Jump to content

arzak

Users
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About arzak

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po co od razu odstępować? Jeśli satysfakcjonuje Cię to co było ustalone telefonicznie, wystarczy zareklamować jako niezgodność usługi z umową. Jeśli zapis rozmowy potwierdzi ustalenia, to powinieneś dostać to co chciałeś. Odstąpienie od umowy to jednak kłopot, trzeba znowu przystąpić do targowania, nie widomo z bieżącym okresem (oddawać sprzęt, czy nie), więc jeśli celem nie jest zakończenie współpracy z NC+, to chyba lepiej reklamować. Kilkakrotnie reklamowałem i zawsze z pozytywnym efektem. Ale pewnie jest tak jak pisze Luks95 - więc może lepiej zadzwonić do D
 2. Nie bądź bezczelny, to, że tak sobie liczysz nie znaczy, że tak jest. Pakiet podstawowy comfort 22.50. Jeśli za podstawowy + c+ będzie cena 42,50, to należy uznać, ze c+ kosztuje 20 .
 3. Spytam następnym razem czy daliby Comfort z C+10 za 42,50, wtedy będzie bardziej wiarygodne?
 4. Nie, to prosta kalkulacja, propozycja dotyczyła comfort+ z c+10 za 47,50, powiedziałem, że nie potrzebuję C+ i mogę płacić nadal 22,5 za comfort i na to sie zgodzili. Wcześniej proponowali goły comfort za 27,50. Liczyć pewnie umiesz, więc wychodzi 20 za c+10. Tak, to cena hipotetyczna, bo nie wiadomo, czy daliby comfort+c+10 za 42,50, ale można założyć, że tak.
 5. Potwierdzam, 22,50 dla przedłużających, którzy tyle płacą obecnie i to po "rozmowie z przełożonym", bo normalnie 27,50zł cena wywoławcza, że się tak wyrażę. (proponują też do tego c+10 za 20zł ).
 6. 2 miesiące temu przedłużyłem extra , 8c+(bez sport3i4), HBO też za 0 i dobrałem dek. 4K z dyskiem za 84,99zł (dodatkowo dali jakieś Paramount, Foxm i NatGeo VOD-y, ale nie oglądałem tego jeszcze, oprócz jakiegoś filmu 4k w natGeo w celu sprawdzenia jakości 4k). Z dekodera jestem zadowolony, pomimo tego że nie mam c+4k. Jest szybszy, więcej opcji, nagrywanie wielu kanałów, brak jedynie przycisku do wejścia w "Moje nagrania", więc za 5zł polecam.
 7. To już raczej kwestia prawna, jeśli maja dowód na odbiór dwóch dekoderów w postaci podpisu pod dokumentem, to w sądzie trudno będzie go podważyć. Pozostaje to co pewnie Kolega sam wie: - szukać przedstawiciela i z nim wyjaśniać, - kupić samodzielnie dekoder i minimalizować straty, - albo droga sądowa, ale trzeba by tu udowodnić, że się dekodera nie odebrało. Chyba, że nie mają wspomnianego dokumentu, wtedy sprawa wygrana. No i nie ma się co na operatora obrażać, z jego punktu widzenia sytuacja wygląda niestety niekorzystnie dla Kolegi.
 8. Dzięki, za szybką odpowiedź. Przy konfiguracji dekodera jest wybór typu konwertera. Znacie jakieś polecane modele, żeby były przyzwoite jakościowo i znajdowały na tej liście do wyboru? (jest jakiś OPTICUM 2SCR+2LEGACY model z linka wyżej) Chyba wystarczy opticum 1SCR/unicable + 2 legacy. Przesyła sygnał na 4-ech częstotliwościach z wyjścia SCR, więc przy podłączeniu jednego dekodera 4k więcej i tak nie potrzeba (a cena niższa: 106zł ) Można podłączyć drugi dek. bez obsługi unicable do pozostałych dwóch wyjść.
 9. Jak podłączamy konwerter z wyjściem unicable do dekodera 4k? Ten z linka wyżej ma 2 wyjścia uniwersal i jedno SCR-unicable, czyli podłączamy unicable do dowolnego wejścia w dekoderze, a do drugiego uniwersal? Czy może wystarczy tylko jeden kabel z wyjścia SCR-unicable?
 10. Dzięki za odpowiedź, czyli trzeba dodać kolejny koszt do wymiany dekodera na 4K (106zł co najmniej).
 11. Na zwykłym konwerterze z dwoma wyjściami nie zadziała opcja nagrywania 3 programów jednocześnie?
 12. U mnie wyjątkowo w tym roku propozycje cenowe były za każdym razem zbliżone. Wahania nie przekraczały 5zł. Ale 2 lata temu miałem podobnie, na początku super oferta 3mce przed końcem umowy, a potem przez 2 miesiące drożyzna. Dopiero ok, 2 tyg przed zakończeniem dostałem ofertę podobną do jednej z pierwszych. Z tego co zauważyłem, ceny ofert zależą od: - bieżących promocji w danym okresie, - konsultanta, - wypowiedzenia (ale u mnie to chyba tylko raz zmieniło ceny ofert), - czasem też od ilości dni do końca umowy, ale tu zależność nie jest prosta.
 13. "Extra, Canal+ (10), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł na 5 m, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, wymiana WiFiPremiumBox na UltraBox 4k z dyskiem 1TB za 0 zł bez aktywacji - całość za 84,99 zł to dobra oferta?" Jasne, że dobra. Można zaryzykować stwierdzenie, że nawet bardzo. Nie znaczy to, że gdzieś komuś uda, czy udało się dostać to samo kilka złotych taniej, ale z forum wynika, że czasem boje do upadłego kończą się rozwiązaniem umowy. Choć w tym sezonie przedłużeniowym widzę, że kolejne oferty raczej nie zdarzają się gorsze od tych sprzed kilku dni, a bywało i tak.
 14. Zaakceptowałem to, co poniżej: WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. K
×
×
 • Create New...