Jump to content

matfit

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About matfit

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

136 profile views
 1. Jak sobie zamówię pakiet start +, to będę mógł dobrać eleveny za 11.90 i canal+ za 25 u konsultanta? Będzie też możliwe dopełnienie do comfort za 10 zł?
 2. Ostatnio dzwonili z ofertą Filmbox Pack za 5 zł/mies. Taka sama oferta widnieje w Moje Nc+. Warto za taką cenę?
 3. Wczoraj była burza. Piorun siarczysty uderzył i coś złego stało się z dekoderem. Otóż na dekoderze widzę tylko tajemniczo wyglądający napis "testing". Na nic nie reaguje. Odłączyłem go od prądu, próbowałem robić reset, ale nic. Cały czas wisi ten "testing". Może znacie jakiś inny sposób? Jeśli okaże się, że dekoder jest do wyrzucenia, to na jaki sprzęt wymienią mi go w punkcie nc+? Jak myślicie?
 4. Mają kontrakt na Ligę Mistrzów jeszcze przez 2 lata. A IPLA to jakiś nieśmieszny żart. Powinien być zakaz używania tej nazwy na forum
 5. Dla fanów sportu najlepszą opcją jest: Extra + Canal+ (6) za 69.99 zł Eleven Sports za 11.90 zł Razem: 81.98 zł Polsat Sport Premium dają w cenie na cały okres trwania umowy, tak samo jak kolekcja Fox Play i Nat Geo Play. Do tego bez żadnej łaski dają HBO i HBO GO do końca roku za darmo.
 6. Nowy Comfort+ 27,50 zł 24 m, a po tym okresie 31,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów Umowa na 24 miesiące. Brać? Będzie możliwe dopełnienie za 10 zł?
 7. Dzwonili przed chwilą z ofertą: - Extra + 8x Canalplus + Eleven + MP + Multiroom = 101.49 zł. Brać czy czekać na coś lepszego?
 8. Czy jest jakiś sposób, żeby 'przerzucić' nagranie z dysku dekodera na komputer stacjonarny?
 9. Odpłatnie, to znaczy w miesięcznych ratach czy jednorazowa?
 10. Takie pytanie: Posiadam obecnie ten dekoder, nic za niego nie płacę. Od jakiegoś czasu jednak strasznie się zawiesza. Co kilka godzin muszę go resetować. Czy mogę ubiegać się o nowy dekoder? Wystarczy, że pójdę do dowolnego salonu nc+? I wymienią mi na taki sam? Nie ukrywam, że chciałbym ten najnowszy, z obsługą 4k.
 11. Wciąż wam działają kanały Polsat Sport Premium w usłudze NC+ GO, nawet jeśli nie kupiliście tego pakietu? Bo u mnie tak. Myślicie, że wyłączą na dzisiejsze mecze?
 12. Comfort+ dostaniesz za 22,50 zł. Eleveny dostaniesz za 11,90 zł. 8C+ za 25 zł na 6 mies., potem przedłużenie do końca umowy w tejże cenie. Polsaty Premium z racji przedłużenia umowy dostaniesz za 0/5/10 zł. HBO + HBO GO możesz mieć za 20 zł przez portal mojencplus. Potem dzwonisz na infolinię i dokupujesz dopełnienie do Extra za 10 zł. Oczywiście dotyczy umowy na 2 lata. Razem: ~95 zł. A w cenach dekoderów i Canal4k się nie orientuję.
 13. Sprawdź w mojencplus, pewnie masz w opcji włącz/wyłącz.
 14. Zadzwoń jeszcze raz i powiedz, że miałeś już uzgodnione dopełnienie do Extra za 10 zł, ale coś przerwało rozmowę i chciałbyś kontynuować. Ja tak zrobiłem i bez problemu mi włączył konsultant. O nic nie pytał.
×
×
 • Create New...