Jump to content

matfit

Users
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About matfit

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

66 profile views
 1. matfit

  turboBOX+ (ADB-5720SX)

  Czy jest jakiś sposób, żeby 'przerzucić' nagranie z dysku dekodera na komputer stacjonarny?
 2. matfit

  turboBOX+ (ADB-5720SX)

  Odpłatnie, to znaczy w miesięcznych ratach czy jednorazowa?
 3. matfit

  turboBOX+ (ADB-5720SX)

  Takie pytanie: Posiadam obecnie ten dekoder, nic za niego nie płacę. Od jakiegoś czasu jednak strasznie się zawiesza. Co kilka godzin muszę go resetować. Czy mogę ubiegać się o nowy dekoder? Wystarczy, że pójdę do dowolnego salonu nc+? I wymienią mi na taki sam? Nie ukrywam, że chciałbym ten najnowszy, z obsługą 4k.
 4. matfit

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Wciąż wam działają kanały Polsat Sport Premium w usłudze NC+ GO, nawet jeśli nie kupiliście tego pakietu? Bo u mnie tak. Myślicie, że wyłączą na dzisiejsze mecze?
 5. Comfort+ dostaniesz za 22,50 zł. Eleveny dostaniesz za 11,90 zł. 8C+ za 25 zł na 6 mies., potem przedłużenie do końca umowy w tejże cenie. Polsaty Premium z racji przedłużenia umowy dostaniesz za 0/5/10 zł. HBO + HBO GO możesz mieć za 20 zł przez portal mojencplus. Potem dzwonisz na infolinię i dokupujesz dopełnienie do Extra za 10 zł. Oczywiście dotyczy umowy na 2 lata. Razem: ~95 zł. A w cenach dekoderów i Canal4k się nie orientuję.
 6. matfit

  nc+ – opcje dodatkowe

  Sprawdź w mojencplus, pewnie masz w opcji włącz/wyłącz.
 7. Zadzwoń jeszcze raz i powiedz, że miałeś już uzgodnione dopełnienie do Extra za 10 zł, ale coś przerwało rozmowę i chciałbyś kontynuować. Ja tak zrobiłem i bez problemu mi włączył konsultant. O nic nie pytał.
 8. matfit

  nc+ – opcje dodatkowe

  Jakie 2 ostatnie mecze?
 9. A ja mam takie pytanie: Posiadam obecnie w domu NC+. Kupiłem sobie nowe mieszkanie, w którym chciałbym mieć także NC+. Czy muszę podpisywać nową umowę, czy wystarczy dokupić sobie Multiroom za 10 zł/mies.?
 10. matfit

  Kanały Polsat Sport Premium

  Czy w NC+ GO bedzie można oglądać mecze, a w NC+ GO TV będzie można oglądać powtórki meczów?
 11. matfit

  Kanały Polsat Sport Premium

  A ja mam takie głupie pytanie jako laik: Mam 10-letni TV LCD od Philipsa "HD READY", czyli obsługuje 720p. Czy te polsatowskie kanały UHD będą jakościowo lepsze, niżli na przykład mecze na Eleven, czy Canal+? Mam na myśli, czy ja odczuję jakąś różnicę? Bo ładnie to wygląda, szczerze powiem.
 12. matfit

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Ok, działa. Dzięki
 13. Umowa przedłużona w czerwcu na 15 miesięcy: Comfort+ za 27,50 zł Dopełnienie do Extra+ za 10 zł (dzisiaj zadzwoniłem i bez problemu dostałem dopełnienie). Canal+ ( 8 ) za 25 zł na 6 miesięcy Eleven Sports za 11,90 zł Multiroom Standard za 10 zł Razem: 84,40 zł/mies. Dało się taniej, czy to jest najniższa możliwa cena?
 14. matfit

  WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)

  Mogę wpiąć pendrive'a do tego dekodera? Wpinam i chcę coś nagrać, ale wyskakuje błąd..
 15. matfit

  Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w nc+

  Radzę wam poczekać na oficjalne informacje, bo wszystko co tu się wypisuje to jakieś plotki.
×