Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Riddick1500

 1. Rozmowa z przed tygodnia -comfort za 24,99zł plus HBO z GO za 20zł plus mr za 10 i dek 4k za 10zł więc z 5 zł da się urwać .
 2. A nie można? A poważnie co ma piernik do wiatraka? Za 1 kanał (Canal+) mogę dać 20 zł, pozostałe 9 jest mi zbędne. Wiec tak, dla mnie 5zł robi różnicę - podkreślam dla mnie
 3. Za 25zł to mogłem dostać przy przedłużeniu umowy . Sęk w tym że mnie mentalnie na 25zł nie stać - 20 jest jak najbardziej ok - sportu nie oglądam więc te 4 Canal+ to zbędny nadbagaż. Stąd za 2 dychy bym wziął a 25 to za drogo .
 4. A ja się zastanawiam czy da sie za te 20zł w grudniu przedłużyć C+ do konca umowy. 20zł to dla mnie jak najbardziej ok cena za C+
 5. Oferta z przed chwili: Comfort, mr, HBO z opcją GO i dekoder 4K (bez opłaty początkowej) za 64,99zł na cały okres. Dodatkowe pakiet ekstra na 1 miesiąc i filmbox na 3 miechy z automatycznym wyłączeniem. Się zastanawiam czy warto?
 6. A niby dlaczego? Czy coś Ci zabrano z kanałów które masz gwarantowane, czy zmienia sie twoja umowa (na niekorzyść twoją) bez twojej wiedzy i tym bardziej zgody? NIE!!! Zmienia się tylko nazwa dostawcy a Twoja umowa pozostaje bez zmian. Wiec powodów nie ma żadnych
 7. Nie do końca prawda. Telefon z tego tygodnia (umowa do końca grudnia tego roku) -comfort za 27,5 plus 10zł za multiroom oraz dodatkowo w gratisie z samoistnym wyłączeniem HBO z GO na 5 miesięcy i na 2 (albo 3 -nie pamiętam) 8x C+. Tak więc dają i to sami od siebie, tylko zależne to od "systemu" i od konsultanta ;).
 8. @Jakub471 masz 14 dni na odstąpię ie od umowy zawartej na odległość. Jeśli umowa zawarta w solonie to już po ptakach :). Jeśli oferta nie odpowiada, chcesz wyższy pakiet, powinno się to dać załatwić bez rezygnacji. W drugą stronę już się tak nie da.
 9. No patrzcie ja też napisałem dzisiaj na "chat live" z prośbą o wyłączenie pakietu HBO (nic nie wspominając o opcji GO) i Pan z chatu zaraz odpisał że zlecił wyłączenie HBO i HBO GO wraz z końcem miesiąca nie czepiają się o nic. I czego to dowodzi ;).
 10. Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy 😛.
 11. Panowie spokojnie 😉. @Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie.
 12. To się nie kwalifikuje. Przecież wymieniają Ci dekoder.
 13. @m_arcin Comfort za 22,50zł (w najgorszym razie 29,99zł) plus 25zł za 8C+ i 11,90zł za Eleveny co daje razem 59,40zł (w gorszym wariancie 66,89zł). Tyle w temacie 🙂.
 14. Płać do końca umowy a potem ją rozwiąż. Ewentualnie rozwiąż ją od razu i zapłać karę. Innej opcji nie ma. Jak raz zaczniesz płacić za dek to już nie przestaniesz - z drobnymi wyjątkami (podobno) -czasem, baaaaardzo rzadko można było przeczytać, że przy przedłużeniu udawało się zdjąć opłatę za najem. Z tym, że to było kiedyś, nie wiem jak jest teraz. Inna inszość, że Ty masz flagowy dekoder za który na tą,ie napewno niezdejmą opłaty ;).
 15. I teoretycznie jest dla wszystkich (bo na razie nie działa) - entry to podstawa podstaw. A kolekcje są dostępne od pakietu wyższego czyli od start.
 16. No i do Comfort też nie ma na razie pakietu ekstra😑. A entry to taki odpowiednik naziemnej TV -kiedyś chodził za 4.99zł. Tak więc pakiet start jest wyżej w hierarchii. Być może włącza z opóźnieniem. Już raz tak miałem z ekstra.
 17. @kingofsouth pisał już o tym parę dni temu @robertosat 😉. Dodatkowo masz pakiet ekstra i H oraz H2 odblokowane o czym też wspomniał.
 18. Panowie, wie ktoś, co to za nowa aktualizacja się pojawiła dzisiaj do turbacza? A ściślej, co nowego popsuła, znaczy się naprawiła?
×
×
 • Create New...