Jump to content

Kamilos2521

Users
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kamilos2521

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich proszę o małą informację. Teściowa przedłużyła 11 dni temu przez telefon umowę na 2 lata bardzo niekorzystnie( nie zna się na cenach i pakietach i poszło) i tutaj moje pytanie czy można jakoś zrezygnować z przedłużenia?
 2. Witam umowa do końca stycznia wypowiedzenie poszło. Dzisiaj przed chwilą przedłużona. Extra 8C+ za 79zl. Eleven za 7.95 na 12 miesięcy. Dekoder WiFi premium za 0zl. Mistrzowska piłka do końca umowy za 0zl. Kolekcja Fox i National na 24 miesiące za 0zl. Filmbox miesiąc gratis.
 3. Witam. Czy ktoś ostatnio przy przedłużeniu dostał 3x HBO w cenie 79,90 z pakietem Extra i 8 C+ nie mając do tej pory HBO w pakiecie? Kolejny twierdzi, że nie ma i nie może, ale zamiast tego da mistrzowska piłkę za zero.
 4. No właśnie, tak teraz poczytałem i w sumie masz rację. Generalnie HBO tato nie chce, ale Ligę Mistrzów już chętnie. Wiec rezygnuję z oferty na mailu i w grudniu wyślę wypowiedzenie. Zobaczymy, co po tym dadzą.
 5. Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę ( która jest na mnie ale płaci i ogląda tato). Bez wypowiedzenie.Umowa do Końca Stycznia 2019r. Umowa nowa na 24 miesiące. Pakiet Extra 8C+ za 79,99zł ( HBO nie chcieli dać bo teraz nie mam ale jak to ojciec powiedział miał HBO 3 Lata temu i przez dwa lata obejrzał dwa filmy więc nawet nie chce tego) plus ELeven za 7,95zł/miesięcznie. Dekoder Wifi Premium za 0zł dodatkowo na 5 miesięcy HBO i HBO GO ( do końca kwietnia) plus Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, i Filmbox na 2 miesiące samo się wyłączy. Razem 87,98zł miesięcznie. Ofertę chyba zaakceptuje czytując forum to tylko HBO by mogło może dojść ale nie jest ono konieczne. Aha Polsat Premium za 5zł od stycznia do kończ czerwca - odmówiłem tato nie chce dopłacać do Ligi Mistrzów. Jak myślicie dobra oferta brać ? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...