni temu i już dzwonią ale na razie nie odbieram.

Chcę wyrwać to samo co mam czyli Extra bez żadnych dodatków typu eleveny czy hbo jak najtaniej.

Wyczytałem, że można dorwać Comfort za 22,50 zł a potem dopełnienie do Extra  za 15 zł, czyli łącznie za 37,50 zł.

Pytanie - czy takie coś załatwię w jednej rozmowie, czy najpierw muszę wynegocjować Comfort za 22,50 a dopiero po paru dniach negocjować dopełnienie do Extra za 15 zł.

Lepiej byłoby to załatwić w jednej rozmowie – biorę Comfort i od razu dopełnienie do Extra niż dobierać to dopiero po paru dniach.

Czy koś przerabiał takie coś za jednym zamachem, czy były to dwie rozmowy?

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, do tej pory ignorowałem każdy telefon ze strony nc+.

 

W końcu odebrałem i taka oferta:

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Multiroom (Cameleon)  + dekodery

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

 

Cena: 84,99zł

 

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

 

Ja dokładnie taką ofertę zaakceptowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, do tej pory ignorowałem każdy telefon ze strony nc+.

 

W końcu odebrałem i taka oferta:

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Multiroom (Cameleon)  + dekodery

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

 

Cena: 84,99zł

 

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

 

 

Ja dokładnie taką ofertę zaakceptowałem.

Ile canal+ 6 czy 8? Umowa na ile?

Edytowane przez se_b_ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie comfort+, 6c+ 59.99, 2 multiromm 2 x 10. w sumie 79,99. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie wysłane. Na początku 2-3 telefony, to plus 2 c+ za tę samą cenę. Czekam dalej. Od kilku dni telefon milczy. Biorą na przeczekanie?

Oczywiście, że biorą na przeczekanie, spodziewaj się jeszcze smsów w stylu "taniej nie będzie". U mnie było podobnie, za to w ostatnich trzech tygodniach umowy (do 31.05) telefon jak nigdy "czerwony" od nieodebranych z krakowskiego. W czerwcu odbiorę i wtedy zobaczę, co zaproponują :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem takiego SMS-a: Przedłuż umowę i zrób sobie wolne od opłat za TV nc+ aż do końca wakacji. Szczegóły u konsultanta.

 

Z tego wnioskuję, że płacąc 69,99 za extra i Canal+ (6), nie wiem co z HBO, otrzymuję darmowe 3 miesiące, co daje w sumie prawie 210 zł. A mając te 210 zł w kieszeni, będę mógł przeznaczyć je na Eleven Sports w opcji włącz/wyłącz przez 2 lata i jeszcze mi zostanie prawie 20 zł. Zanim zadzwonię, jeszcze się zastanowię, bo jednak wciąż nie wiadomo, co będzie za rok z ligą angielską na przykład.

Edytowane przez darekbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane pakiet extra+ z canal+ eleven sports 91.89 ciekawe co mi się wywalczyć chciałbym zostać przy tym co mam

 

Extra z canal plus można wyrwać za 69,99 zł plus 11,90 eleven więc da się tego zrobić 10 zł taniej :-)

 

No to teraz pytanie czy przechodzić do Polsatu, gdzie najwyższy pakiet dostanę na pół roku za darmo, a przez następne 18 miesięcy 105 zł/mies, czyli uśredniając wychodzi 79 zł/mies. Na to pytanie będę musiał sobie sam odpowiedzieć - ten temat nie dotyczy CP. Dobra, dzięki za info. Jeszcze tylko spytam Ciebie @ircios czy w tej cenie 69.99 zł/mies. mogę liczyć na 8 kanałów Canal+ czy tylko 6 wchodzi w grę?

 

W tym tygodniu dostałem extra i 8 x canal za 69,99 zł

@IDTH, bierz. Niżej raczej nie dostaniesz.

 

Raczej ciężko mi w to w ogóle uwierzyć że dostał taką ofertę to raz a dwa jeżeli to faktycznie prawda to oferta super i nic tylko brać.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed chwili, czyli to co mam Extra i 6c+ za 69.90. Do tego można dorzucić Eleveny za połowę ceny. Na moje pytanie o Comfort+ (będę czynił próby, aby zrobić tak jak jest to sugerowane tutaj, z dopełnieniem późniejszym do Extra+) nie było podjęcia tematu z drugiej strony.

PS. Ktoś coś wie o negocjacjach odnośnie odkupienia w jakiś sposób Ligi Mistrzów przez nc+ od CP? Konsultant powiedział, że trwają rozmowy i przed początkiem czerwca będą wiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja.Zamierzam zejść z Superpremium do Comfort+ i złożyć ofertę z dostępnych opcji dodatkowych.Wczoraj 2 telefony od dwu różych Pań z DUK i cały czas to samo  :


 


Comfort + umowa na 15 m-cy cena 39,99zł ( przy umowie na 24 m-ce 5zł mniej )


8 x c+      :  6m za 25zł (później negocjacje)    


3 x HBO  :  6m za 0 + 6m za 25zł (później negocjacje) 


HBO GO :  6m za 0 + 6m za 5zł (później negocjacje)


Eleveny   :  12m po 7,95zł  (później negocjacje)


2x Cameleon + ultraBOX+ po Cyfrze za 0 (podejrzewam że wliczone w cenę pakietu ) 


Man Pack : 15zł lub Multiman Pack : 20zł  brak możliwości dobrania pakietu Man Pack za 5 zł. 


 


Oczywiście planuje dokupienie dopełnienia do Extra+ po podpisaniu umowy.


 


Ewentualnie :Extra+ umowa na 15m-cy za 59,99zł 


 


Jestem umówiony na rozmowę na poniedziałek ale pewnie nic ciekawszego nie zaproponują.  


Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wziąłbym ich na przeczekanie. Niech umowa "wygasa" z końcem maja. Masz 14 dni na zwrot sprzętu. W tym czasie idź do APS i powinieneś mieć już odblokowane normalne ceny na Comfort+.

 

Płaciłeś dużo, więc chcą by ten stan się dalej utrzymywał.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APS i facet powiedział że nie ma dla mnie oferty. Zablokowana do 1 czerwca. Liczą na to że się "ugnę" pod presją i do 31.05 przedłużę umowę. Przy chyba 4 telefonie facet powiedział mi wprost : "Jest Pan z nami 8 lat i zawsze Pan wycofywał rezygnacje i teraz zrobi Pan to samo"  :censored: taki bezczelny ! Ja mu na to że w końcu może się przeliczyć.        

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie czy poszczególne kanały bądź grupy kanałów wchodzące w skład pakietów Manpack  i Multimanpack można dokupić bez zobowiązania na zasadzie włącz/wyłącz jak to można zrobić np.z pakietem Eleven Sport ?  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w APS i facet powiedział że nie ma dla mnie oferty. Zablokowana do 1 czerwca. Liczą na to że się "ugnę" pod presją i do 31.05 przedłużę umowę. Przy chyba 4 telefonie facet powiedział mi wprost : "Jest Pan z nami 8 lat i zawsze Pan wycofywał rezygnacje i teraz zrobi Pan to samo"  :censored: taki bezczelny ! Ja mu na to że w końcu może się przeliczyć.        

Jesteśmy w podobnej sytuacji, te same teksty usłyszałem kilkakrotnie. Spokojnie czekam aż zniknie sygnał, później albo zadzwonią, albo APS, albo wyłącznie CP. Jedno jest pewne, nie dostanę niższego pakietu w rozsądnych cenach to pożegnam NC+. Tak Panie konsultancie z krakowskiego "od Hondy i paliwa za 5zł...", są inne możliwości wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ponownie jak co roku:)

 

Mam 2 umowy do konca roku i już nawalają do mnie tel z nc+ nawet w weekendy...Za Extra 6x canal+ proponują 72,5zl na 24mies i dekoder 4k 15zl/mies. Mam wciaz 2 stare karty z cyfry+ na jednym abo. 

Co sądzicie? stare karty będą działać na dekoderze 4k? Dają dekodery gratis może? Mógłbym przedluzyc juz bo na Mś przydałby się dekoder 4k:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie i pan powiedział mi, że po wygaśnięciu umowy,nowa umowa musi być na kogoś innego,bo ja jako klient mam wtedy dwumiesięczną karencję,to prawda?

Dodatkowo ta inna osoba musi mieć 226cm wzrostu i zielone oczy, a konieczny rozmiar stopy to 24. Oczywiście wymogiem niezbędnym jest jeszcze płynna znajomość języka francuskiego, żeby w trakcie audiencji móc złożyć również pokłony zarządowi NC+ za najlepszą cenowo ofertę w krajach dawnego bloku socjalistycznego. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...