Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś rozmawiałam z działem utrzymania klienta z Krakowa. Dotychczas mam Superpremium, plus 8 x C+, HBO GO za 5 zł, WifiPremiumbox. Płacę łącznie 114,99 zł. Dziś zaproponowano mi to samo, za te same pieniądze, plus jakbym chciała dobrać MR, to aktywacja 0 zł, Wifibox, karty zostają bez zmian(?!), 10 zł za MR. Nie chcieli zejść z ceny pakietu Superpremium, twierdząc, że w nowych ofertach nie ma HBO i Cinemax. Proponowali jeszcze Filmboxy za 5 zł i MMP za 0 na 2 miesiące - pewnie plus miesiąca. Czy to warto? Przede wszystkim chodzi o MR. Nie mam jeszcze ciśnienia, umowę mam do końca listopada. Wypowiedzenie siłą rzeczy jeszcze nie wysłane.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium jest za 99,90 + najem PVR 5 zł i HBO GO 5 zł = 109,90 zł ewentualny multiroom 10 zł i masz 119,90 zł. Zależy na czym Ci zależy ja np. mam filmboxy i jestem zawiedziony bo jeszcze nic na nich nie obejrzałem a płacę 5 zł. Co do multiroom to myślę że warto chociażby ze względu na brak aktywacyjnej opłaty.

 

PS. Superpremium zawiera HBO i Cinemax, gdyby było inaczej nie był by taki "premium".

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też właśnie wydaje mi się, że konsultantka trochę nagięła rzeczywistość. Pytanie tylko czy ten pakiet zawiera 6 x C+, czy 8? W ICOK mam Superpremium 6 +C+ live, a do tej pory miałam od czasów Cyfry + 8 x C+. To też nie halo, że o tym nie wspominają. Poprzednio też się o to kłóciłam, bo przedłużał mąż, któremu wszystko jedno, ale w ciągu godziny udało mi się to odkręcić.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem Extra z 8 C+ , eleven multiroom 0zł cameleon do 31.05.2018 79,99 + 0zł + 11,90. Wypowiedzenie złożyłem w kwietniu...miałem jeden powtarzam jeden telefon z ncplus z DUK że po 31.05 mam 14 dni na zdanie sprzętu, oczywiście zapytałem czy mają dla mnie jakoś nową ofertę, odpowiedzieli że nie mają dla mnie żadnych ofert :-| Wczoraj poszedłem do APS i powiedziałem że chcę zdać sprzęt po skończeniu umowy, facet z APS od razu zaproponował przedłużenie siadł do biurka i wlazł w ich system i ..powiedział że nie mają dla mnie nic :-| Powiedział, że pierwszy raz się spotyka z taką sytuacją i że możliwe że to jakiś błąd w systemie i że do nich w poniedziałek zadzwoni i wyjaśni, ale nic nie obiecuje. Czytałem wasze wcześniejsze komentarze i np u mnie w moje.ncplus nie miałem żadnej oferty przedłużenia.. pozdrawiam \

 

PS. Dodam że jestem tzn byłem (jestem w zawieszeniu) długoletnim klientem ncplus...

Edytowane przez bober7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

PS. Dodam że jestem tzn byłem (jestem w zawieszeniu) długoletnim klientem ncplus...

No i? To żadnego znaczenia nie ma. Ja jestem w NC+ od początku powstania i nie liczę na żadne z tego profity. Ta polityka już dawno się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wznowiona po dwu dniowej przerwie spowodowanej zakończeniem umowy z dn. 30.05. na następujących warunkach :

15-cy liczone od 01.07. czyli do 30.09.2019r. Czerwiec za "0" zł, multiroom 2 x cameleon i dekoder "po Cyfrze" za 0.

Comfort + za 27,50 zł przez całą umowę

8 x C+ za 25zł przez 6 m później wyłącznie lub negocjacje

3 x HBO z HBO GO 20 zł na całą umowę.

Eleven Sporty za 11,90 zł na calą umowę.

Dopełnienie do Extra za darmo do końca lipca później negocjacje.

Multimapack z + miesiąca do końca lipca za 0

Płatność od lipca 84,40zł. ( po zejściu Superpremnium za 139,99zł ) chyba nie jest źle  :wink:        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? To żadnego znaczenia nie ma. Ja jestem w NC+ od początku powstania i nie liczę na żadne z tego profity. Ta polityka już dawno się skończyła.

I tego właśnie nigdy nie zrozumiem dlaczego ktoś kto ma staż z 10 lat i zostawił u nich kilka tysięcy a z wysokimi pakietami i kilkanaście jest tak samo traktowany jak ktoś nowy z ulicy.... Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już były na pół roku przed końcem umowy.

Nie licz na coś ekstra, to są standardowe oferty z cennika NC+.

Na super ofertę nie liczę. Tak mi się wydawało, że konsul coś plecie. Umowę mam do końca roku. Chciałem w maju wymienić dekoder na 4k (wiadomo mistrzostwa) Niestety muszę zapłacić 99 PLN aktywacji. Chciałem się potargować, ale konsul stwierdził, że teraz nic się nie da zrobić. Powiedział, że od czerwca będą dla mnie odblokowane oferty na przedłużenie umowy i wtedy możliwe, że da się zejść z aktywacją do 0. A tu wychodzi na to, że dopiero w lipcu będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja przedłużyłem umowę wczoraj ze względu na 4K dekoder.

Umowę miałem do końca września.

Opłata 49 zł aktywacja i 15 zł do najmu.

Chce się oglądać to się płaci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na super ofertę nie liczę. Tak mi się wydawało, że konsul coś plecie. Umowę mam do końca roku. Chciałem w maju wymienić dekoder na 4k (wiadomo mistrzostwa) Niestety muszę zapłacić 99 PLN aktywacji. Chciałem się potargować, ale konsul stwierdził, że teraz nic się nie da zrobić. Powiedział, że od czerwca będą dla mnie odblokowane oferty na przedłużenie umowy i wtedy możliwe, że da się zejść z aktywacją do 0. A tu wychodzi na to, że dopiero w lipcu będzie taka możliwość.

Moja umowa wygasa 30 listopada i już mam dostępne oferty przedłużeniowe. Powiedziałbym raczej w promocyjnych cenach.Np.Extra+za 44,99,Extra+ z HBO za 64,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to póki co za mało, by przechodzić na ten nowy dekoder i doliczać sobie do rachunku 15zł extra. Szkoda, że im LM i LE odpada, bo te rozgrywki w 4K już były pokazywane.

Ale na początku tak zawsze było - przy dekoderach z nagrywarką też na początku żądali 15zł extra miesięcznie. 3D też miało być technologią przyszłości i utworzono nawet specjalny kanał. Skończyło się na niczym. Stąd też i z 4K się wstrzymuje.

 

A żeby tematu nie zaśmiecać...

Do mnie póki co dzwonią z ofertami typu Extra+ z Canal+(6) za 74,99zł na 24 miesiące. Stanowczo odrzucam. Czasu mam sporo, ale raczej będzie zjazd na sam Comfort+ za 22,50zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęli wydzwaniać też do mnie (umowa do końca listopada), niby z promocją urodzinową. Na pytanie co ciekawego przygotowali stwierdził, że chciał się dowiedzieć na czym mi zależy i wtedy będzie mógł mi coś przygotować. Kazałem mu oddzwonić jak będzie miał ofertę a nie zawraca mi głowę. Nic innego nie miał mi do przedstawienia. Kogo oni tam zatrudniają :/

 

Na ICA, Superpremium+ live za 109,99 na 24 miesiące, czyli ucinają mi kanały, wydłużają umowę i wołają więcej kasy. Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeszcze nie złożyłeś zapewne wypowiedzenia. Nie spodziewaj się w najbliższym czasie rewelacyjnych ofert. Tak na marginesie potem też nie będą one jakieś "super". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...