Jump to content

Flaga

Users
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Flaga

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

363 profile views
 1. Wiem że "nie dasz głowy" za to co mogą zaproponować następnym razem. Ty tu jesteś stałym bywalcem ja tu wpadam czasami a oni tak "machlaczą jak w GS z nawozami " cytując klasykę filmową.
 2. " ircios" Czekać na coś lepszego czy brać ? Co radzisz o 5 zł nie chodzi jak to mówią. Mam nazwisko konsultantki zadzwonię do niej niech załatwi ten MMP to by się coś zwróciło. A pomyślałem jeszcze z tym kontem w CA, ta promocja jeszcze jest aktualna ?
 3. Fakt przegapiłem ten Paramount Play. Ale tego już się nie da odkręcić ? A tak poza tym co myślicie o tej ofercie ? Brać czy wysyłać następne wypowiedzenie i czekać do końca stycznia ? A jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku czy końca stycznia ? Ktoś zna szczegóły ?
 4. Nat Geo Play i FOX Play są w mojej ofercie a Paramount nie. Są wymienione w pierwszej drugiej linijce tekstu. Mam też konto na Netflixie ale nie wiem czy warto je łączyć czy lepiej korzystać z nich niezależnie.
 5. Jeszcze Filmbox Pack jest za darmo do końca stycznia później sami wyłączą. A tak poza ty co myślisz ? Najbardziej zależało mi na dwóch niezależnych kartach tak żeby po 1 lipca mógł korzystać z drugiej karty bez potrzeby " łączenia sie " z dekoderem głównym. Jak odrzucę ofertę t o pewnie będę musiał złożyć następne wypowiedzenie i czkać do końca stycznia 2020. A tak na marginesie jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku ?
 6. Drogi Abonencie, dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+. Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla A bonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 107,94 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Po złożeniu wypowiedzenia taka oferta. Mogę wymienić ultraBox+ na 4KultraBox+ ale za 5zł. Jak przestanie działać 2 karta w moim własnym dekoderze mogę dobrać za 0zł Wifiboxa +. Co sądzicie o tej ofercie ?
 7. Dla mnie wysyłanie takich lisów bez potwierdzenia odbioru do jak ulotka wrzucona do skrzynki pocztowej do niczego mnie nie zobowiązuje. Nie mam zamiaru odpowiadać na takie "zaczepki". Jestem na umowie bezterminowej za względu na brak informacji co dalej z katami Cameleon. Nie chodzi sam fakt zmiany systemu kodowania lecz na to co faktycznie muszę od nich wykupić co sobie mogę " dobrac" w razie potrzeby a co mogę mieć od konkurencji albo np. od Netflixa. PC+ znając swoje plany co do Cameleonów nie powinna przedłużać umów z abonamentami którzy maja camele na dotychczasowych zasadach. Albo wymiana na caymany albo rezygnacja to by było uczciwe podejście znając swoje plany co do zmian w systemie zabezpieczenia " kontentu". Jeżeli nie umożliwią abonentom którzy przedłużyli umowy możliwości wymiany na moduły Cl sprawa nadaje się do UOKiK
 8. Mam internet z Inei po światłowodzie. Czy jest możliwość otrzymania samego modułu CI czy trzeba brać dekoder ?
 9. Nie przedłużaj umowy. Twoja umowa z końcem stycznia stanie sieć umowa na czas nieoznaczony i bedziesz miał 30 dni na jej rozwiązanie. Sprawdź w swojej umowie o ile wzrośnie opłata po zakoñczeniu umowy. Jak tak zrobiłem i mogę sobie włączyc pakiety dodatkowe jakie chcę i kiedy chcę bez podpisywania umowy
 10. U mnie ta różnica jest większa płace 4zł więcej za Comfort+ i więcej 15 zł za C+. Czy po cofnięciu można pozostać na umowie bezterminowej ? Czy następuje rozwiązanie umowy po upływie terminu ?
 11. Moja umowa przeszła z dn. 01.10.2019 r na czas nieoznaczony ( szczegóły w podpisie ) chodzi o termin wysłania wypowiedzenia od kiedy płynie te 30 dni czy od dnia zarejestrowania czy od 1 następnego pełnego miesiąca od dnia zarejstrowania i czy można jeszcze przed upływem terminu wycofać takie wypowiedzenie i pozostać na umowie bezterminowej ?
 12. Moja umowa przeszła na czas nieoznaczony. Mam pytanie składając wypowiedzenie obowiązuje mnie 30 dniowy okres wypowiedzenia. Czy liczony jest on od dnia złożenia czy od 1 dnia miesiąca ? Czy można wycofać takie wypowiedzenie przed upływem terminu i można nadal pozostać przy umowie na czas nieoznaczony ? Pytałem punkcie C+ w galerii handlowej ale facet nie potrafi mi na te pytania odpowiedzieć. Nawiasem mówiąc skarżył się że sprzedaż pakietów PC+ idzie bardzo słabo ciekawe dlaczego ?
×
×
 • Create New...