Jump to content

plockier

Users
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-14 Kiepska

About plockier

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. plockier

  Netia

  Też mam takie wrażenie że jeżeli już piszemy o Netii to tylko w czasie przyszłym ponieważ w czasie teraźniejszym nic się nie dzieje. Żadnych nowości, żadnych zmian. Można powiedzieć że totalna stagnacja. Mam wrażenie że multimedia ktora jest na skraju bankructwa i chcąc się uratować sprzedając się konkurencji ma więcej nowości niż nasza kochana netia.
 2. plockier

  Netia

  Co tam nowego w Netii, kiedy wreszcie giganagrywarka będzie obsługiwać wszystkie kanały? Wszystko zatrzymało się na momencie dodania tej funkcji. Kiedy jakieś nowe kanały, funkcje etc. Macie jakieś nowe wiadomości, czy ta telewizja już umarła całkowicie?
 3. plockier

  Netia

  Cała Netia, oni w ogóle nic nie wiedzą, ale rachunki wiedzą kiedy i gdzie wysłać. Powinni zaprzestać pobierania opłat za to że jesteśmy ich beta testerami. Najgorsze jest to ze ta sytuacja trwa już od bardzo dawna i nie widać efektów.
 4. plockier

  Netia

  Nic nie będę zgłaszał, ja chcę usiąść i obejrzeć w spokoju to co mnie interesuje, a nie co kilka dni być ich beta testerem i siedzieć na telefonie i zgłaszać czy opisywać usterki. Dwa dni temu wszystkie nagrania w giganagrywarce zacinały wieczorami a dzisiaj połowa nie działa i tak wkoło coś nie tak z tą telewizją. Czy ja podpisałem umowę na pełno wartościowy produkt czy zostałem jakimś [beep]onym beta testerem. Nigdy więcej netii - najgorsza telewizja w Polsce.
 5. plockier

  Netia

  Dzisiaj kolejna wspaniała niespodzianka od Netii. Ustawiłem sobie nagrywanie elclasico w giganagrywarce i jaka miła niespodzianka po powrocie do domu, nagrała się dokładnie 1 min. po czym nagranie się urywa. Naprawdę jadę już na oparach nerwowych z tą telewizją, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czekam tylko do końca umowy żeby wreszcie pozbyć się tego dziadostwa
 6. plockier

  Netia

  No tragedia jest ostatnio z tą telewizją. Wiecznie jakieś problemy
 7. plockier

  Netia

  Czy u Was również od kilku ostatnich dni występują zacięcia obrazu w nagraniach z giganagrywarki?
 8. plockier

  Netia

  Masz rację, konkurencja to idioci, nc+ to również wariaci że pakuja się w technologię 4k. Cały świat idzie już w kierunku 4k, a netia jest dopiero na etapie poprawiania HD, które jest już od lat na rynku. Dla mnie jest to idealny opis sytuacji w jakiej netia się znajduje. Kilka długości za konkurencją, inni myślą i wdrażają 4k netia dopiero dopracowuje to co u innych jest już od lat. Uwierz mi że tak szybko jak pojawi się 4k u kolejnych operatorów tak szybko pojawią się nowe kanały w 4k. Większość materiałów jest juz kręcone w tym standardzie, więc to kwestia czasu. W netii od lat słyszę to samo, a nie zmienia się nic. Sam piszesz już od ponad roku co to niebawem nie będzie i jaka to jakość nie będzie. A co się od tego czasu zmieniło? NIC!
 9. plockier

  Netia

  Kolejna kablówka z 4k a w Netii dalej to samo, czyli nic... Tylko ciągle tłumaczenia juz niebawem lepsza jakość nowy sprzęt itd. Cały czas pracują tylko efektów brak.
 10. A ja napiszę tak, ważne jest jak ty urosłeś, ale ważniejsze jest jak urosła Twoja konkurencja
 11. plockier

  Netia

  Co wprowadza ta aktualizacja?
 12. plockier

  Netia

  Jeżeli słyszę że takich przypadków jest więcej to dla mnie znaczy nic innego jak celowość takiego działania. Rozumiem pojedyncze przypadki i firma bierze to na klatę, ale jeśli jest tak jak piszesz że takich sytuacji jest dużo i może to zachwiać ich wynikiem finansowym to myślę że to sprawa dla odpowiednich instytucji i nie ma się co dziwić ich niskiej ocenie wśród użytkowników. Wygląda to mega słabo.
 13. plockier

  Netia

  No nie przesadzajmy, jedna umowa poniżej kosztów nie rozłoży takiej firmy jak Netia na kolana. Ja to widzę tak: klient wprowadzony w błąd dostaje umowę zgodnie z ustaleniami, a konsekwencję wyciągamy od pracownika, który taką umowę przedstawił. Na tym przypadku ewidentnie widać nastawienie firmy do klienta i jej pro klienckie postawy. Bardzo zły PR poszedł w internet kosztem kilkunastu złotych, myślę że nawet jakby mieli temu klientowi świadczyć przez dwa lata darmowe usługi to powinni tak zrobić, dla tak dużej firmy to strata której nawet nie zauważy w budżecie.
 14. plockier

  Netia

  Jak tak czytam o tv netii to od kilku lat widzę to samo, że coś robią, naprawiaja, poprawiają ale efekt jest taki że od dłuższego czasu nic wyjątkowego się nie dzieje, jakość ta sama, a ludzie jak narzekali tak narzekają. Żaden klient nie będzie czekał miesiącami czy latami żeby dostawca usług naprawił czy rozbudowal sieć. Prawda jest taka że na tą chwilę tv netii nie jest dobrym wyborem.
 15. plockier

  Netia

  Internet po światłowodzie polecam, TV niestety nie. Słaba jakość obrazu i duże opóźnienie.
×