Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Riddick1500

 1. Riddick1500

  nc+ – pytania początkującego

  @Jakub471 masz 14 dni na odstąpię ie od umowy zawartej na odległość. Jeśli umowa zawarta w solonie to już po ptakach :). Jeśli oferta nie odpowiada, chcesz wyższy pakiet, powinno się to dać załatwić bez rezygnacji. W drugą stronę już się tak nie da.
 2. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  No patrzcie ja też napisałem dzisiaj na "chat live" z prośbą o wyłączenie pakietu HBO (nic nie wspominając o opcji GO) i Pan z chatu zaraz odpisał że zlecił wyłączenie HBO i HBO GO wraz z końcem miesiąca nie czepiają się o nic. I czego to dowodzi ;).
 3. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy 😛.
 4. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Panowie spokojnie 😉. @Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie.
 5. Riddick1500

  Rezygnacja z nc+

  To się nie kwalifikuje. Przecież wymieniają Ci dekoder.
 6. @m_arcin Comfort za 22,50zł (w najgorszym razie 29,99zł) plus 25zł za 8C+ i 11,90zł za Eleveny co daje razem 59,40zł (w gorszym wariancie 66,89zł). Tyle w temacie 🙂.
 7. Riddick1500

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Płać do końca umowy a potem ją rozwiąż. Ewentualnie rozwiąż ją od razu i zapłać karę. Innej opcji nie ma. Jak raz zaczniesz płacić za dek to już nie przestaniesz - z drobnymi wyjątkami (podobno) -czasem, baaaaardzo rzadko można było przeczytać, że przy przedłużeniu udawało się zdjąć opłatę za najem. Z tym, że to było kiedyś, nie wiem jak jest teraz. Inna inszość, że Ty masz flagowy dekoder za który na tą,ie napewno niezdejmą opłaty ;).
 8. Riddick1500

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  I teoretycznie jest dla wszystkich (bo na razie nie działa) - entry to podstawa podstaw. A kolekcje są dostępne od pakietu wyższego czyli od start.
 9. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  No i do Comfort też nie ma na razie pakietu ekstra😑. A entry to taki odpowiednik naziemnej TV -kiedyś chodził za 4.99zł. Tak więc pakiet start jest wyżej w hierarchii. Być może włącza z opóźnieniem. Już raz tak miałem z ekstra.
 10. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  @kingofsouth pisał już o tym parę dni temu @robertosat 😉. Dodatkowo masz pakiet ekstra i H oraz H2 odblokowane o czym też wspomniał.
 11. Riddick1500

  turboBOX+ (ADB-5720SX)

  Panowie, wie ktoś, co to za nowa aktualizacja się pojawiła dzisiaj do turbacza? A ściślej, co nowego popsuła, znaczy się naprawiła?
 12. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Przecież w aplikacji HBO GO jest dostęp do 3 kanałów "na żywo" więc 😊? A 3 sprawa, to jak dobrze zagadać i trafić odpowiednio, to i w NC+ można dostać HBO z GO za 20 dych ze zobowiązaniem, tak jak napisał @Roberttosat.
 13. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Problem w tym, że teraz bez łaski HBO GO chodzi po 20zł bez zobowiązań, więc te 25zł to taka średnia promocja :).
 14. Riddick1500

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Maks to tydzień a w rzeczywistości i na drugi dzień jest już aktualizacja w systemie. Bardzo dużo zależy od osoby która to przyjmuje i realizuje - tzn. jak szybko to wprowadzi do systemu. Napisane z własnego doświadczenia :).
 15. Riddick1500

  Cesja umowy w nc+

  @roberttosat Sęk w tym, że te dokumenty ( wypełnione) kazali mi odesłać listownie do nich, a nie udać się do salonu. Do salonu podszedłem przy okazji, z ciekawości i z oszczędności (skoro mam blisko to po co tracić pieniądze na list). Mały żartobliwe off top - Co do kserowania dowodów osobistych- jak nie wolno skoro wolno - tako rzecze Play i ich Gruszka. A skoro oni tak twierdzą to musi być prawda . 😛😭
 16. Riddick1500

  Cesja umowy w nc+

  Co do rozwiązania umowy w przypadku śmierci - mało jeszcze wiesz, albo nie jesteś na bieżąco. Tak, w takim wypadku można dokonać cesji (jest to wyszczególnione nawet na dokumentach do cesji) a podpisem jest akt zgonu.
 17. Riddick1500

  Cesja umowy w nc+

  Dzięki za informację. Cesja jest dokonywana po mojej zmarłej mamusi. Mam opłacalny abonament (Comfort z mr za 34.99zł) - dlatego robię cesję. Co do papierów, poza aktem zgonu i ksero mojego dowodu - w punkcie właśnie brakowało kobiecie formularza zgodności danych i jak teraz napisałeś- formularza weryfikacji w bazie dłużników - A przynajmniej co do tego ostatniego to się domyślam bo to w ogóle nie widziałem na oczy. W listach były tylko dwie kartki (3 strony tekstu) i to wszystko - ani formularza zgodności (tu miałem ksero dowodu) ani formularza weryfikacji. W sumie to jest dziwne, że w listach tego nie było, bo jeśli w punkcie jest potrzebne, to chyba w centrali, gdzie wysyłam listem, też powinno być potrzebne :).
 18. Riddick1500

  Cesja umowy w nc+

  Panowie ile jest "kartek A4" do wypełnienia podczas cesji? Pytam bo listownie od NC+ dostałem 2 do odesłania. Ale, że byłem blisko punktu własnego NC+ pomyślałem, że załatwię to na miejscu. I na "miejscu" okazało się, że brakuje jeszcze jednej strony (według pracownicy). Pani z punktu wydrukowałem raz jeszcze wszystko (nie wiem po co - wystarczyła chyba brakujące strona) i trzeba było od nowa wypełnić. Ale po jakichś 3 godzinach od wizyty telefon z tego punktu, że trzeba jeszcze jedną kartkę wypełnić (o kompetencjach już przez grzeczność nie wspomnę - pytałem się kobiety czy to wszystko na odchodne) I muszę szczęśliwie tyrać 20 parę kilometrów specjalnie drugi raz. Więc pytam jak to jest z tymi dokumentami - te dwie kartki z listu wystarczą (notabene list z dokumentami cesji przyszedł do mnie 2 razy i zawartość obydwu jest taka sama). Bo jak tal to taniej mnie wyjdzie to odesłać, niż jechać specjalnie do tego punktu.
 19. Riddick1500

  nc+ – pytania początkującego

  @zetorson - nie, usługa HBO GO to oddzielna platforma i nie masz ograniczeń czasowych. Możesz korzystać 24h przez 30/31 dni w miesiącu.
 20. @guzik123 jak chcesz się pozbyć dekodera płatnego to tylko rozwiązanie umowy. Innych opcji nie ma. Nie z zrabatuja go pewnie nigdy a napewno przez najbliższych kilka lat
 21. @dawidek12390 raczej na nic to nie zrabatujesz. MR jest nierabatowalny A 5zł za dekoder - może się uda, ale jest to baaaardzo trudne jeśli w ogóle możliwe. Jak się raz bierze dekoder główny za opłatą to bardzo trudno jest go zrabatować do 0zł.
 22. Riddick1500

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  To dobra (złego) informacja, bo już myślałem, że to u mnie coś z telefonem, że tak forum się długo ładuje. Z tym, że u mnie to z początku tylko muli - pierwsze wejście, potem przeglądanie forum jest w miarę sprawne :). Co do jasności - włączy się tryb nocny i po problemie.
 23. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Jest oferta do 2 miesięcy gratis a potem do końca umowy za 25zł z możliwością wyłączenia. Okres gwarantowany to 2 miesiące. Natomiast samo wyłączenie i włączenie ponownie trwa jakieś 2-3 minuty. Po krótkiej rozmowie na czacie - daje się odśwież na stronie swojego ICA i oferta ponownie się pojawia.
 24. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Hehe. Też się załapałem i w sumie 3 miesiące gratis HBO wraz z GO. Dzięki temu oglądnę cały sezon "Graczy" . Dzięki za info Panowie. Trzeba w końcu korzystać jak rozdają .
 25. Riddick1500

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Walcz o obniżenie ceny za Comfort na cały okres umowy.
×