Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcines

Na wszystkie te numery dzwoniłeś co podałem Ci do DUK? Hmm jest to realne do osiągnięcia. Chyba, że spróbujesz 1 czerwca zadzwonić, czyli w piątek o wznowienie umowy. Wtedy już powinno być bez problemów, aby w tej cenie ten pakiet uzyskać.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do jutro 2 cameleony i jeden sagemcom. Chciałem zejść z superpremium na Comfort i ewentualnie dopełnienie do extra, nikt nie dzwoni. Przed chwilą zadzwoniłem i konsultanta zatkało, bo nie ma dla mnie oferty. Zaproponował salon w piątek, lub może jeszcze ktoś zadzwoni. Czyli pewnie jednak koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@newenergy

Nie poddawaj się i w piątek na pewno uzyskasz w salonie lub na infolinii na wznowienie umowy pakiet Comfort+ za 22,50 zł ;)

Możesz spróbować przedzwonić teraz też na te inne numery wyżej w poście do DUK nc+, co podałem innemu koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.05

Było:

MR 2xCameleon + PVR Pace 500GB

Ekstra+, 8x C+, HBO = 79,99zł

dziś przedłużone:

MR 2xCameleon + PVR Pace 500GB

Ekstra +, 8x C+, HBO, HBO GO/6m za 0zł, Filmbox/czerwiec gratis = 84,99zł umowa na 24 mies. 

Edytowane przez galpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila telefon i propozycja bez zmian Comfort + 39,99zł na 15 m-cy :crazy: Oczywiście odrzucona

40zł za comfort to chyba jakiś żart za 45zł to ja mam Extra

Umowa do 31.05

Było:

Ekstra+, 8x C+, HBO = 79,99zł

dziś przedłużone:

Ekstra +, 8x C+, HBO, HBO GO/6m za 0zł, Filmbox/czerwiec gratis = 84,99zł umowa na 24 mies.

Trochę cię naciągneli powinieneś to mieć za 70zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dostałem Extra za 45zł canal plus 8 za 25zł multiroom za 10zł i hbo z HBO go 6 mscy za free potem 25zł z możliwością wyłączenia (wychodzi 30zl oszczędności w skali umowy jeżeli nie wyłącze niż brać za 20zl na całą umowę) czyli taką ofertę co kolega wziął za 85zł ja mam za 70 :-)

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 czerwca. Wypowiedzenie złożone. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i powiedziałem, że "sąsiad dostał pakiet comfort+ za 22.50 zł i ja jestem skłonny przystać tylko na taką propozycję". Konsultant powiedział tylko, że taka propozycja jest na ten moment nieaktualna i zadzwonią jeśli tylko się pojawi u nich.

 

Co myślicie o jego słowach? Zadzwonią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Umowa do końca maja (do jutra). W zasadzie liczyłem, że będą do mnie dzwonić z ofertami ale póki co w ciągu tego miesiąca miałem DWA telefony (10.05 i 25.05). Niestety przy tym ostatnim nie miałem sposobności rozmawiać i kazałem dzwonić po godz. 17. Do dziś cisza... Nie oczekuję jakiś cudów, chciałbym zachować pakiet na podobnym poziomie (płacę 79,99 za Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR). Teoretycznie mam jeszcze możliwość anulowania wypowiedzenia w ICA i przejść na czas nieoznaczony - według prognozy płatności w kwocie 88,99.

Póki co zasypują mnie jedynie SMSami, chociażby takimi jak dzisiaj: "Jutro o północy stracisz dostęp do tv nc+. Zadzwoń i przedłuż umowę. Na Twój telefon czekamy do godz. 21. Przypominamy, że jutro nie pracujemy. Zadzwoń 122947879".

I nie wiem co zrobić, czy dzwonić do nich, czekać do wieczora czy przejeść na nieznaczony...

 

Z ich strony zero odzewu więc ok. godz. 20.30 zadzwoniłem do nich na podany nr w SMSie. Konsultant stwierdził, że odbieram na jakimś starym systemie (pewnie chodzi o cameleony) i że on się rozłączy ale przekaże sprawę do innego działu i zaraz do mnie oddzwonią z ofertą. Niestety mają mnie w d...e bo telefon milczał.

Zastanawiam się czy teraz anulować wypowiedzenie w ICA i próbować coś w czerwcu... Powiedzcie - jak wygląda sprawa z przejściem na czas nieoznaczony? Gdy stwierdzę, że nie chcę korzystać wyłącza mi sygnał w każdej chwili czy też muszę wysyłać jakieś wypowiedzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dostałem Extra za 45zł canal plus 8 za 25zł multiroom za 10zł i hbo z HBO go 6 mscy za free potem 25zł z możliwością wyłączenia (wychodzi 30zl oszczędności w skali umowy jeżeli nie wyłącze niż brać za 20zl na całą umowę) czyli taką ofertę co kolega wziął za 85zł ja mam za 70 :-)

45 + 25 + 10 = 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondziak ale tam nie jest napisane, że HBO jest tylko na 6 miesięcy. Według mnie, mogę się mylić, tylko opcja HBO GO jest na 6 miesięcy gratis a potem wyłączenie. Sam zainteresowany musi się wypowiedzieć.

 

@boss509 multiroom nie liczymy bo tego tamten kolega nie brał, stąd 70zł :).

 

@matfit pewnie zadzwonią. Jakby chciał Ci coś wcisnąć, to by Ci takiej gatki nie puszczał, tylko np. nie ma takiej opcji w takiej cenie - Comfort najtaniej to 32,50. Ty masz jeszcze trochę czasu. Różnie bywa. Ja pamiętam jak był okres składania wypowiedzenia z racji Universala. Złożyłem wypowiedzenie i po 2 godzinach miałem telefon. Po długich negocjacjach :P, z przedstawionej oferty Comfort za jedyne ;) 34,99, dostałem to za 24,99 dzięki kierownikowi :D. Tak więc wszystko zależy na kogo trafisz.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy zaakceptowane.

 

Extra, Canal+ (6) live, HBO za 59,99 zł na miesiąc - do 30.06 2020

O kurde. Ile płaciłeś wcześniej?

 

Dzień dobry po małej przerwie - do tematów o nc+ nie zaglądałem może i nawet od ostatniej zmiany umowy ;)

 

Umowa do końca czerwca - Extra z 6xC+, pace + mr za 74,99 było na 24 miesiące. Zaczęli dzwonić w kwietniu z propozycją tego samego na kolejne dwa lata. W ogóle zastanawiałem się, czy jest sens się w to pakować w świetle zapowiedzianych zmian kart, bo u rodziców ciężko jakoś ustawić antenę a drugi dekoder od czasu do czasu jeździł na działkę ;) Ale prawdopodobnie nie będzie już jeździł. Od paru miesięcy u rodziców mam możliwość podłączenia się pod światłowód i wzięcia jakiejś IPTV, ale ojciec mimo wszystko się upiera na Canal+ a to w kablówkach jest jednak droga sprawa. Do tego nie wiadomo co z Ekstraklasą. No więc dzwonili prawie codziennie, albo nie miałem czasu albo ochoty rozmawiać, w końcu wczoraj gość zadzwonił, odebrałem, powiedziałem, że niech próbuje koło 19. Gość zadzwonił o tej 19, stwierdziłem, że mogę porozmawiać. No i zacząłem marudzić, że nie wiadomo co z Ekstraklasą, z wymianą na nowe karty, blablabla. Nie zamierzałem przedłużać umowy od razu tylko pomarudzić mu i wysondować, co może dać. Stanęło na Extra+ z sześcioma C+ na 15 miesięcy za 77,50 miesięcznie. Już się chciałem rozłączać, ale gość dorzucił mi na 5 miesięcy HBO z HBO Go. Szybka kalkulacja, patrzyłem wcześniej na satkuriera, na to co miałem, pomyślałem, że będę miał już spokój z telefonami i się zgodziłem - bo ile bym mógł ugrać, 5 zł miesięcznie? A i to nie jest pewne. Zadowolony jestem zwłaszcza z tego HBO bo do tej pory HBO dawali mi tylko przy umowach na 24 miesiące a tu 1/3 umowy za free i jeszcze HBO Go, którego do tej pory nie miałem.

 

Podsumowując:

Extra z 6xC+ na 15 miesięcy za 77,50

HBO z HBO Go na 5 miesięcy za 0 zł

Pace, MR po Cyfrze za 0 zł

na 2 miesiące za free filmboksy i manpack, ale to mnie akurat mniej interesuje

 

Mam dwa pytania - pierwsze: w umowie nie ma nic o nc+ go, czy 100 godzin jest w standardzie w tym pakiecie?

Drugie - czy dobrze myślę, że popełniłem błąd aktywując ofertę dzisiaj? Jakbym aktywował jutro to miałby HBO na 5 miesięcy od lipca a czerwiec gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, a oferta która została mi ostatnio zaproponowana jest następująca :

Superpremium, Filmbox, Sundance, Multi Man Pack, HBO GO, Eleven i multiroom w zestawie z dwiema kartami Cameleon w cenie około 144 zł...Jak uważacie dobra oferta w tej cenie ? Czy można jeszcze wynegocjować lepsze warunki ?

Edytowane przez aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Ile płaciłeś wcześniej?

 

Wcześniej miałem Extra, Canal+(6) i HBO za 69.99 na 24 miesiące. Nie składałem wypowiedzenia, ale zawsze sam dzwonię ostatniego dnia miesiąca przed końcem umowy (wcześniejsze oferty odrzucałem). Nie zależało mi na nowej umowie, byłem nawet gotowy przejść na czas nieoznaczony i tak też powiedziałem w rozmowie telefonicznej. Postawiłem sprawę jasno, chciałem 12 miesięcy Eleven za 0 zł. Okazało się, że dla mnie nie ma takiej oferty, ale ponieważ miałem wcześniej HBO za 0 zł przez całą umowę, to mogłem to kontynuować na nowej umowie. Dla mnie było to za mało, gdyż bardziej zależało mi na sporcie. Otrzymałem propozycję, że przez czerwiec, lipiec i sierpień będę miał umowę za 0 zł, co da mi oszczędności prawie 210 zł, które to będę mógł przeznaczyć na np. Eleven. Po obliczeniu wyszła mi średnia 61,59 na m-c i już się prawie zgodziłem, ale poprosiłem o kolejny telefon w godzinach wieczornych. Telefon zadzwonił w okolicach 20-tej. Poprosiłem jednak o równe płatności miesięczne już od czerwca, bo skoro mam płacić dopiero od września, to potem będę płacił 69,99 i nie odczuję różnicy. Pan powiedział, że nie ma takiej opcji, jak płatności miesięczne po 61,59 zł (system tego nie zobaczy), zatem ustaliliśmy że będę mógł płacić równe miesięczne kwoty po 59,99 zł, korygując kwotę w dół o 1,60 zł. Przyjąłem propozycję. Ustaliliśmy, że nie będziemy się sprzeczać o taką drobnostkę, jak 1,60 zł.

Edytowane przez darekbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondziak ale tam nie jest napisane, że HBO jest tylko na 6 miesięcy. Według mnie, mogę się mylić, tylko opcja HBO GO jest na 6 miesięcy gratis a potem wyłączenie. Sam zainteresowany musi się wypowiedzieć.

 

@boss509 multiroom nie liczymy bo tego tamten kolega nie brał, stąd 70zł :).

 

@matfit pewnie zadzwonią. Jakby chciał Ci coś wcisnąć, to by Ci takiej gatki nie puszczał, tylko np. nie ma takiej opcji w takiej cenie - Comfort najtaniej to 32,50. Ty masz jeszcze trochę czasu. Różnie bywa. Ja pamiętam jak był okres składania wypowiedzenia z racji Universala. Złożyłem wypowiedzenie i po 2 godzinach miałem telefon. Po długich negocjacjach :P, z przedstawionej oferty Comfort za jedyne ;) 34,99, dostałem to za 24,99 dzięki kierownikowi :D. Tak więc wszystko zależy na kogo trafisz.

 

Wątpię żeby w tej cenie było hbo na cały okres umowy

Kolega boss ma najwyraźniej kłopot z czytaniem 

Przedłużenie umowy zaakceptowane.

 

Extra, Canal+ (6) live, HBO za 59,99 zł na miesiąc - do 30.06 2020

 

Wrzuć screena bo jakoś ciężko mi w to uwierzyć :-)

Zapomniałem napisać, że mam jeszcze MR 2xCameleon + PVR Pace 500GB.

 

Ale to jest multi pocyfrowy więc za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca maja (comfort, 6x canal, eleven i turbobox za 76,89) i męcyzli telefonami z tymi samymi ofertami- czyli to samo za tyle samo bo "ma pan tanio i nie da się inaczej". Mówiłem że przedłużenie tylko z dekoderem 4k to oferowali za dychę więcej (bo 5tkę za turbo płaciłem) czyli 86,79 i ciągle powtarzałem ze ok- mogę płacić więcej ale jak dadzą extra- "nie da się i koniec".

W końcu w poniedziałek zadzwonił jakiś ziomuś co powiedział ze są nowe oferty, przytrzymał mnie kilka minut i zaoferował to samo co mam ale dodatkowo 2x canal+ i dekoder 4k za 74,86 czyli 2 złote taniej :) Co prawda po 6m canal+ będzie droższy o 15zł ale mówił że praktycznie na pewno i tak wynegocjuje pozostawienie starej kwoty na pozostałe 18miesięcy. Jestem zadowolony bo nawet jak nie uda się wynegocjować to mogę canale wyłączyć lub ostatecznie przy pesymistycznym rozwiązaniu będzie 89.76 a jednak dodatkowe 2x canal+ i dekoder 4k mam.

Aktywacja 0zł za niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...