Jump to content

Marcin80

Users
 • Content Count

  370
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Marcin80

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Żuromin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja wziąłem za 15zl, 3miesiace gratis i na 2 miesiące HBO po tym jak żona była świadkiem piątej rozmowy i słuchania że się nie da za 10zl, wyśmiała mnie i powiedziała żebym nie dziadował😤😁
 2. 2x dzwoniłem... Oferty za 10zl już nie ma. Oczywiście za długo z nimi i na forum jestem żeby to łyknąć. Zaraz mnie to pewnie zlinczują ze za 2.95 się targuje heheh ale dla zasady skoro jest to czemu ja mam płacić więcej?
 3. A co powiecie na dopełnienie do extra za 15zl,3 miesiące gratis płatne od sierpnia. Średnia do końca umowy wyjdzie 12,95zl i do tego Fox play i natgeo play o końca umowy za free? Jest możliwe ostatnio dopełnienie za 10zl?
 4. Nie wiecie czy dopełnienie do extra jest włączone gratisowo na kwiecień tak jak w marcu było pakiet wyżej ? Póki co działa a od1. 04 powinno go nie być.
 5. Trochę rozmów z nimi przeprowadziłem i zawsze mówili że dopełnienie można dokupić oddzielnie na infolinii dlatego tak Ci napisałem. Dla mnie też korzystniej było przejść na nieoznaczony ale przedłużylem ze względu na posiadane dekodery, jak w lipcu się sprawdzi i będą wymieniać to zyskam, bo płacić Jeszce za 4k nie zamierzam. Start nowej umowy mam 1 marca i wtedy będe dzwonił i dopełnienie, dam na pewno znać za ile.
 6. Nie no spoko będę czekał z niecierpliwością... Tak na poważnie nie było tematu, dla mnie mogła i dzwonić do ciebie sama pani Edyta Sadowska 👍 Luz
 7. Może Cię zadziwie ale DUK potrafi 6 miesięcy przed końcem dzwonić... Chyba że sam dzwoniłeś to już nie wiem gdzie nr wybrałeś
 8. A no stąd wiem, że DUK, bo sam piszesz, że z Krakowa to chyba oczywiste. Jeśli dostaniesz dopełnienie na 24m od razu przy aneksowaniu to gratulacje, bo nieduże grono tu forumowiczów może się tym pochwalić. Większości każą dokupować na zwykłej infolinii po gratisowym miesiącu.
 9. Jeśli dopełnienie było dokupione w trakcie to raczej DUK nie ma możliwości jego przedłużenia. Jesli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Dostajesz je na miesiąc i potem znów dzwonisz na Warszawę i dokupujesz.
 10. Jeśli dobrze rozumiem teraz przedłużyłes na takich samych warunkach jak miałeś? Bo jeśli tak to raczej dopełnienie dostałeś na 1 miesiąc
 11. Da się ale w marcu za 22,50zł ,dopełnienie dokupujesz po przedłużeniu oferty na infolinii warszawskiej, a za ile czy to 10,15,czy 20 to się okaże.
×
×
 • Create New...