Jump to content

Flaga

Users
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Flaga

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

475 profile views
 1. U mnie do wyżej wymienionej listy dołączył Playboy TV który nie działa od kilku dni na camelu włożonym do Fergusona HF 8900
 2. Mam umowe od 1, 5 roku na 100 mega na światłowodzie. W jeszcze w 2019r przysłali mi pismo że umowa przekształciła się w umowe bezterminową. Myślałem o zwiększeniu przedmości do 300 mega ale nie wiem czy jest taka możliwości i jaka jest cena. Aktualnie płace 49,90 zł za 100 mega i mam cztery umowy na usługi komórkowe po 19,90 zł.
 3. Mom dostęp do opcji OTG sprawdzałem. Czyli oferta jest ok ?
 4. Witam, 25 marca po złożeniu wypowiedzenia droga mailową na 7 miesięcy przed koñcem umowy na pakiet Rodzinny HD z opcji OTG za 10zł miesięcznie umowie 24/3 przedłużyłem umowe po telefonie z DUK. Warunki przedłużenia to pakiet Familijny HD na okres 24 m-cy darmowe 3 za 20zł miesięcznie. Jest to pakiet bez Cinemaxów. Umowa została zawarta na odległość wiec przysługuje mi 14- to dniowy okres odstąpienia bez podania przyczyny. Można było ugrać lepsze warunki nowej umowy ?
 5. Czy ktoś ma doświadczenie jak działa moduł Cl+ od CP w telewizorze Sony Bravia KD-65XG9505 ?
 6. Czy ktoś ma doświadczenie jak działa moduł Cl+ od CP w telewizorze Sony Bravia KD-65XG9505 ? Jest możliwość podpisania umowy krótszej niż 24 m-ce ?
 7. Mam pakiet Rodzinny HD w umowie 24/3. Płacę 10 zł z opcją OTG. Zapis w ICA : Pozostały okres obowiązywania umowy: 7 miesięcy. Czy już mogę złożyć wypowiedzenie ? Można coś uzyskać oprócz skrócenia czasu obowiązywania obecnej umowy ? W moim aktualnym pakiecie brak Cinemaxów. Nie mam dekodera tylko moduł Cl. Mam go włożonego do nowego TV Sony XG 9505 i działa chyba poprawnie chociaż chwile trwa czekanie po przełączeniu na inny kanał kodowany. Czy jest sens wymiany starego modułu na moduł Cl+ ? Czy jest taka możliwość ?
 8. Wiem że "nie dasz głowy" za to co mogą zaproponować następnym razem. Ty tu jesteś stałym bywalcem ja tu wpadam czasami a oni tak "machlaczą jak w GS z nawozami " cytując klasykę filmową.
 9. " ircios" Czekać na coś lepszego czy brać ? Co radzisz o 5 zł nie chodzi jak to mówią. Mam nazwisko konsultantki zadzwonię do niej niech załatwi ten MMP to by się coś zwróciło. A pomyślałem jeszcze z tym kontem w CA, ta promocja jeszcze jest aktualna ?
 10. Fakt przegapiłem ten Paramount Play. Ale tego już się nie da odkręcić ? A tak poza tym co myślicie o tej ofercie ? Brać czy wysyłać następne wypowiedzenie i czekać do końca stycznia ? A jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku czy końca stycznia ? Ktoś zna szczegóły ?
 11. Nat Geo Play i FOX Play są w mojej ofercie a Paramount nie. Są wymienione w pierwszej drugiej linijce tekstu. Mam też konto na Netflixie ale nie wiem czy warto je łączyć czy lepiej korzystać z nich niezależnie.
 12. Jeszcze Filmbox Pack jest za darmo do końca stycznia później sami wyłączą. A tak poza ty co myślisz ? Najbardziej zależało mi na dwóch niezależnych kartach tak żeby po 1 lipca mógł korzystać z drugiej karty bez potrzeby " łączenia sie " z dekoderem głównym. Jak odrzucę ofertę t o pewnie będę musiał złożyć następne wypowiedzenie i czkać do końca stycznia 2020. A tak na marginesie jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku ?
 13. Drogi Abonencie, dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+. Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla A bonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 107,94 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Po złożeniu wypowiedzenia taka oferta. Mogę wymienić ultraBox+ na 4KultraBox+ ale za 5zł. Jak przestanie działać 2 karta w moim własnym dekoderze mogę dobrać za 0zł Wifiboxa +. Co sądzicie o tej ofercie ?
×
×
 • Create New...