Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam umowę z dwoma cameleonami do końca lipca i mam założoną blokadę na koncie do przedłużenia umowy.

Po za tym dostałem informację, że przy przejściu na czas nie określony po miesiącu od końca umowy wyłączą mi drugą kartę i że nie ma możliwości pozostania przy dwóch nie zależnych kartach na czasie nie określonym.

Więc nie wiem jak to jest, że inni mają dwie karty i dla nich są możliwości przedłużenia ?

Wywalają tylko wybranym cameleony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, to jakie jest wasze porównanie pakietu Comfort do Extra? Według mnie pakiet Comfort jest dużo bardziej opłacalny. Eurosports 2 i Eleven Sports 4 wraz z kilkoma innymi kanałami nie są chyba warte, żeby płacić za nie dodatkowo 15-30 złotych miesięcznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem do jakiej listy mnie przypisali. Dzwonię na infolinię albo do DUK i słyszę że nie mogą mi przedstawić żadnej oferty ponieważ mam stary multiroom i blokadę z tego względu na koncie. Dostaje informacje że będzie się że mną kontaktował odpowiedni dział. Kiedy dzwonią słyszę, że tylko wymiana. Więc jak to jest, wybierają sobie kogo uwala ? Ja im na pewno tego nie odpuszczę i zgłoszę to do UOKiK, bo to jest dzielenie klientów na lepszych i gorszych. Jak im przywala znowu karę to się może ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, to jakie jest wasze porównanie pakietu Comfort do Extra? Według mnie pakiet Comfort jest dużo bardziej opłacalny. Eurosports 2 i Eleven Sports 4 wraz z kilkoma innymi kanałami nie są chyba warte, żeby płacić za nie dodatkowo 15-30 złotych miesięcznie więcej.

 

Można do Comfort'u dokupić sobie ES2 za 5zł. Nic innego z  Extra nie jest dla mnie warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny telefon dzisiaj bez wypowiedzenia. Mam Extra 8C+ 3XHBO Najem WiFi Premium za 79zl. 3 oferty to samo bez HBO za 79zl. To samo z HBO i HBO go za 99zl albo Extra z 6c+ HBO x 3 plus Eleven za 92zl. Ja mówię że w prognozie mam to co teraz za 88 konsul to nic taniej niech pan przejdzie na nieokreślony. Tutaj mam pytanie po ile mogę dostać. Comfort z 8C+ 3 HBO plus Eleven lub ewentualnie bez Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem do jakiej listy mnie przypisali. Dzwonię na infolinię albo do DUK i słyszę że nie mogą mi przedstawić żadnej oferty ponieważ mam stary multiroom i blokadę z tego względu na koncie. Dostaje informacje że będzie się że mną kontaktował odpowiedni dział. Kiedy dzwonią słyszę, że tylko wymiana. Więc jak to jest, wybierają sobie kogo uwala ? Ja im na pewno tego nie odpuszczę i zgłoszę to do UOKiK, bo to jest dzielenie klientów na lepszych i gorszych. Jak im przywala znowu karę to się może ogarną.

 

To dziwne... Ja już ponad pół roku "jadę" na nieokreślonym z dwoma Camelami a w ICA ciągle mam opcję przedłużenia umowy. Co prawda przestali dzwonić z propozycjami przedłużenia, ale nic więcej "niespodziewanego" się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie, to jakie jest wasze porównanie pakietu Comfort do Extra? Według mnie pakiet Comfort jest dużo bardziej opłacalny. Eurosports 2 i Eleven Sports 4 wraz z kilkoma innymi kanałami nie są chyba warte, żeby płacić za nie dodatkowo 15-30 złotych miesięcznie więcej.

To już każdy musi indywidualnie rozstrzygnąć.Również jestem zdania, że Comfort jest najbardziej optymalnym pakietem.Ale ponieważ mam go w dobrej cenie (19,99) oraz udało mi się włączyć dopełnienie za dyszkę i kolejny rok cześć kosztów refunduje mi Eurobank to pomyślałem czemu nie ;) W Polsacie za trzy dychy niewiele mym dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zrobię tak samo, przejdę na nie określony w między czasie napisze skargę do rzecznika praw konsumenta i UOKiK, nadrobię im siary i spokojnie poczekam co się wydarzy. Jak mi wyłącza na nie określonym drugą kartę to tylko dadzą mi kolejny powód do skargi. Jak chcą się przepychac to nie ma problemu, ja mam nawet dużo chęci na taką zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem do jakiej listy mnie przypisali. Dzwonię na infolinię albo do DUK i słyszę że nie mogą mi przedstawić żadnej oferty ponieważ mam stary multiroom i blokadę z tego względu na koncie. Dostaje informacje że będzie się że mną kontaktował odpowiedni dział. Kiedy dzwonią słyszę, że tylko wymiana. Więc jak to jest, wybierają sobie kogo uwala ? Ja im na pewno tego nie odpuszczę i zgłoszę to do UOKiK, bo to jest dzielenie klientów na lepszych i gorszych. Jak im przywala znowu karę to się może ogarną.

 

Ten magiczny dział nie oddzwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzy rozmowy dwa razy propozycja to samo co miałem do tej pory czyli extra, 8C+, HBO za 79,99 PLN i to na siedem miesięcy przed końcem umowy. Wszystko zależy od tego na jakiego konsula trafimy. Jak czytam forum to wychodzi na to, że ja miałem wyjątkowe szczęście. Wydaje mi się, że z comfortem taniej tego nie wyrwiesz to już lepiej brać extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z przyjemnością wezmę to co Tobie proponowali za taką samą cenę bo to mam teraz. ale nie chcą dać tylko podwyżki. A Comfort dzwonili przed chwilą z 8C+ plus 3X HBO w jakimś łamańcu na 24 miesiące średnia 72,50zł. Więc daj numer do tego konsula zadzwonię i wezmę twoja propozycję :) he he. Chyba muszę jednak podjechać do APS i złożyć wypowiedzenie inaczej chyba taniej się nie da ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem pod nr 22 334 60 02 bo byłem zainteresowany wymianą dekodera, a tam już mnie przełączali do działu z propozycjami przedłużeń umowy. Na trzy rozmowy to tylko jeden konsul nie chciał mi dać HBO za 0 na całą umowę.

Edytowane przez pepe40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...