Jump to content

arzak

Users
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About arzak

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To już raczej kwestia prawna, jeśli maja dowód na odbiór dwóch dekoderów w postaci podpisu pod dokumentem, to w sądzie trudno będzie go podważyć. Pozostaje to co pewnie Kolega sam wie: - szukać przedstawiciela i z nim wyjaśniać, - kupić samodzielnie dekoder i minimalizować straty, - albo droga sądowa, ale trzeba by tu udowodnić, że się dekodera nie odebrało. Chyba, że nie mają wspomnianego dokumentu, wtedy sprawa wygrana. No i nie ma się co na operatora obrażać, z jego punktu widzenia sytuacja wygląda niestety niekorzystnie dla Kolegi.
 2. Dzięki, za szybką odpowiedź. Przy konfiguracji dekodera jest wybór typu konwertera. Znacie jakieś polecane modele, żeby były przyzwoite jakościowo i znajdowały na tej liście do wyboru? (jest jakiś OPTICUM 2SCR+2LEGACY model z linka wyżej) Chyba wystarczy opticum 1SCR/unicable + 2 legacy. Przesyła sygnał na 4-ech częstotliwościach z wyjścia SCR, więc przy podłączeniu jednego dekodera 4k więcej i tak nie potrzeba (a cena niższa: 106zł ) Można podłączyć drugi dek. bez obsługi unicable do pozostałych dwóch wyjść.
 3. Jak podłączamy konwerter z wyjściem unicable do dekodera 4k? Ten z linka wyżej ma 2 wyjścia uniwersal i jedno SCR-unicable, czyli podłączamy unicable do dowolnego wejścia w dekoderze, a do drugiego uniwersal? Czy może wystarczy tylko jeden kabel z wyjścia SCR-unicable?
 4. Dzięki za odpowiedź, czyli trzeba dodać kolejny koszt do wymiany dekodera na 4K (106zł co najmniej).
 5. Na zwykłym konwerterze z dwoma wyjściami nie zadziała opcja nagrywania 3 programów jednocześnie?
 6. U mnie wyjątkowo w tym roku propozycje cenowe były za każdym razem zbliżone. Wahania nie przekraczały 5zł. Ale 2 lata temu miałem podobnie, na początku super oferta 3mce przed końcem umowy, a potem przez 2 miesiące drożyzna. Dopiero ok, 2 tyg przed zakończeniem dostałem ofertę podobną do jednej z pierwszych. Z tego co zauważyłem, ceny ofert zależą od: - bieżących promocji w danym okresie, - konsultanta, - wypowiedzenia (ale u mnie to chyba tylko raz zmieniło ceny ofert), - czasem też od ilości dni do końca umowy, ale tu zależność nie jest prosta.
 7. "Extra, Canal+ (10), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł na 5 m, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, wymiana WiFiPremiumBox na UltraBox 4k z dyskiem 1TB za 0 zł bez aktywacji - całość za 84,99 zł to dobra oferta?" Jasne, że dobra. Można zaryzykować stwierdzenie, że nawet bardzo. Nie znaczy to, że gdzieś komuś uda, czy udało się dostać to samo kilka złotych taniej, ale z forum wynika, że czasem boje do upadłego kończą się rozwiązaniem umowy. Choć w tym sezonie przedłużeniowym widzę, że kolejne oferty raczej nie zdarzają się gorsze od tych sprzed kilku dni, a bywało i tak.
 8. Zaakceptowałem to, co poniżej: WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł Dodatkowo wymiana dekodera na 4K z dyskiem. ManPack do końca sierpnia 0zł, potem wyłączam. Powyższa cena uwzględnia opłatę 5 zł za dekoder. Niestety bez C+4K, ale nie chciałem dopłacać 5zł (jakby było NBA w 4k to może bym się zastanowił). - bez wypowiedzenia, - umowa stara do 31.07.2020, Extra, c+8, HBO 0zł mediabox 3zł, płaciłem 82,99 zł. Dzięki za pomoc i dzielenie się swoimi doświadczeniami na forum, to zawsze pomocne przy negocjacjach.
 9. 5 zł za dekoder 4k z dyskiem to nie jest zła cena, nawet jeśli bez c+4k. Owszem zdarzają się oferty za 0, ale trzeba mieć w poprzedniej umowie zrabatowaną do zera opłatę za dekoder. No jeśli konsultant proponował Netflix max za 43zl, to chyba tak sprzedają. Ale może warto dopytać czy umowa na netflix może być rozwiązana w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat. Netflix bez zobowiązania ma tę zaletę, że po obejrzeniu interesujących pozycji mozna wyłączyć i poczekać kilka miesię aż znów się coś uzbiera do oglądania.
 10. Jest szansa przy przedłużaniu umowy na Nowy Comfort dobrać multiroom za 5zł/mc? Z przypiętego tematu wynika że tak, ale nie wiem czy dotyczy to dobrania nowego multiroomu, czy kontynuacji.
 11. Tanio, raczej trudno będzie jeszcze coś wytargować. A C+ 4k też mi nie chcieli dać za free, min. 5 zł do rachunku, więc darowałem sobie. Przy przedłużaniu umowy na nowy comfort chciałbym dobrać multiroom. Ile najmniej może to kosztować? (dekodery dowolne, nie muszą nawet mieć dysku i nie chciałbym niczego więcej do pakietu, chodzi o jak najniższą cenę)
 12. Oferta sprzed chwili: https://iv.pl/image/GthPNLB + wymiana na dekoder 4K z dyskiem (MMP na 1mc 0zł z możliwością rezygnacji) Chyba do akceptacji. BTW: jak się wkleja grafiki? Dodatkowo pojawiła się nowa oferta do drugiej mojej umowy (31.12.2020) na goły "nowy comfort". Proponują Comfort+ i 10 Canal+ za 47,50zł
 13. Może tak być. Też dostałem na emaila z ofertą do akceptacji, ale jak sprawdziłem przed akceptacją w ICA, to oferta była już aktywowana.
 14. Jeśli jeszcze z dekoderem 4k to b.dobra oferta. Mam 10 zł taniej bez Cinemax i Filmbox (HBO też 0 zł).
×
×
 • Create New...