Jump to content

puuceek

Users
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About puuceek

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oki przetestuję pewnie jak mi aktywują nowa ofertę. Ostatnio nie musiałem tego śledzić bo eleven miałem w pakiecie ale czy pojawiały się jakieś promki na eleven poniżej 10 zeta?
 2. Kto mi pomoże w sprawie opcji włącz /wyłącz? [emoji3] Zawsze myślałem że to działa tak że jak np włączę sobie 5 października usługę to październik za 0, listopad opłata i w listopadzie zgłaszam wyłączenie. Czytam sobie regulamin eleven sport i jest tam tabelka,, opłaty uzupełniające.
 3. Zdaje sobie sprawę że pojawiają się oferty tańsze na tym forum., ale tak jak wspomniał@ircios ja miałem jeden z wyższych pakietów i jak sami wiecie nie jest to łatwe. Im wyższy masz tym wyżej oni celują. Z tego co widzę najłatwiej mają ludzie że startem no ale taktyka ta sama aby klient zabrał pakiet wyższy i droższy mimo że po atrakcyjnej cenie. Patrząc na przestrzeni ostatnich lat te kanały co oglądałem zachowałem a w rachunku 55 zł mniej dlatego jestem zadowolony [emoji1]
 4. Napisałem, że dla mnie dobra, [emoji16] Ilu klientów, tyle opinii. Mi ładują same pakiety po 120 i więcej złotych.
 5. Obecnie mam Superpremium 4K i chcę zejść z ceny, umowa do 30.10.20. Czy wasz zdaniem jest szansa na zejście do ceny 79,90?
 6. Dajcie znać jakie oferty teraz będzie otrzymywać po zmianie pakietów. Pewnie przez to do mnie ostatnio przestali dzwonić [emoji1]
 7. Po jakim czasie do was dzwonili od momentu złożenia wypowiedzenia? Przed wypowiedzeniem dzwonili bardzo często ale wciskali cały czas droższe oferty. Od jego złożenia cisza.
 8. Przy poprzedniej umowie nie dostałem nic na maila. Widziałem w ICA i otrzymałem potwierdzenie papierowe w punkcie.
 9. Też dzisiaj złożyłem. Na maila otrzymałem od nich potwierdzenie. Poczekam parę dni i zobaczę czy w ebok pojawia się jakieś sensowne oferty. Narazie dają wszystko drożej.
 10. Mam to samo tyle że z c+4k i jeszcze bez wypowiedzenie mi proponują to samo co tobie. W Sobotę idę złożyć je w punkcie umowa do końca października zobaczę czy się uda coś ugrać.
×
×
 • Create New...