Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była umowa do końca Maja

 

Od dziś na 24-m-ce / Comfort+ za 22.50 zł. pierwszy miesiąc gratis za darmo + 3 m-ce Extra+ Gratis za darmo  + Internet

Nc+GO za darmo/ w tej cenie na 24-m-ce (Dekoder Permium Wifi z dyskiem 500GB)

 

oto mi chodziło :)

 

A Eveliny i  Canal+ to sobie będę włączał i wyłączał kiedy będę chciał.

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utd no to nie najlepsza cena - 22,5 za Comfort, 25 za 8xC+, 11,90 za Eleveny (a jak dobrze idzie to i za 7,95 idzie wyrwać) daje nam 59,4 plus 15zl za dekoder daje 74,4 - więc łaski Ci nie zrobił, bo parę groszy płacisz drożej :).

 

@verte ale nc+go to po 3 miesiącach będziesz mieć tylko na 3 godziny w miesiącu :D.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega boss ma najwyraźniej kłopot z czytaniem 

Ale płacisz 80 zł. Ja np. też mam MR, po Cyfrze, i gdybym z niego zrezygnował, to rachunek o 10 zł by się nie zmniejszył - pozostałby taki sam. Jeśli MR dobierałeś oddzielnie, to mój błąd, jeśli masz na Cameleonach, to koledze któremu odpowiadałeś nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utd no to nie najlepsza cena - 22,5 za Comfort, 25 za 8xC+, 11,90 za Eleveny (a jak dobrze idzie to i za 7,95 idzie wyrwać) daje nam 59,4 plus 15zl za dekoder daje 74,4 - więc łaski Ci nie zrobił, bo parę groszy płacisz drożej :).

 

@verte ale nc+go to po 3 miesiącach będziesz mieć tylko na 3 godziny w miesiącu :D.

No i 74,40 płacę. Dla mnie oferta jest ok bo zyskałem to co chciałem, a to co podajesz to i tak jest w wariantach łamanych chyba. Tak czy inacej jest ok wg mnie a jak za 6 miesięcy podtrzymam obecną cenę to już w ogóle wypas będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś również przedłużyłem umowę i właściwie to jestem zadowolony.

44,99 zł za EXTRA do tego HBO do końca listopada gratis i FILMBOX do końca lipca.

Czerwiec za darmo. MR i dekodery za darmo.

PS Ciekawostka - zadzwoniłem rano zapytać co mają dla mnie ciekawego i 52,5 zł usłyszałem.

Nie upłynęło 5 min i inna osoba zadzwoniła już z dużo lepszą ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 74,40 płacę. Dla mnie oferta jest ok bo zyskałem to co chciałem, a to co podajesz to i tak jest w wariantach łamanych chyba. Tak czy inacej jest ok wg mnie a jak za 6 miesięcy podtrzymam obecną cenę to już w ogóle wypas będzie :)

Nie, jest to stała cena, żaden łamaniec :). Ale tak czy siak, najważniejsze że Ty jesteś zadowolony.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wznowiona, zejście z superpremium (99,90) okazało się jednak możliwe. Obecnie start+ (9,99) canal+ (25 na 6 miesięcy z opcją 40 lub negocjacje) pace i cameleony pozostają oczywiście za 0,-

Cyrograf na 15 miesięcy, czerwiec za free, dopełnienie do comfort gratis do końca lipca. Jednak pooglądam angielską i połowę hiszpańskiej :wink:

Dziękuję wszystkim i.... cierpliwości przy przedłużaniu umów życzę. Te kilka godzin bez sygnału można przeżyć :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Te kilka godzin bez sygnału można przeżyć :roll: .

 

 

Dokładnie tak też pisałem w środę 30.05.2018 jak NC+ mocno naciskała telefonami aby tylko się zgodzić - powiedziałem bez pośpiechu poczekam do końca umowy.

 

Ja też dzisiaj dostałem to co chciałem w najniższej możliwie cenie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to... jestem pod wrażeniem dopracowania systemu w jaki firma psychologicznie wpływa na abonenta :mrgreen: . Ciekawie muszą wyglądać szkolenia konsultantów... oby chociaż w miarę im płacili... aczkolwiek w to akurat nie wierzę. :wink:

Edytowane przez Furiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK z propozycją umowy na czas jaki mi odpowiada czyli  15 m-cy  :

Comfort + w cenie 27,50 zł na całą umowę  

8 x C+ w cenie 25 zł przez 6 m-cy później negocjacje.

3 x HBO z HBO GO w cenie 20 zł na całą umowę.   

Eleven Sport w cenie 11,90 zł na całą umowę.

 

Jeżeli rezygnuję z Eleven Sport reszta cen bez zmian ( myślałem  żeby zostać przy w/w wyjdzie 7,95 zł bez zobowiązania) 

Planuję dokupić dopełnienie do Extra za 10 zł.

Pakiet Man Pack dla mnie po 15 zł, lub MultiMan Pack za 20 zł.  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to telefony się rozdzwoniły.

U mnie wznowienie ,umowa na 24m-ce.

Opłata za dekoder 5zl ,

Comfort+ za 22.50/24m-ce ,

8 Canal+ za 30.00/12m-cy,później za 40.00/12m-cy.

Średnia wychodzi 62.50/m-c.

Na pierwszy miesiąc dostałem gratis dopełnienie do extra+ .Pierwszy miesiąc mam za 5zl,od lipca18 57.50,od czerwca19 67.50 .

Dzięki za wszystkie rady.

Edytowane przez wavergreen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utd no to nie najlepsza cena - 22,5 za Comfort, 25 za 8xC+, 11,90 za Eleveny (a jak dobrze idzie to i za 7,95 idzie wyrwać) daje nam 59,4 plus 15zl za dekoder daje 74,4 - więc łaski Ci nie zrobił, bo parę groszy płacisz drożej :).

 

@verte ale nc+go to po 3 miesiącach będziesz mieć tylko na 3 godziny w miesiącu :D.

 

Przecież ma C+, więc 100 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.06 wypowiedzenia zapomniałem wysłać :-|  zrobie to w poniedziałek. Do tej pory :

 

Extra 

C+ (6)

11-nastki

Multiroom 

Pace+Sagemcom 2xCameleon 

 

87 z groszami.

 

propozycja w ica Extra z C+ 6 live 74,99 nie wiem czy jest w tym multi i deki za 0 jak mam do tej pory. Wysyłać wypowiedzenie czy przystać na ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tym momencie Start+ (19,99) z 8xC+ (25,00), czynszem za premiumboxa (5,00) oraz multiroomem (10,00). Jak łatwo obliczyć płacę 59,99. Po zakończeniu umowy mam 63,99. Chciałbym usunąć multiroom (kompletnie niepotrzebny). Czy jest taka możliwość żeby zrobić to w momencie gdy umowa przejdzie w okres nieoznaczony? Płaciłbym wtedy (jeśli się da) 53,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...