Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!przedłużyłem umowę na 15mcy extra 8c+ eleveny za 100,45zł!z tym że eleveny 7,95zl na 12mcy a potem 15 zł!chyba że zadzwonię po 12mcach w sprawie elevenów tylko w sumie nie wiem czy żeby wyłączyć czy pozostać przy cenie 7,95zl!na koniec konsultat dał mi w prezencie filmboxy!prezent jest za darmo a patrzę w umowę a tam 5zl!czy będzie możliwość wyłączenia przez ica czy będę musiał zrezygnować gdyż ewidentnie zostałem wprowadzony w błąd przez konsultanta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złóż reklamacje niech odsłuchają rozmowe mają ją nagraną , ja tak kiedyś miałem z HBO . Mi dala paczke filmox ale właśnie za 5 pln. troche żałuje że to gó... brałem bo to nawet za darmo nie jest nic warte ale mam w multi po 2,5 to jeszcze to przełknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!złożyłem reklamacje!i tu pytanie!na rezygnację z oferty mam 14 dni!odpowiedz od nc+ że mają 30 dni na rozpatrzenie reklamacji!co jeśli wyjaśnią moją sprawę w ciągu 15 dni lub dłużej?czy mam wtedy prawo do rezygnacji z nowej umowy i możliwość dalszej negocjacji?pozdrawiam!

A zapomniałem!i o co chodzi z tym że eleveny 7,95zl na 12mcy przy umowie 15mcy a potem mam do nich zadzwonić!czy zaproponują to samo czy chodzi o rezygnacje z tych kanałów?mój błąd bo nie dopytałem!może ktoś miał taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!umowa do końca sierpnia!extra 8c+ eleveny 100,89zl wypowiedzenie na razie nie wysłane!jeden telefon mc temu!propozycje-to samo co mam teraz na 24mce!na moje pytanie,że nie wiadomo co z ekstraklasa i angielską propozycja na rok superpremium i eleveny za 129zl!dziwi mnie brak telefonów z ich strony!czy jeśli wyślę wypowiedzenie umowy mogę się spodziewać lepszych propozycji?pozdrawiam!powodzenia w negocjacjach!

Ja mam umowę do końca lipca. Jestem na wypowiedzeniu i żadnych telefonów z ich strony. Ciężko ich wyczuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym że eleveny 7,95zl na 12mcy przy umowie 15mcy a potem mam do nich zadzwonić!czy zaproponują to samo czy chodzi o rezygnacje z tych kanałów?mój błąd bo nie dopytałem!może ktoś miał taką sytuację?

Po 12 miesiącach wyłączą Ci Eleven. Możesz wykupić ten pakiet na kolejne trzy miesiące dzwoniąc do nich lub zamawiając przez internetowe konto abonenta. Na ten moment, zamawiając ten pakiet, w 13.,14. i 15. miesiącu umowy cena Eleven wychodzi 15,9 pln. Czasami zdarzają się promocje za 11,90 ale nie na tak krótkie okresy. Najlepiej zatem dzwonić i negocjować ten pakiet na ostatnie 3 miesiące umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć, umowa do końca września, w ostatnich 2 tygodniach 2 czy 3 telefony z opcją przedłużenia. Obecnie mam Superpremium 6xC+, UltraBox+/PVR PACE 0 zł – wszystko za 94,99 zł. Jestem ich klientem od 8 czy 9 lat.

Nie ma dla mnie opcji przedłużenia za tę samą kwotę. Mogę dołożyć dwa brakujące C+ lub HBO GO za 5 zł. Obu za tę kwotę nie dostanę. Ewentualnie dołożyć History czy pakiet Filmboxa (niespecjalnie mnie to nęci). Umowa tylko na 24 miesięcy, krótszych mi nie dadzą.

Czy jest szansa na przedłużenie umowy na obecnych warunkach (94,99 zł) bez wysyłania wypowiedzenia?

Ewentualnie otrzymania brakujących C+ oraz HBO GO za 5 zł łącznie (do kwoty 99,99 zł)?

I czy rzeczywiście powinienem, jak twierdzi konsultantka, przedłużyć umowę już teraz, bo potem będą oferty tylko gorsze?

Co radzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 12 miesiącach wyłączą Ci Eleven. Możesz wykupić ten pakiet na kolejne trzy miesiące dzwoniąc do nich lub zamawiając przez internetowe konto abonenta. Na ten moment, zamawiając ten pakiet, w 13.,14. i 15. miesiącu umowy cena Eleven wychodzi 15,9 pln. Czasami zdarzają się promocje za 11,90 ale nie na tak krótkie okresy. Najlepiej zatem dzwonić i negocjować ten pakiet na ostatnie 3 miesiące umowy.

 

Nic nie wyłączą sami. Po 12 miesiącach eleveny przechodzą na stawkę regulaminową a jak chcesz dalej je mieć w promocji to musisz zadzwonić w 12 miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Umowę mam do 30 listopada 2018

Obecnie mam:
- Vip+ - 139,99 PLN

- Eleven - 7,95 PLN

- HBO Go - 0 PLN

- Multiroom x4 - 40 PLN

- Wifi Box - 5 PLN

- Vod + Prapremiery - 0 PLN

 

Łącznie wychodzi 192.92 PLN

 

w Boku z Krakowa proponują to samo na 12mc

 

Pytanie  czy można coś jeszcze ugrać?

Edytowane przez ziom309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Umowa przedłużona 10 dni przed końcem.   24 miesiące. Comfort+ 24,50 przez 24 miesiące, Canal+ 8 - 6 miesięcy 25 złotych, 18 miesięcy 40 złotych, 2 razy MR 20 złotych miesięcznie. Średnia za cały okres wynosi niecałe 79 złotych. Wcześniej miałem to samo, za wyjątkiem Canal+ - było mniej, bo  6. Płaciłem 79,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś, że umowę masz do końca lipca, a więc czasu jeszcze trochę zostało. Także nie panikuj.

 

A jak ty wyczytałeś w tym poście panikę? Szklana kula? Po prostu opisałem mój przykład. Teraz nawet jak zadzwonią to jest już za późno.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwaniają już od początku miesiąca. Niekiedy i po dwa razy dziennie. Umowa do końca listopada.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się 4k do superpremium wyrwać za 0zl miesięcznie? Bo ciągle odrzucam takie oferty 15zł Kraków jakiś nie chcę się uciąć więc mam się poddac?

 

Da się. Umowę mam do końca lipca, pakiet Extra+ z 6xC+ za 69,99zł, wypowiedzenie złożę w poniedziałek. Z ciekawości zadzwoniłem na numer 223104545 i powiedziałem wprost, że interesuje mnie pakiet z dekoderem 4K za 0zł miesięcznie. Pan mi zaproponował Superpremium za 129,99zł (jak dla nowych) i dekoder z aktywacją w promocji za 49zł (normalna cena 350zł - to dobry żart :) ) Powiedział, że wtedy haraczu 15zł  za dekoder nie ma. Zejść do 99zł nie chciał (nie mógł), ale zobaczymy co będzie po wypowiedzeniu. Przetrzymam ich do końca, uda się to git, nie uda się zawsze mogę pozostać z tym co mam na umowie na czas nieokreślony za 69,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem na e-maila ofertę z tym co mam obecnie za te same pieniądze, czyli:

79,99 zł

Extra, 8xC+, 3HBO, dekoder pace 500gb - na 2 lata od 1 sierpnia

 

(obecna umowa do końca lipca, nie składałem wypowiedzenia, nie dzwoniłem do nich,

przez 3 miesiące zadzwonili do mnie może ze 3 razy z bardzo kiepskimi ofertami,

wczoraj zanim pani zaczęła robić wywiad powiedziałem, że chcę to co mam, za tyle co płacę i poszło.

Pani powiedziała, ze pojawiła sie dla mnie oferta HBO za 0zł na 24mce)


Przy przedłużaniu umowy mam możliwość wymiany Pace PVR500 obecnie za 0zł (trochę szwankuje) na wifi premium box,

ale z opłatą 5 zł/mc.

 

Wymieniał ktoś z koleżanek/kolegów, warto?

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE i MULTIROOM STANDARD oraz NAJEM PVR.

Umowa do końca lipca. Płacę 69,99.

Propozycja z dzisiaj to samo za tą samą cenę plus HBO na 2 miesiące w gratisie.

Jak myślicie, walczyć jeszcze o coś, czy nic już nie ugram?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+, 8 x C+, HBO + Seriale+ MR (PVR+mydelniczka) = 99,99.

Po telefonie od konsula z którym dogadałem się na w/w pakiet w tym roku znowu zadzwonił Extra+, 8 x C+, HBO + MR = 89 jakbym chciał zostawić seriale+ to 98zl.

 

Myślę czy coś jeszcze dałoby się tu ugrać dodatkowo jakieś 11 czy HBOgo w cenie. olewam chyba te seriale+ bo mam dostęp do Netflixa.

Dodatkowo mój PVR500GB zaczyna szwankować i zastanawiam się czy jest jakaś szansa żeby przejść na jakiś inny dekoder (lepszy) karty CONAX jeszcze po N.

Edytowane przez vincents
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem bo już mi się nie chciało dalej boksować, a na forum nie natknąłem się na informację, że coś o wiele lepszego można otrzymać. Reasumując wziąłem to co do tej pory + HBO do listopada za free.

multiroom cameleony

extra + 6xc+

pace + sagemcom

nc+go 100 godzin

HBO za free do listopada

umowa na 24 miesiące

calosc za 69,99 miesiecznie

Edytowane przez stamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...