Jump to content

Random1989

Users
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Random1989

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Cześć, pod koniec czerwca kończy mi się umowa w CP i otrzymałem ofertę zmniejszenia pakietu na rodzinny na głównym dekoderze dopiero po odesłaniu multiroomów (3 sztuki). Ktoś miał taką sytuację? Wysłaliście dekodery na Łubinową pocztą? Czy jest jakiś wzór, jak zaadresować? Bo szukam i nie mogę znaleźć...
 2. Czy jest możliwość podniesienia Startu za 19,99 do Comfortu za 22,50, max 25 zł w trakcie trwania umowy, która kończy się w 2020? Bo nie wiem, czy dzwonić i żebrać, czy dać sobie spokój, bo to bez sensu.
 3. Udało się zebrać 15 zł (zgłosiły się 3 osoby) na siepomaga. Jutro dojdzie jeszcze wpłata osoby, która zadeklarowała, że wplaci więcej za kod na cały sezon, który jutro otrzymam SMSem. Ze swojej strony wysyłam drugie 15 zł, bo liczyłem, że zbierzemy więcej kasy. Nie mam czasu na kontynuowanie tej zabawy, wiec uznaje zbiórkę, konkurs za zakończony. Dziękuję tym, którzy wpłacili na potrzebujących.
 4. Na razie pomogły dwie osoby, wysłano 10 zł na siepomaga. Stać nas na więcej! Jestem dostępny do 20:45. Nie dopisałem, wpłacasz 5 zł na siepomaga, a ja wysyłam Ci kod na 7 dni. Mam ich jeszcze kilkanaście, więc piszcie. Na koniec zrobię podsumowanie.
 5. Dzis wtorek, więc zgodnie z obietnicą wracam do tego pomysłu, który zaakceptowała administracja. Aktualizuję jedynie linki do zbiórek, bo cześć już się zakończyła. Dziś możemy pomóc: Natalce: https://www.siepomaga.pl/zycienatalki Julci: https://www.siepomaga.pl/julkakozlowicz Kacperkowi: https://www.siepomaga.pl/operacja-kacperka Martynce: https://www.siepomaga.pl/martyna-glinka Amelce: https://www.siepomaga.pl/dla-amelii Maximowi: https://www.siepomaga.pl/maxim Andrzejowi: https://www.siepomaga.pl/andrzej-graczyk Można oczywiście wybrać inną zbiórkę. Rezerwujecie kod przez wiadomość prywatną, jak potwierdzę, że jeszcze są, to robicie przelew i zdjęcie, zrzut ekranu wysyłacie mi w wiadomości prywatnej. Wtedy wysyłam Wam kod. Dziś będę dostępny do 20:45, bo potem chciałbym na spokojnie obejrzeć mecz.
 6. 2018 rok, ludzie wciąż myślą, że nie da się z dystansem komentować mecze. Akurat dwaj wymienieni komentatorzy potrafią profesjonalnie podejść do komentowania meczu, to jest ich zawód. Kogoś zajmującego się układaniem podłóg oskarżasz, że układa panele, bo nienawidzi klepki? Dystans, dystans i jeszcze raz dystans.
 7. Racja, jeżeli będzie jeszcze jakiś do wygrania, np. we wtorkowej grze premium to wrzucę tu ogłoszenie A we wtorek meczowy wrzucę jeszcze raz przypominajkę o kodach na 7 dni, bo wtedy ma to większy sens. Jednakże jeśli ktoś chciałby już dziś kod do późniejszego wykorzystania, to zapraszam.
 8. Mam ponad 20 kodów na 7 dni i mam taką propozycję. Wpłacacie 5 zł na aukcję charytatywną (np. SiePomaga), wysyłacie mi potwierdzenie jako wiadomość prywatną (np. zrzut ekranu), a ja wysyłam Wam kod w wiadomości zwrotnej. Proszę najpierw o rezerwację kodu, bo jeżeli będzie wielu chętnych, to nie chciałbym, żeby zabrakło kodów. Przynajmniej ktoś na tym zyska Komu możemy pomóc: Laura https://www.siepomaga.pl/pomozmylaurze Martynka https://www.siepomaga.pl/martyna-glinka Natalka https://www.siepomaga.pl/zycienatalki Martynka https://www.siepomaga.pl/walka-martynki Magdalena https://www.siepomaga.pl/magda-mucha Grześ i Wojtuś https://www.siepomaga.pl/bracia-rolirat Mam nadzieję, że administracja nie będzie z tego powodu zła. Jeżeli posiadacie taką możliwość, to mogę przekazać kody administracji, która sama zorganizuje konkurs
×
×
 • Create New...