Jump to content

plockier

Users
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-11 Kiepska

About plockier

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

526 profile views
 1. Czy u Was też nie działa dzisiaj giganagrywarka?
 2. Ja słyszałem i to od kilku miesięcy/lat. Niestety nic się nie dzieje, ciągłe gadanie i nic więcej... technologia ta sama, dekodery te same, giganagrywarka nie posiada nowych kanałów. Jakoś obrazu również ta sama - tragiczna, przy większych imprezach pikseloza jak na streamie. Wszystko stoi w miejscu od lat. Liczyłem że przy przejęciu przez polsat coś się zadzieje na plus, ale niestety nic się nie zmieniło. Na minus blokada nagrywania F1 na giganagrywarce co wcześniej było możliwe. Ogólnie nie polecam tego operatora jeśli chodzi o TV
 3. Nie wiecie czemu dzisiejszego wyścigu F1 nie da się nagrać w giganagrywarce? Wcześniejsze transmisje zlecalem bez problemu. Dopiero od tego tygodnia jest to niemożliwe
 4. Od tej Netii to nie ma już kompletnie co wymagać, oni są tak nie rozgarnięci że nawet zamiast odkodowanej gali ekstraklasy na Canal +Sport nadają na kanale 501 Canal + gdzie leci teraz film. Jak można ich poważnie traktować, jak nawet to muszą spartaczyć. Ja rozumiem że można się pomylić, ale gdzie ich ekipa techniczna? Śpią? A nie przepraszam oni maja abonentów głęboko w du.. e
 5. Też mam takie wrażenie że jeżeli już piszemy o Netii to tylko w czasie przyszłym ponieważ w czasie teraźniejszym nic się nie dzieje. Żadnych nowości, żadnych zmian. Można powiedzieć że totalna stagnacja. Mam wrażenie że multimedia ktora jest na skraju bankructwa i chcąc się uratować sprzedając się konkurencji ma więcej nowości niż nasza kochana netia.
 6. Co tam nowego w Netii, kiedy wreszcie giganagrywarka będzie obsługiwać wszystkie kanały? Wszystko zatrzymało się na momencie dodania tej funkcji. Kiedy jakieś nowe kanały, funkcje etc. Macie jakieś nowe wiadomości, czy ta telewizja już umarła całkowicie?
 7. Cała Netia, oni w ogóle nic nie wiedzą, ale rachunki wiedzą kiedy i gdzie wysłać. Powinni zaprzestać pobierania opłat za to że jesteśmy ich beta testerami. Najgorsze jest to ze ta sytuacja trwa już od bardzo dawna i nie widać efektów.
 8. Nic nie będę zgłaszał, ja chcę usiąść i obejrzeć w spokoju to co mnie interesuje, a nie co kilka dni być ich beta testerem i siedzieć na telefonie i zgłaszać czy opisywać usterki. Dwa dni temu wszystkie nagrania w giganagrywarce zacinały wieczorami a dzisiaj połowa nie działa i tak wkoło coś nie tak z tą telewizją. Czy ja podpisałem umowę na pełno wartościowy produkt czy zostałem jakimś [beep]onym beta testerem. Nigdy więcej netii - najgorsza telewizja w Polsce.
 9. Dzisiaj kolejna wspaniała niespodzianka od Netii. Ustawiłem sobie nagrywanie elclasico w giganagrywarce i jaka miła niespodzianka po powrocie do domu, nagrała się dokładnie 1 min. po czym nagranie się urywa. Naprawdę jadę już na oparach nerwowych z tą telewizją, z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czekam tylko do końca umowy żeby wreszcie pozbyć się tego dziadostwa
 10. No tragedia jest ostatnio z tą telewizją. Wiecznie jakieś problemy
 11. Czy u Was również od kilku ostatnich dni występują zacięcia obrazu w nagraniach z giganagrywarki?
 12. Masz rację, konkurencja to idioci, nc+ to również wariaci że pakuja się w technologię 4k. Cały świat idzie już w kierunku 4k, a netia jest dopiero na etapie poprawiania HD, które jest już od lat na rynku. Dla mnie jest to idealny opis sytuacji w jakiej netia się znajduje. Kilka długości za konkurencją, inni myślą i wdrażają 4k netia dopiero dopracowuje to co u innych jest już od lat. Uwierz mi że tak szybko jak pojawi się 4k u kolejnych operatorów tak szybko pojawią się nowe kanały w 4k. Większość materiałów jest juz kręcone w tym standardzie, więc to kwestia czasu. W netii od lat słyszę to samo, a nie zmienia się nic. Sam piszesz już od ponad roku co to niebawem nie będzie i jaka to jakość nie będzie. A co się od tego czasu zmieniło? NIC!
 13. Kolejna kablówka z 4k a w Netii dalej to samo, czyli nic... Tylko ciągle tłumaczenia juz niebawem lepsza jakość nowy sprzęt itd. Cały czas pracują tylko efektów brak.
×
×
 • Create New...