Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa przedłużona w piątek. Najpierw dzwoniłem na numer krakowski - oferta z kosmosu, potem zadzwoniłem na numer warszawski i po spokojnej rozmowie z konsultantem mam:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,88

 

dotychczas płaciłem 102,98 bez Elevenów i HBO GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie musi być zakończona. Ja wymieniłem swoje 2 Camele z MR (po cyfrze oczywiście), na deka 4k z Caymanem, w trakcie trwania umowy bez żadnego problemu (w APS).

Edit: chyba że macie na myśli zawarcie zupełnie nowej umowy (a nie wymianę podczas trwania obecnej).

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heY

A ja miałem dość nietypową sytuacje. Po kolejnym telefonie z ofertą miła Pani stwierdziła, że nie ma dla mnie lepszej oferty od tej którą mam i żebym sobie został do końca umowy a później na bezterminowej (tylko 4zł drożej). Aktualnie wszystkie proponowane oferty ma nieopłacalne 

 

U mnie wygląda to tak: Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR. Umowa była do końca maja, wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane. Telefony z DUK miałem z dwa w kwietniu i dwa w maju - dokładnie 10.05 i 25.05. Osobiście zadzwoniłem 30.05 ok godz. 20.30 (tego dnia pracowali do 21, następny wolny). Konsultant stwierdził, że odbieram TV na starym systemie wobec czego on się rozłączy i przekaże sprawę do innego działu i zaraz do mnie oddzwonią z ofertą. Niestety nikt nie zadzwonił, w ICA anulowałem rezygnację i obecnie jestem na ofercie bezterminowej w cenie 88,99 (było 79,99)... zastanawiam się czy jest sens dzwonić, bo inni pisali, że czekać, że zadzwonią ale mnie mają najwyraźniej gdzieś. Oczywiście wszystkie zgody na kontakt udzielone.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że dobrze zrobiłeś ja miałem tak samo wszystko jak Ty tylko nie wycofałem rezygnacji i niestety po 31.05 nie było dla mnie ofert nigdzie na infolinii i w APSie. Skończyło się tym że musiałem oddać sprzęt i pożegnać się z NCplus albo podpisać nową umowę jako nowy klient...pożegnałem ncplus to kilku latach.

U mnie wygląda to tak: Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, Pace PVR. Umowa była do końca maja, wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane. Telefony z DUK miałem z dwa w kwietniu i dwa w maju - dokładnie 10.05 i 25.05. Osobiście zadzwoniłem 30.05 ok godz. 20.30 (tego dnia pracowali do 21, następny wolny). Konsultant stwierdził, że odbieram TV na starym systemie wobec czego on się rozłączy i przekaże sprawę do innego działu i zaraz do mnie oddzwonią z ofertą. Niestety nikt nie zadzwonił, w ICA anulowałem rezygnację i obecnie jestem na ofercie bezterminowej w cenie 88,99 (było 79,99)... zastanawiam się czy jest sens dzwonić, bo inni pisali, że czekać, że zadzwonią ale mnie mają najwyraźniej gdzieś. Oczywiście wszystkie zgody na kontakt udzielone.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...