Jump to content

Flaga

Users
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Flaga

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

297 profile views
 1. U mnie ta różnica jest większa płace 4zł więcej za Comfort+ i więcej 15 zł za C+. Czy po cofnięciu można pozostać na umowie bezterminowej ? Czy następuje rozwiązanie umowy po upływie terminu ?
 2. Moja umowa przeszła z dn. 01.10.2019 r na czas nieoznaczony ( szczegóły w podpisie ) chodzi o termin wysłania wypowiedzenia od kiedy płynie te 30 dni czy od dnia zarejestrowania czy od 1 następnego pełnego miesiąca od dnia zarejstrowania i czy można jeszcze przed upływem terminu wycofać takie wypowiedzenie i pozostać na umowie bezterminowej ?
 3. Moja umowa przeszła na czas nieoznaczony. Mam pytanie składając wypowiedzenie obowiązuje mnie 30 dniowy okres wypowiedzenia. Czy liczony jest on od dnia złożenia czy od 1 dnia miesiąca ? Czy można wycofać takie wypowiedzenie przed upływem terminu i można nadal pozostać przy umowie na czas nieoznaczony ? Pytałem punkcie C+ w galerii handlowej ale facet nie potrafi mi na te pytania odpowiedzieć. Nawiasem mówiąc skarżył się że sprzedaż pakietów PC+ idzie bardzo słabo ciekawe dlaczego ?
 4. Zamiast rozpisywać się o 8k zaproponujcie jakiś telewizor 4k przyzwoitej jakości w dobrej cenie żeby można było obejrzeć jakieś kanały 4k że satelity obejrzeć coś w 4k z np. Netfixa, modułem Cl z wbudowanym dekoderem telewizji naziemnej T gotowym do przejścia na T2. Takiego telewizora przeciętny potencjalny nabywca. Wielkość ekranu między 55 a 65 cali w zależności od możliwości finansowych nabywcy.
 5. Drogi Abonencie, dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+. Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentó w (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89 zł Po kilkunastu nieodebranych telefonach odebrałem i byłem ciekaw co zaoferuja bez wysyłanego wypowiedzenia. Oczywiście oferta zaraz po otrzymaniu maila odrzucona 🤣
 6. U mnie umowa przeszła od października na czas nieoznaczony. Mam 2 Camele i Pace który po zmianie oprogramowania leży w szafie. Jedna kart jest w spliterze a druga w HF 8900 w którym jest jeszcze moduł CP Cl . Zastanawiam się co robić dalej. Nie mam na razie telewizora 4k. Mam w planach taki nabyć ale jeszcze nie wiem kiedy to się stanie. Jak wielu abonentów czekam na rozwój sytuacji. Dopóki wszystko śmiga jest ok co dalej zobaczymy. W szuldzie leży nieużywany moduł TNK HD. Jak co składam wypowiedzenie i mam 30 dni do namysłu co dalej robić.
 7. Umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowienie nie wysłane i narazie nie zamierzam władać wypowiedzenia. Wnioskuje że opcje HBO z go mogę mieć w opcji w/w po 01.09 w średniej cenie 17,50 zł miesięcznie a C+ w średniej cenie 40zł czyli tyle ile płace od miesiąca ? Taniej się nie da bez zobowiązania ? Oczywiście warunkiem jest zgłoszenie wyłączenia z dn. 30.09. Mam jeszcze w umowie Pakiet Eleven Sport za 11,90zł. Taniej wyjdzie w/w 15.90zł. Jeszcze ma dopełnienie do pakietu Extra za 10zł ale to sobie zostawię.
 8. Witam, umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowiedzenie nie wysłane i na razie poczekam. Od miesiąca płacę za pakiet C+ standardową cenę czyli 40zł zamiast wcześniejszych 25zł. Mam pytanie czy można po zakończeniu minimalnego trwania umowy korzystać z opcji w/w bez zobowiązania ? Ile wynosi taka opcja z C+ czy np. HBO z HBO Go. ?
 9. Czyli finał LM będzie w TVP ? Myślę że bo wygranych wyborach " lelektoratowi się należy" tym bardziej że jesieniom następne wybory parlamentarne
 10. Czy coś wiadomo na temat transmisji finału LM 01.06.2019r. Ktoś transmituje bez kodowania ? Zapłacić za jeden mecz 30zł i później oglądać powtórki to "aberacja"
 11. Ja ostatnio "walczyłem" z działem technicznym INEI. Przenosiłem cztery numery telefonu komórkowego. Trzy poszły gładko 10 grudnia. Okazało się, że ktoś z działu zajmującym się przenoszeniem telefonów dał "ciała" i nie przesłał odpowiednich dokumentów do poprzedniego. Dalej wydzwaniałem i w końcu podano datę 10.01.2019r. No i miało być już wszystko OK, przyszedł wyznaczony termin i... cisza. Telefon "ogłuchł" 10 stycznia i komunikat po wybraniu numeru: "numer nie istnieje". Myślałem, że mnie szlag trafi! Zaczęła się gehenna, codzienne telefony do działu technicznego i za każdym razem inne tłumaczenie! Kiedy będzie działał, nie wiadomo. Czekać. Już 17-tego o godzinie 00:30 numer został aktywowany.
 12. Można w trakcie trwania umowy zdać im dekoder, "bo nie działa poprawnie, a mam własny sprzęt do korzystania z oferty NC+"?
 13. Myślałem raczej o zdaniu żeby zapobiec " otrzymaniu FEDC", a tym samym braku możliwości oglądania programów na własnym sprzęcie. Jeden "camel" jest we Fergusonie HF8900, a drugi "camel" jest w telewizorze w module Cl od Cyfry. Stary Pace 500 leży w szafie ☺️
 14. Wiadomo coś o opcji Mistrzowska Piłka w opcji w/w?
×
×
 • Create New...