Jump to content

Flaga

Users
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Flaga

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. Umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowienie nie wysłane i narazie nie zamierzam władać wypowiedzenia. Wnioskuje że opcje HBO z go mogę mieć w opcji w/w po 01.09 w średniej cenie 17,50 zł miesięcznie a C+ w średniej cenie 40zł czyli tyle ile płace od miesiąca ? Taniej się nie da bez zobowiązania ? Oczywiście warunkiem jest zgłoszenie wyłączenia z dn. 30.09. Mam jeszcze w umowie Pakiet Eleven Sport za 11,90zł. Taniej wyjdzie w/w 15.90zł. Jeszcze ma dopełnienie do pakietu Extra za 10zł ale to sobie zostawię.
 2. Witam, umowa kończy mi się 30.09. Wydzwaniają ale nie odbieram telefonôw ani. Przysyłają wiadomości z prośbą o kontakt. Wypowiedzenie nie wysłane i na razie poczekam. Od miesiąca płacę za pakiet C+ standardową cenę czyli 40zł zamiast wcześniejszych 25zł. Mam pytanie czy można po zakończeniu minimalnego trwania umowy korzystać z opcji w/w bez zobowiązania ? Ile wynosi taka opcja z C+ czy np. HBO z HBO Go. ?
 3. Czyli finał LM będzie w TVP ? Myślę że bo wygranych wyborach " lelektoratowi się należy" tym bardziej że jesieniom następne wybory parlamentarne
 4. Czy coś wiadomo na temat transmisji finału LM 01.06.2019r. Ktoś transmituje bez kodowania ? Zapłacić za jeden mecz 30zł i później oglądać powtórki to "aberacja"
 5. Ja ostatnio "walczyłem" z działem technicznym INEI. Przenosiłem cztery numery telefonu komórkowego. Trzy poszły gładko 10 grudnia. Okazało się, że ktoś z działu zajmującym się przenoszeniem telefonów dał "ciała" i nie przesłał odpowiednich dokumentów do poprzedniego. Dalej wydzwaniałem i w końcu podano datę 10.01.2019r. No i miało być już wszystko OK, przyszedł wyznaczony termin i... cisza. Telefon "ogłuchł" 10 stycznia i komunikat po wybraniu numeru: "numer nie istnieje". Myślałem, że mnie szlag trafi! Zaczęła się gehenna, codzienne telefony do działu technicznego i za każdym razem inne tłumaczenie! Kiedy będzie działał, nie wiadomo. Czekać. Już 17-tego o godzinie 00:30 numer został aktywowany.
 6. Można w trakcie trwania umowy zdać im dekoder, "bo nie działa poprawnie, a mam własny sprzęt do korzystania z oferty NC+"?
 7. Myślałem raczej o zdaniu żeby zapobiec " otrzymaniu FEDC", a tym samym braku możliwości oglądania programów na własnym sprzęcie. Jeden "camel" jest we Fergusonie HF8900, a drugi "camel" jest w telewizorze w module Cl od Cyfry. Stary Pace 500 leży w szafie ☺️
 8. Wiadomo coś o opcji Mistrzowska Piłka w opcji w/w?
 9. Mam pytanie. Moja umowa kończy się z końcem września tego roku. Mam dwa camele i dekoder UltraBox+ po Cyfrze. Czy mogę zrezygnować z niego i oddać?
 10. Witam wszystkich abonentów Inei ! Od 24.10. jestem w Inei. Mam internet 100/100 na światłowodzie, a od 10.12. przeniosłem z Play 3 numery telefonów komórkowych w abonamencie promocyjnym 19,90 zł. Przegapili przeniesienie 4 numeru, który został u poprzedniego operatora, mimo że dokumenty zostały przeze mnie podpisane i dostałem kartę SIM. Pisałem prośby o kontakt codziennie od 10-tego, ale nikt nie dzwoni. W jaki sposób najlepiej kontaktować się z działem obsługi klienta?
 11. Mam sieć domową podłączoną do rutera LTE z Orange znajdującego się strychu i dalej podłączone skrętkami dwa rutery bezprzewodowe. Z tego co mi powiedzieli musi być coś co umożliwi podłączenie się do puszki w której znajduje się koñcówka światłowodu do sieci domowej. Czy to musi być coś od nich?
 12. Uruchomione została nowa sieć swiatłowodowa łącząca szkoły. Przy budowie tej sieci każdy mieszaniec ma możliwość podłączenia do domu z czego skorzystałem. Na razie jest to tylko puszka z podłączonym kablem. Wstępnie podpisałem umowę sam internet z prędkością do 150 mega ponieważ mam umowę z nc+ do koñca września 2019 r. Ktoś może poradzić jaki ruter wziąć od nich żeby wszystko poprawnie działało a zasięg był w całym domu na dwuch kondygnacjach i kilku urządzeniach?
 13. Mam pytanie, czy jeżeli korzysta się z sieci komórkowej INEA, która działa na nadajnikach PLAY ma się również dostęp do roomingu wewnętrznego na nadajnikach np. Orange czy T-Mobile ?
 14. Trudno. Dobrze, że jeszcze mam dostęp bez limitu do CP GO.
×
×
 • Create New...