Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 30.06 wypowiedzenia nie wysyłałem:


Extra 


C+ (6)


11-nastki


Multiroom 


Pace+Sagemcom 2xCameleon 


 


87 z groszami.


 


Dzisiaj umowa przedłużona .


 


Extra 


C+ cała paczka


11-nastki 12miesięcy 0 złotych ,potem mozłiwośc negocjacji lub rezygnacja.


Filmboxy za 5 zł.


Multiroom 


Pace+Sagemcom 2xCameleon 


 


Miesięczna opłata 87,50 . Jednym słowem mam to samo + Filmboxy C+seriale i C+discovery w tej samej cenie.


 


Dawali jeszcze HBO na 2 miesiące gratis z możliwościa rezygnacji ale nie chciałem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3D też miało być technologią przyszłości i utworzono nawet specjalny kanał. Skończyło się na niczym. Stąd też i z 4K się wstrzymuje.

Ja bym nie porównywał 3D z 4k. Przy 3D nie było wiadomo czy się przyjmie, przy 4k nie ma wyjścia - pogoń za większą rozdzielczością i lepszą jakością jest od zawsze. I wiadomo, że 4k będzie niedługo standardem, tak samo jak później "kolejne k".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: Comfort 39,99, Eleven 11,99, C+ 25 zł, wifibox 5 zł.

 

Wypowiedzenie złożone w marcu i jeden telefon w kwietniu z Comfortem za 34,99 reszta zostaje tak jak jest. Powiedziałem że ze względu na LM jedyna opcja to 22,5 za Comfort i Eleven 7,95 no i C+ 25. Do końca umowy tj 31.05 nie było już żadnego telefonu. Właściwie to poszedłem oddać dekoder i miałem wziąć CP choć nadal zastanawiałem się czy sama LM jest tego warta, zwłaszcza że mam Iplę i tam pewnie też będą mecze. Idę do punktu i bez jakiegokolwiek gadania głupot taka oferta:

 

Comfort 22,5, C+ 25, dekoder 5 zł. Eleven sobie później wezmę jak się zacznie sezon. Oczywiście dopełnienie do Extra na 1 m za 0 zł. Pewnie jeszcze dostałbym jakieś HBO ale po 1 przez 2 lata korzystałem z tego kanału tylko podczas Watahy a po 2 w ogóle nie pamiętałem o nim. 

 

Facet mówił, żeby zawsze wznawiać umowę po wygaszeniu sygnału i dać sobie spokój z przedłużaniem ofert przez telefon bo to jest w ogóle nieopłacalne. 1 dzień bez tv chyba nikt nie umrze.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęli wydzwaniać też do mnie (umowa do końca listopada), niby z promocją urodzinową. Na pytanie co ciekawego przygotowali stwierdził, że chciał się dowiedzieć na czym mi zależy i wtedy będzie mógł mi coś przygotować. Kazałem mu oddzwonić jak będzie miał ofertę a nie zawraca mi głowę. Nic innego nie miał mi do przedstawienia. Kogo oni tam zatrudniają :/

 

Na ICA, Superpremium+ live za 109,99 na 24 miesiące, czyli ucinają mi kanały, wydłużają umowę i wołają więcej kasy. Śmiech na sali.

 

Moja umowa wygasa 30 listopada i już mam dostępne oferty przedłużeniowe. Powiedziałbym raczej w promocyjnych cenach.Np.Extra+za 44,99,Extra+ z HBO za 64,99.

 

To widzę, że jednak konsul nie umie liczyć i dla mnie oferty pojawią się od lipca, a to już będzie połowa mundialu.

 

 

Ja przedłużyłem umowę wczoraj ze względu na 4K dekoder.

Umowę miałem do końca września.

Opłata 49 zł aktywacja i 15 zł do najmu.

Chce się oglądać to się płaci;)

 

Wydaje mi się, że gdzieś pisałeś, że aktywację masz za 0. Co się stało? Zmienili zdanie i nie dotrzymali obietnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Rozmawiałem z konsulem na infolini wstępnie i mówił coś o 0 zł aktywacji. Na drugi dzień dzwoniłem i jak widać ściema to była.

Nie ma za 0 zł jak ci się umowa kończy za 3 miesiące. Nikt z was tego nie ominie.

49 zł zapłaciłem w sobotę i już zapomniałem o tej kwocie.

Napiszę tak przedłużenie umowy odbywa się na takich samych warunkach, te same pakiety, ta sama cena jak do tej pory się , tyle że dochodzi "haracz" za najem.

Tyle i aż tyle. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktywacja była za 0zł. Zdziwił się i konsul przy rozmowie i w punkcie zmiany deka ;)

A ile miałeś do końca umowy?

Ja już nie mogę wymienić i za 99 PLN. Wymiana tylko z przedłużeniem umowy, a wiadomo 7 miesięcy przed zakończeniem starej to oferty cieniutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile miałeś do końca umowy?

Ja już nie mogę wymienić i za 99 PLN. Wymiana tylko z przedłużeniem umowy, a wiadomo 7 miesięcy przed zakończeniem starej to oferty cieniutkie.

 

Dzwonili od miesiąca przed końcem i było 49zł, to ostatnie 3-4 telefony już były bez aktywacji na 2-3 tyg przed końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heY

A ja miałem dość nietypową sytuacje. Po kolejnym telefonie z ofertą miła Pani stwierdziła, że nie ma dla mnie lepszej oferty od tej którą mam i żebym sobie został do końca umowy a później na bezterminowej (tylko 4zł drożej). Aktualnie wszystkie proponowane oferty ma nieopłacalne 

Edytowane przez zetonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej płaciłem również 87 wypowiedzenia nie wysyłałem przyjąłem ofertę jaką mi zaproponowali mam więcej za tą samą cenę także transakcja dla mnie na + :wink:

Dołożyli ci do Extra z Canal plus 12,50 bo najtaniej można to wyrwać za 70 zł dlatego dali jedenastki za free ale tragedii nie ma bo dobra oferta.

Moja umowa kończy się w wrześniu wypowiedzenie wysłane dziś taki sms prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod nr.122947879 dzwonić czy czekać aż sami zadzwonią

Nie dzwonić, wielokrotnie było to pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...