Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozumiem że chcą mi zabrać cameleony, ale nie rozumiem dlaczego nie ma dla mnie żadnych ofert nawet z nowymi kartami. Mimo wszystko mam na nich sposób, zadzwoniłem i zgłosiłem reklamację na brak ofert przedluzeniowych. Odpowiedź dostanę na piśmie. Myśle że uokik się tym chętnie zainteresuje i Wam również proponuję to samo. Jeszcze sami będą dzwonić z przeprosinami.

 

Daj znać o wyniku reklamacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z krakowskiego DUK i po mojej informacji, że chcę Comfort za 22,50 bezczelny typ powiedział, że mam odnieść sprzęt do APS....

To idź i tam dostaniesz bez problemu comfort za 22.50. Tam nawet nie trzeba o to pytać bo to jest normalna propozycja po wygaszeniu sygnalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa będzie się kończyć 30 listopada 2020 roku.


Ja rozumiem że chcą mi zabrać cameleony, ale nie rozumiem dlaczego nie ma dla mnie żadnych ofert nawet z nowymi kartami. Mimo wszystko mam na nich sposób, zadzwoniłem i zgłosiłem reklamację na brak ofert przedluzeniowych. Odpowiedź dostanę na piśmie. Myśle że uokik się tym chętnie zainteresuje i Wam również proponuję to samo. Jeszcze sami będą dzwonić z przeprosinami.

Nie ma żadnych ofert, czy nie ma korzystniejszych ofert, bo to jest różnica. Według mnie UOKiK niewiele pomoże. Pisałem do nich w mojej sprawie dot. T-mobile, olali mnie dokumentnie, w sprawie oczywistej (brak możliwości przeniesienia numeru po złożeniu wypowiedzenia), w której tak samo robią wszyscy operatorzy, poprosili o przesłanie pełnej dokumentacji i sprawy nie podjęli.

Edytowane przez Inspektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przejść z umową na czas nieokreślony z dwoma kartami Cameleon, jak nie ma żadnych ofert na przedłużenie umowy. ;)

 

...ja tak zrobiłem i za Extra+ 8C+, multiroom z dwa cameleonami i PACE płacę teraz 88,99. Dzwoniłem do nich dwa dni temu czy mają jakąś ofertę dla mnie to jakaś miła Pani zrobiła adnotację, żeby w ciągu dwóch dni "ktoś" łaskawie się ze mną skontaktował. Póki co cisza. Chyba znowu wyślę wypowiedzenie - może ktoś w końcu będzie chciał ze mną gadać.

Edytowane przez davids80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenia nie składałem.. Wczoraj z krakowskiego numeru następująca propozycja:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m
Eleven Sports za 7,95 zł 24m
Multiroom i najem sprzętu - 0 zł. (mam dwie niezależne karty, tunery to Pace i Sagemcom).

Czyli łącznie 107,97 przez całą umowę, a że mam to nc+ z kumplem na spółę to za niecałe 54 zł/mies chyba się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa będzie się kończyć 30 listopada 2020 roku.

Nie ma żadnych ofert, czy nie ma korzystniejszych ofert, bo to jest różnica. Według mnie UOKiK niewiele pomoże. Pisałem do nich w mojej sprawie dot. T-mobile, olali mnie dokumentnie, w sprawie oczywistej (brak możliwości przeniesienia numeru po złożeniu wypowiedzenia), w której tak samo robią wszyscy operatorzy, poprosili o przesłanie pełnej dokumentacji i sprawy nie podjęli.

 

Nie ma żadnych ofert. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział II. Zasady korzystania z usług na Sprzęcie własnym Abonenta
1. Dostawca usług, w przypadku udostępnienia usług, do których odbioru może być wykorzystana Karta
dekodująca niesparowana ze Sprzętem własnym Abonenta, udostępnia Abonentowi Kartę dekodującą
w ofertach skierowanych do Abonentów ze Sprzętem własnym Abonenta. Karta działa prawidłowo
wyłącznie w Sprzęcie, którego aktualna lista dostępna jest u Autoryzowanych Przedstawicieli, w Biurze
Obsługi Klienta. Abonent zobowiązuje się używać Karty dekodującej w sposób określony w Umowie,
Regulaminie, Cenniku, niniejszych Szczegółowych Warunkach, odrębnych Szczegółowych Warunkach,
Warunkach Promocji oraz odpowiadający właściwościom Karty dekodującej i jej przeznaczeniu. Do Karty
dekodującej stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu dotyczące Sprzętu, nie stosuje się
natomiast postanowień dotyczących Czynszu Najmu.
2. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe funkcjonowanie Sprzętu własne37
go Abonenta. Dostawca usług nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości odbioru lub wadliwy
odbiór przez Abonenta usług z przyczyn wynikających z właściwości użytkowanego przez Abonenta
Sprzętu własnego.
3. Dostawca usług nie jest zobowiązany do wymiany lub naprawy Sprzętu własnego Abonenta.
4. W trakcie trwania Umowy Abonent, który nie ma wymagalnych długów wynikających z Umowy, może
żądać raz na 12 miesięcy obowiązywania Umowy zmiany zasad świadczenia usług przez Dostawcę usług
w zakresie Sprzętu własnego Abonenta, o ile będzie to przewidziane w ofercie Dostawcy usług.
5. Żądanie zmiany zasad świadczenia usług, o którym mowa w ust. 4 niniejszego Rozdziału, może polegać na:
1) udostępnieniu Abonentowi używającemu wyłącznie Karty dekodującej Sprzętu. Sprzęt będzie oddany
Abonentowi w najem bądź w innej formie prawnej, na zasadach określonych w Umowie, Szczegółowych
Warunkach, Warunkach Promocji;
2) umożliwieniu Abonentowi, używającemu Sprzęt na zasadach określonych w Umowie, używania
Sprzętu własnego Abonenta przy użyciu Karty dekodującej, na zasadach określonych w niniejszych
Szczegółowych Warunkach, odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji, pod warunkiem
wcześniejszego zwrotu Sprzętu Dostawcy usług.
6. W wypadku opisanym w ust. 5 pkt 1 powyżej Abonent zobowiązany jest do odbioru Sprzętu od Autoryzowanego
Przedstawiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już się zaczęły "przepychanki przedłużeniowe "  z nc+ (wypowiedzenie już mają w systemie) to mam pytanie czy moja propozycja Extra+ , C+ (6) za 69,99zł + wymiana na dekoder 4 k ( aktywacja 0zł) ale miesięcznie + 15zł ...czyli łącznie 84,99zł ...czy to przejdzie ?  :>

mi właśnie taką ofertę sami oferowali zatem jak przyciśniesz to dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że już się zaczęły "przepychanki przedłużeniowe " z nc+ (wypowiedzenie już mają w systemie) to mam pytanie czy moja propozycja Extra+ , C+ (6) za 69,99zł + wymiana na dekoder 4 k ( aktywacja 0zł) ale miesięcznie + 15zł ...czyli łącznie 84,99zł ...czy to przejdzie ? :>

Przejdzie bez łaski i w tej cenie to 8x canal a nie 6. Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod nr.122947879 taki kolejny sms wypowiedzenie wysłane dzwonić czy czekać aż sami zadzwonią umowa do końca września

Dzis zadzwonilem standard oferty :

 

Extra + 8C+ za 79,99 zl lub Extra + 6C+ za 69,99zl , HBO 5m-sc gratis na cala umowe obecnie niema szans , mila pani odpowiedziala ze w lipcu moge liczyc na zejscie ew. do Comfort+ obecnie bylaby to cena 39,99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuacje. Też chciałbym wymienić Pejsa. Ale w opcjach wymiany deka mam tylko 4k. Tak jakby powoli wygaszali deki bez 4k

 

Mi się udało ale w listopadzie wymieniłem Pace na WIFI Premium za 0zł aktywacja i 0zł opłata miesięczna. Różnicę widzę stare Pace to już dramat był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

aktualnie posiadam (umowa do 30.06): 

Superpremium 109.99 zl + HBo GO 5 zł + Seriale+ 8 zl + 2x multiroom po 10 zl = 142 zl

Zdaje sobie sprawa, że dotychczasowa oferta jest nieciekawa.

 

Propozycje jakie otrzymuje codziennie: 

Superpremium 99 zl + HBo GO 5 zł + Seriale+ 8 zl + 2x multiroom po 10 zl = 132 zl

extra+ Canal+ 89 zl + HBO + GO 20 + Seriale+ 8 zl + 2x MR po 10 = 137

 

do tego chciałem wymienić trudno na dek. 4k - aktywacja 49 zl + 15 zl/mc

 

Uważam, ze te oferty są bardzo kiepskie. Konsultanci uparcie twierdzą, ze nie mam szans na nic lepszego. 

Edytowane przez LaRRyxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa ko końca Lipca 2018r teraz Extra 8C+ 3XHBO Plus Dekoder Wifi Premium Box za 79,99zł.

 

Nie będę chyba wypowiadał umowy tylko przejdę na czas nieokreślony to samo za 88zł bo widzę że normalnie na przedłużenie tego już nie dostanę, na tą chwilę nie chcę jeszcze do CP zobaczyć chcę jak będzie wyglądać ligi mistrzów u nich i kolejne prawa po koalicji z Eleven.

 

Czy ktoś dostał albo jest szansa na taki pakiet

 

Extra 6C+ 3XHbo plus Eleven za 79-82zł ???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...