Jump to content

Ramzesthemaster

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Ramzesthemaster

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To trzeba mieć DLNA w tv, jeśli kojarzę. Nie mam. Spoko. Chciałem tylko się dowiedzieć co z tym dźwiękiem i czy to normalne 😄
 2. Dzięki panowie za wyjaśnienia. Tak myślałem, że jakieś blokady mają. Niemniej, dość dziwne, że w ogóle się włącza. Wracam na początku września do chaty to jeszcze raz włączę i zobaczymy co dalej. Na tv przez laptop->HDMI-tv na pewno działa, bo jeśli są dwa ciekawe mecze to przynoszę do pokoju drugi tv i podłączam pod niego lapka.
 3. Z dumy nie pęknij. Aplikacji to używam w smartfonie. Na laptopie odtwarzam NC+ go z przeglądarki. Nie wiedziałem jedynie dlaczego tego samego nie można zrobić na tv, wszak przeglądarka to przeglądarka. No i u mnie to działa. Tylko dźwięku nie ma.
 4. Czyli co, w przeglądarce internetowej na telewizorze nc+ go nie powinno w ogóle działać?
 5. Wiedziałem. Ale nadal nie wiem dlaczego nie mam dźwięku.
 6. Poszukuję pomocy. Na urządzeniach mobilnych wszystko śmiga elegancko. Kupiłem nowy telewizor Samsung 50NU7462. Włączyłem w tv przez przeglądarkę nc+ go i wszystko fajnie ale dźwięku nie ma. Nigdzie nie jest sprzęt wyciszony. Czy to jakaś ,,autoblokada", aby nie oglądać poprzez przeglądarki na telewizorach(wszak nie jest to urządzenie mobilne) czy u Was normalnie odbiera dźwięk? Szczerze to miałem nadzieję zainstalować na tv apkę nc+gp 🤣
 7. Ja swoją już przedłużyłem. Teraz pora na ojca. Ojciec od kilku lat leci na dwóch kartach cameleon w ramach multiroom. Niestety, te dekodery dość mocno się zawieszają. Jesienią będzie przedłużał umowę. I tu pytanie. Czy jest możliwość wymiany dekoderów na nowsze przy jednoczesnym zatrzymaniu obu kart cameleon? Nie chcemy, aby wymienili dekodery na nowe wraz ze sparowanymi do nich kartami.
×
×
 • Create New...