Jump to content

Flaga

Users
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Flaga

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

510 profile views
 1. Przy przedłożeniu umowy wymieniłem jednego Camela na dekoder 4K UltraBOX+ z karta Cayman, a slot CI+ wykorzystuje do modułu Cl+ z CP i ten działa dobrze. Kartę Cameleon mam włożona do czytnika w HF 8900 i podłączoną do telewizora HD, ale kanały znikają. Z tego co wyczytałem na forum podmiana camela na moduł do obsługi tylko kanałów HD, tak aby działał w slocie CI nie wchodzi w grę ? Proponowali mi jakiś stary dekoder firmowy HD, ale wiem że to jakiś zawieszający się złom. Przyzwyczaiłem się do mojego "staruszka" z dwoma slotami CI w którym działały dwa moduły CP i TNK HD i karta.
 2. Własnie na liście podanej na stronie Canal+ brak tego modelu telewizora. Można ktoś sprawdzał działanie modułu na tym typie telewizora ?
 3. Mam pytanie czy ktoś sprawdzał jak współpracuje moduł CI+ ECP z telewizorem Sony KD-65XG9505 ?
 4. U mnie do wyżej wymienionej listy dołączył Playboy TV który nie działa od kilku dni na camelu włożonym do Fergusona HF 8900
 5. Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł.
 6. Mom dostęp do opcji OTG sprawdzałem. Czyli oferta jest ok ?
 7. Witam, 25 marca po złożeniu wypowiedzenia droga mailową na 7 miesięcy przed koñcem umowy na pakiet Rodzinny HD z opcji OTG za 10zł miesięcznie umowie 24/3 przedłużyłem umowe po telefonie z DUK. Warunki przedłużenia to pakiet Familijny HD na okres 24 m-cy darmowe 3 za 20zł miesięcznie. Jest to pakiet bez Cinemaxów. Umowa została zawarta na odległość wiec przysługuje mi 14- to dniowy okres odstąpienia bez podania przyczyny. Można było ugrać lepsze warunki nowej umowy ?
 8. Czy ktoś ma doświadczenie jak działa moduł Cl+ od CP w telewizorze Sony Bravia KD-65XG9505 ?
 9. Czy ktoś ma doświadczenie jak działa moduł Cl+ od CP w telewizorze Sony Bravia KD-65XG9505 ? Jest możliwość podpisania umowy krótszej niż 24 m-ce ?
 10. Mam pakiet Rodzinny HD w umowie 24/3. Płacę 10 zł z opcją OTG. Zapis w ICA : Pozostały okres obowiązywania umowy: 7 miesięcy. Czy już mogę złożyć wypowiedzenie ? Można coś uzyskać oprócz skrócenia czasu obowiązywania obecnej umowy ? W moim aktualnym pakiecie brak Cinemaxów. Nie mam dekodera tylko moduł Cl. Mam go włożonego do nowego TV Sony XG 9505 i działa chyba poprawnie chociaż chwile trwa czekanie po przełączeniu na inny kanał kodowany. Czy jest sens wymiany starego modułu na moduł Cl+ ? Czy jest taka możliwość ?
 11. Wiem że "nie dasz głowy" za to co mogą zaproponować następnym razem. Ty tu jesteś stałym bywalcem ja tu wpadam czasami a oni tak "machlaczą jak w GS z nawozami " cytując klasykę filmową.
 12. " ircios" Czekać na coś lepszego czy brać ? Co radzisz o 5 zł nie chodzi jak to mówią. Mam nazwisko konsultantki zadzwonię do niej niech załatwi ten MMP to by się coś zwróciło. A pomyślałem jeszcze z tym kontem w CA, ta promocja jeszcze jest aktualna ?
 13. Fakt przegapiłem ten Paramount Play. Ale tego już się nie da odkręcić ? A tak poza tym co myślicie o tej ofercie ? Brać czy wysyłać następne wypowiedzenie i czekać do końca stycznia ? A jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku czy końca stycznia ? Ktoś zna szczegóły ?
 14. Nat Geo Play i FOX Play są w mojej ofercie a Paramount nie. Są wymienione w pierwszej drugiej linijce tekstu. Mam też konto na Netflixie ale nie wiem czy warto je łączyć czy lepiej korzystać z nich niezależnie.
×
×
 • Create New...